Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šaban osumnjičen za silovanje!  (Pročitano 8881 puta)
17. Avg 2006, 12:02:00
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
ŠABAN OSUMNJIČEN ZA SILOVANJE!

Srpski folk-pevač Šaban Šaulić optužen da je 25. jula, nakon nastupa u restoranu "Dalas" u Bosanskoj Gradiški, pokušao da siluje 17-godišnju J. DŽ.

Šaban Šaulić...
Nakon što je, navodno, provela noć sa Šaulićem, maloletnica otišla u Policijsku upravu, optuživši Šabana i još trojicu muškaraca za višesatno bludničenje

Sumnjiva je ta optužba, jer materijalnih dokaza za podizanje optužnice nema, kao ni nalaza ginekologa, pocepane odeće, modrica po telu, kaže okružni javni tužilac Siniša Vranješ

Najpoznatiji srpski pevač, Šaban Šaulić, osumnjičen je da je pokušao da siluje maloletnu J. DŽ. iz Bosanske Gradiške. Prema pisanju bosanskih novina, navodni incident dogodio se u noći između 25. i 26. jula, a 17-godišnja J. DŽ. podnela je krivične prijave za seksualno zlostavljanje protiv srpskog folkera, ali i još trojice muškaraca.
Kako tvrde bosanski mediji, sve se dešavalo nakon Šaulićeveg nastupa u restoranu "Dalas" u Bosanskoj Gradiški 25. jula, kada je pevač, navodno, od vlasnika pomenutog objekta zatražio "da mu se dovede neka devojka". Pošto su ga upoznali sa maloletnom J. DŽ., Šaulić je, navode oni, "ubrzo sa njom otišao u sobu" koja se nalazi u porodičnoj kući gazde restorana:
- Istina, nije jasno šta je maloletnica očekivala pristavši da ode sa Šaulićem u sobu, no, očigledno nije ni ono što se kasnije dešavalo. Maloletna devojka je, "nakon što je provela noć sa Šaulićem", otišla u Policijsku upravu Bosanske Gradiške, optuživši ga za silovanje, odnosno višesatno bludničenje, navodi se u tekstu.
Iako Bosanci navode kako je CIB Banja Luka raspisao poternicu za Šabanom Šaulićem, okružni javni tužilac Siniša Vranješ tvrdi da još uvek nema osnova za pritvaranje poznatog pevača, inače državljanina Srbije:
- U policiju su tim povodom pozvane na razgovor dve osobe - Safet Cimirotić i Dragan N., koji su posle saslušanja pušteni na slobodu uz obećanje da će posredovati i kada se o istom slučaju bude izjašnjavao i Šaban Šaulić. Simptomatično je to što je prijava usledila sa zakašnjenjem od sedam dana, a ne odmah prvog dana od nemilog događaja. Nakon što sam saslušao maloletnicu, kao i dve osobe, od kojih je jedna vlasnik restorana koji se pominje kao mesto navodnog pokušaja silovanja, materijalnih dokaza za podizanje optužnice nema. Nema nalaza ginekologa, pocepane odeće, modrica po telu... Dakle, ovde ne možemo govoriti o silovanju, bar u ovoj fazi, mada ćemo istragu nastaviti i uzeti izjave od drugih svedoka. Poternica za Šaulićem nije raspisana, što je inače u nadležnosti suda, jer za to nisu stečeni uslovi. Pošto nema dokaza o pokušaju silovanja, ne radi se o krivičnom delu, a bez takve kvalifikacije ne može se raspisivati poternica. Dakle, što se tužilaštva tiče, Šaulić je slobodan čovek i nema zakonskih prepreka da se slobodno kreće u BiH - izjavio je za bosanski "Svet" okružni javni tužilac Siniša Vranješ.
(A. D.)

Šaban Šaulić: U pitanju je sramna nameštaljka, tužiću sve koji su mi uprljali ime!

Nikada ne bih uradio nekoj devojčici nešto što ne bih želeo da neko uradi mojim ćerkama!

U izjavi za Press, Šaban Šaulić odbacio je optužbe za pokušaj silovanja, najavivši tužbe protiv onih koji su mu, kako dodaje, "ukaljali obraz i čast":
- U pitanju je nameštaljka. Verujte mi da takvu nebulozu i budalaštinu nisam nikada doživeo u svom životu. Ne želim mnogo da komentarišem dok ne odem u Gradišku i završim sve oko toga. Nije mi jasno ko mi to smešta, ali već sam na putu da to otkrijem i tužiću sve koji su umešani u prljanje mog imena. Stvarno mi je žao što ne mogu nešto pobliže da vam kažem u vezi sa pomenutim optužbama, jer i ja ne znam mnogo toga. Upravo se spremam da odem u tamošnju policiju i dam izjavu, pa ne moraju da raspisuju poternicu za mnom - kaže legendarni srpski pevač, i zaključuje:
- Ova priča me je pogodila u srce, jer i sam imam dve ćerke i nikada ne bih uradio nekoj devojčici nešto što ne bih želeo da neko uradi mojoj deci - kaže Šaban.
(B. P.)

