Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rx-Mars-2003. - Svako svoga konja hvali  (Pročitano 3397 puta)
17. Avg 2006, 17:18:06
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Bas da je Mars konjina, no je ljudina 100 metara visok... mada ispadne nekad i konjina, ako sirove energije ne transformise u sta vec moze, a da ne pravi rat... (inace, nista ne fali konjima i karavanima)

Ostade mi jedna rijec sa jednog skupa (maj 2001, bas kad se spremao da uspori) gdje smo cesljali karte zajednicki, udarnicki, jer tema je bio Mars... "the womaniser", pored onog standardnog "the warrior"... e taj nas "womaniser" sad je u divnoj fazi- Uranove retrogradacije, Venere u zadnjim stepenima...

Jedna rijec... ne znam je prevest na nase, jer se nase raspline na bezbroj rijeci, onaj koji ovo i ono...a ovaj "womaniser" sa svojim znakom, poljem i aspektima dobija nekakav imidz veoma brzo, svoje ruho, nosnju, manire, nacin komunikacije, izrazavanja....

Da li se vas Mars ( JA) razgoropadi kad sretnete mirne spolja/ unutar razgoropadzena bica? Elem, neke zime- da sam veca (100 metara visoka kao Mars) nego sto jesam i da pijem kao sto ne pijem (stanje pogodno za nasilje nad drugima), mislim da sam mogla samljeti nekog kome sam otvorila vrata u sat pred ponoc, bas kad sam se spremila za horizontalisanje i izmjenila par rijeci sa voljenim bicem. Kao da mogu da radim karte na dugme i kad se kome prohtije, kao da sam na livadi i svako protrci kad mu se otme. Zatvorila sam, bukvalno, izgurala nos osobe koja je za mir u svijetu, protiv rata, nasilja i sl.", rekavsi mu da se zakaze kao i svi ostali (nismo djeca cvijeca na livadi, pa da svako vidi svakog kad mu se hoce). Ono sto je njegovo reflektovalo se u meni, ( vidjeh da mogu da kljucam junacki) a opet sam uspjela da zatvorim vrata i mirno otjeram kasnu nocnu osobu. Da li tu ima pitanja i respekta za druge, za tudje vrijeme? JA, ja, ja i samo ja i moje potrebe. Zatvorih vrata i prestah biti zrtvom necije manipulacije. Kao kad se povuce voda u klozetu. Lako. Ne moram biti JA s njim u nekoj seansi... ali pitam se... da li neko )(drugi) moze pomoci ovoj osobi da bude bolja da otkloni neke negativnosti, kao nasilje, manipulacije, nepostovanje i sve ono za cim se voda povuce ili suza pusti? Da se promjeni? Da se okrene NOVA STRANICA u necijoj istoriji?

T Mars uleceo u svoju Rx zonu 17.juna, implikacija kosmickih aktivnosti usporava se korak po korak (nijesu li se oni sa uvijek dignutom rukom zaleceli na one slabije kad je Mars rx), i sa zemljocentricne tacke izgleda da ce stati, ali mi se ne selimo na dr. planetu, vec ostajemo na Zemlji. Pa ce sve stati 29. jula (GMT 7:38") na 10?:0,60" Riba, sto je mali dio 11? sabijanskog: "MEN TRAVELING A NARROW PATH, SEEKING ILLUMINATION."

Pa uzivam da sirim krila mojoj masti (kvalitet Riba, sto svi dijelimo), pa taj put prepoznajem u "astroloskom putu", ne trazeci prognoze, vec moju slobodnu volju i moje izbore, koji se opet podvlace u mojim otkricima i mojim cinjenicama. Pa moje nade i zelje rade za "MENE", moja iskustva 9/8 polje. (za "MENE")

U umjetnickog uma, Dane Rudhyardovoj "MANDALI" je interpretacija: "The capacity inherent in every individual to seek at whatever cost entrance to a transcendent realm of reality." (nekakva referenca na anticki-enternal simbol puta nekakve discipline gdje sugerise onome ko trazi da nacini prvi korak, pa ce mu neko pokazati put -prema "strologiji, mozda...pa on moze hodati sam,... kao "prosetaj" kod Zenista, dobra parola za realnost astro-smetljista.

Sirova individualna energija prema/kroz AKCIJE vazi za svakoga, kroz ovo ORUDJE, demonstrira moju radost kroz moja pisanija, sadasnja i buduca, vjerovatno istog naslova, buduca prije Mars Rx perioda. Mars se zaustavlja na STOP-znak, miruje, u kosmickoj mudrosti (filosofiji) koju testirate, pa se "MENI" mozete pridruziti....

Pa zapamtite gdje se u vasim kartama ovaj STOP desava i cuvajte taj podatak prisutan u nekoj kvrzi vaseg mozga registrovan do druge sedmice novembra, istog STOP- znaka.


Izvor
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.