Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolji msn za symbian phones  (Pročitano 7359 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
SHAPE.Services.IMPlus ali stariju verziju skini. 5.32 Smile

jel te shape mogu na google talk  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Zašto li se meni čini ovde da opet neko na indirektan način pokušava da progura te "Mig-ove" i pronadje nove žrtvene jarce i nastavi "piramidu"?!?
Ako vam je toliko stalo do Java programa i mislite da su dobri onda batalite Symbian mobilne telefone i Symbian softver za njih već nabavite neki java telefon pa u njega instalirajte sve verzije Mig-ova ... i četujte do mile volje ... ops. šaljite "besplatne" SMS poruke ..... Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
JA koristim mig33 samo zbog msn jer je jeftin,inace te sms i te gluposti uopste ne koristim,a ti sto ovako preko foruma i neta sebi dopunjavaju kredit su sasvim bez veze,i to je glupo.Ja imam jeftine poruke od 1h do 2h na 064 koje su koliko se ja secam 0,8din.Tako da mi ovaj mig33 nije uopste potreban
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Ja sam uporedjivao koji najmanje trosi i dosao sam do zakljucka da mig33 najmanje pa ide agile messenger pa turbo msn,ja ima sva tri instalirana i najvise upotrebljavam mig33,znam da za 5min mig33 uzme 2din
O čemu vi to pričate?!?
Bilo koji čet program da je aktivan non - stop a da nema protoka informacija(znači, ne stižu poruke, ne šalju se) gotovo da ne potroši ni dinar pa visio sat vremena "prikopčan". Svi ovi programi rade preko GPRS protokola i koliko je meni poznato taj isti GPRS se plaća po protoku. Sam protok predstavlja količinu slova, smajlija i svega što ste poslali sagovorniku i informacija koje ste od njega dobili i taj protok se uvek isto naplaćuje sa bilo kojom aplikacijom.

Nisu ovde u pitanju neki on - line serveri za tkz., besplatne SMS poruke, neke bede od Java aplikacija za instalirati u telefon, i navlakuša od 10 besplatnih SMS-ova za početak a onda kupovina krede na matičnom sajtu za dalje slanje. Ono što je zanimljivo je to da se i ovde takodje naplaćuje pun protok GPRS-a lokalnoj mreži. Uzimajući u obzir da su tekstualni fajlovi male sadržine SMS poruke na taj način zaista ispadaju mnogo jeftinije ali treba se bato pretplatiti! Ista fora je i sa MSN programima, i čemu onda polemika da neki od programa manje troši kada to ne zavisi od programa već od operatera i cene GPRS protoka kod istog?!?
Možda neki programi dva slova šalju kao jedno?!? Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
ili ako su tanja slova pa se manje troši podataka  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
ili ako su tanja slova pa se manje troši podataka  Smile
Ne radi se tu o slovima već o "besplatnim porukama" ma koliko svi poricali tu činjenicu.
Odjednom svi koji imaju instaliran mig33 ne koriste isti za širenje piramidalnog sistema i navlačenje novih "regruta" nego samo za MSN i Yahoo chat?!? Pa ... niko ovde nema 13 godina da bi poverovao u tako nešto! I to tvrde svi korisnici ovog Java programa koji je 100 puta lošiji od Agile, Im+, Turbo MSN ili nekog drugog .sis instant messenger klijenta ... ali samo u jednoj temi gore pojedinci(vlasnici mig33) - pozivaju već na PP(?!?). Odjednom je takvima bolji neki Java program koji je sporiji i dosadniji, problematičniji za konekciju....? Ma da!