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry 
Sabane ne gine ti robija... Perverznjaku matori...  Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
40 година робије за Шабана (штета што је укинута смртна казна). Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry 
Nema veze... Ovo mu je dozivotna.... Sneg je opet Sneeeezanaaaa....  Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Sanjam ženu sa dečakom,još će ova i rodit  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
NE DAM MUŽA!

Goca Šaulić, supruga poznatog pevača Šabana Šaulića, tvrdi da njen muž nije siledžija i da svojim životom garantuje za njegovu nevinost


Mom mužu su se celog života devojke bacale pod noge, nikada nije morao da primenjuje silu da bi dobio neku od njih

Miroslav Ilić: Šaban je dobrica, ponekad samo voli da me psihički siluje. Jednom mi je pet sati prepričavao film koji traje sat i po

Supruga i prijatelji Šabana Šaulića, koji je nedavno osumnjičen za silovanje maloletnice, tvrde da je srpski folk-pevač nevin i da je osoba koja nikada ne bi učinila bludne radnje. Uz Šaulića su pored "vjerne ljube" Goce stale gotovo sve njegove kolege i prijatelji. Da podsetimo, Šaban je optužen da je 25. jula, nakon nastupa u restoranu "Dalas" u Bosanskoj Gradiški, pokušao da siluje 17-godišnju J. DŽ., a ovu informaciju prenelo je nekoliko bosanskih medija.
U jučerašnjoj izjavi za Press, kralj srpskog melosa nazvao je ove optužbe "sramnom nameštaljkom", najavivši tužbe protiv osoba koje su mu uprljale ime i čast. Gordana Šaulić, koja je sa pevačem (uz jedan kratkoročni razvod) već 35 godina u braku, kaže da nijednog momenta nije posumnjala u Šabanovu nevinost:
- Svojim životom garantujem za nevinost svog muža. Već 35 godina sam sa njim i najbolje poznajem na šta je Šaban spreman, a na šta nije. Celog života su mu se devojke bacale pod noge, tako da nikada nije morao da primenjuje silu da bi dobio neku. Žene su njega molile i proganjale. Ovde je nešto drugo u pitanju. Moj muž i posle 30 godina rada puni diskoteke, pa su zlobnici rešili da mu okaljaju ime na drugi način. Ljudska pakost i zloba su stvarno neograničeni - kaže Šabanova verna supruga Goca.
Sa Šaulićevom se slaže i najbolji Šabanov prijatelj i kolega Miroslav Ilić:
- Ako tvrdite da je Šaban nekog psihički silovao, to mogu da poverujem. Jednom je mene silovao nekim indijskim filmom koji je trajao sat i po, on mi ga je prepričavao pet sati. Neverovatan je u tome, ali da Šaban nekog fizički siluje, to ne mogu da zamislim ni u najluđim snovima. Pa, on je toliko miran i dobrica - kaže Slavuj iz Mrčajevaca.
B. Petrović

Za silovanje sumnjičeni Srki, Stojke, Šako, Ćira, Knez...

Šaban nije prva estradna zvezda koja je osumnjičena za protivprirodni blud. Jedan od najsvežijih pokušaja silovanja je slučaj pevačice Ane Stanić koja se našla na udaru reditelja Srđana Dragojevića. U jednom domaćem tabloidu objavljena je mrlja iz života fudbalskog golmana Vladimira Stojkovića, koga je svojevremeno drugarica iz srednje škole optužila da je nakon povratka sa zajedničke, maturske ekskurzije pokušao da je napastvuje. Stojke Strašni je demantovao ove optužbe, kao i pevač Šako Polumenta koga je za pokušaj silovanja optužila maloletna obožavateljka. Polumentin kolega Ćira, tvrde upućeni, u pritvoru je proveo pet dana zbog pokušaja silovanja balerine iz Berlina, a jedan od retkih koji su i zvanično osuđeni za delo silovanja je košarkaš Nikola Bulatović, koji već nekoliko godina izbegava odlazak na odsluženje petogodišnje kazne za izvršeni protivprirodni blud iz 1998. godine.
Pevač Nenad Knežević Knez, koga je svojevremeno striptizeta Kristina Pintarić optužila za pokušaj napastvovanja, smatra da Šaban ne sme da popusti. - Čovek koji je ispravan nema čega da se boji i nema tog suda koji može da ga osudi. Najvažnije je da Šaban zna da je čist pred sobom i Bogom, a istina će izaći sigurno na videlo - kaže Knez.
(A. R.)

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry 
Sve sami manijacu u grandu... Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
Citat
Sa Šaulićevom se slaže i najbolji Šabanov prijatelj i kolega Miroslav Ilić:
- Ako tvrdite da je Šaban nekog psihički silovao, to mogu da poverujem. Jednom je mene silovao nekim indijskim filmom koji je trajao sat i po, on mi ga je prepričavao pet sati. Neverovatan je u tome, ali da Šaban nekog fizički siluje, to ne mogu da zamislim ni u najluđim snovima. Pa, on je toliko miran i dobrica - kaže Slavuj iz Mrčajevaca.

Kakav genije! Smile Smile Smile

Ma lazu klinke, hoce pare...

Ne daj se Shabo!  Smile
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
silovanje u pokusaju... zar niko ne cita tekst...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Има на робији да га ошишају на нулу
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.