Pre bih rekao da su mnogi ispucali sve svoje "regrute" i sad očajnički žele da putem ove teme steknu nekoga pride ili se teše time da mogu još da koriste MSN i Yahoo chat. Recimo, kod mig33 kada idete u chat rooms to se naplacuje debelo, dzabe(plaća se GPRS protok) je samo chat sa onima sa liste. Pored toga kada se skine nova verzija programa kod mnogih korisnika se desilo da su im se i poništili nagomilani krediti.  Smile Još je tužnija vest da sada i pribavljanjem novih "regruta" nema više za svakog regruta po 3$ odnosno 30 poruka već samo 1$, tako da moraju vlasnici ovog programa da se "tri put" više pomuče! Smile

Ne bih imao nikakvih primedbi da tema nosi naziv "Najbolji msn za java phones" ili nešto slično ali tema nosi naziv: "Najbolji msn za symbian phones"! Od kada je to neki Java program bezveznog interfejsa bolji od savršenih Symbian aplikacija?!?
Na kraju krajeva da tema i nosi naziv "Najbolji msn za java phones" preporučio bih oprobani program pod nazivom eMSN koji radi savršeno na svim mogućim telefonima ili još bolji program "UltraIM.V1.3.J2ME.MIDP2" koji ima mnogo više opcija ali nije besplatan(doduše ima ga ovde na forumu u full varijanti Smile)!!!

Sve u svemu koliko vidim ova tema se bliži Lock-u uzimajući u obzir da su najbolji MSN programi za Symbian OS ovde nabrojani!!!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
pa radi toga pitam,jel cuo sam da mig33 manje trosi
ali neznam kolko je tacno
Slagali te bre. I to isti oni koji su te i nasadili na taj "Mig" kako bi im malkice poboljšao kredu ...  Smile

@Mikele ti je preložio jedan od programa za MSN na Symbian telefonima ... evo još dva od mene:

-AgileMessenger v3.78
-SHAPE.Services.IMPlus.v5.50.S60


P.S. izvrši uporedjenje pa javi koji "manje" troši!!!



ja pravo da ti kazem koristim Turbo msn,ali sada mi nesto pravi prob.
upostavi se konekcija,a nece u msn.
da nisu mozda bolji
-AgileMessenger v3.78
-SHAPE.Services.IMPlus.v5.50.S60


"zvinite ako mnogo pitam"
IP sačuvana
social share
[Edit by admin: Pravila foruma jasno nalazu da je najveca dozvoljena velcina slika u potpisu 468x60]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Symbian forever

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1017
Zastava Trstenik
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6681 2.0
mob
Alcatel OT 990
Ma ne mora da znaci da tolko skida za 5 min,jer se on kaci preko GPRS-a
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 166
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia 6600
@Cigla tel NIKAD ne bih trazio regrute kako ti kazes preko neta. To je jadno, ja samo kazem cinjenicu da je mig33 sto se tice msn-a jeftiniji i agilemessengera jer sam probao. Ni ja ne volim java programe i na mojoj N3650 mig33 ionako nece da radi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
@Cigla tel NIKAD ne bih trazio regrute kako ti kazes preko neta. To je jadno, ja samo kazem cinjenicu da je mig33 sto se tice msn-a jeftiniji i agilemessengera jer sam probao. Ni ja ne volim java programe i na mojoj N3650 mig33 ionako nece da radi.
Više ništa ne razumem?!? Tvrdiš da je jeftiniji jer si ga probao i uporedjivao sa Agile ... kad opet sad neće da radi na 3650?!? Na čemu si ih uporedjivao onda??? I kako možete tvrditi tako nešto jer svi mogući programi koriste GPRS a on se plaća po protoku informacija i ako Agile pošalje reč recimo "cena" sagovorniku i taj Mig33 takodje pošalje istu reč "cena" sagovorniku uvek će u oba slučaja protok biti naplaćen kao potrošenih 4 bajta pobogu!
Nego da zaista manemo raspravu o ovom programu i pokušamo da pronadjemo najbrži, najbolji instant messenger klijent za Symbian telefone ako je nekome stalo do toga.
@Cigla tel NIKAD ne bih trazio regrute kako ti kazes preko neta.
Ti možda nebi, ali kako rekoh na sam spomen mig33 @bobahajduk već poziva na pp člana koji je i spomenuo tu aplikaciju! Tek toliko da niko isti ne koristi za širenje i potražnju za regrutima pa čak i stranice ovog foruma!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.