Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zaboravite na telefonski račun  (Pročitano 6915 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Citat: Blic
neophodna je dobra Internet veza, najmanje 128 kilobajta u sekundi.
Najmanje 1 MBit? Smile Smile
Greska u pisanju sigurno!
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Sad cu jos malo da procackam o ovom skype-u i verovatno da ga kupim.

besplatno
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samsung Galaxy S6 - Galaxy S4 - Sony Arc S

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1265
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Galaxy S6 White
I, sta bi mi sve trebalo od tehnickih detalja i programa da bih mogla da kloristim Skype?   Smile
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja, već brojem trenutaka koji ODUZIMAJU DAH...
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung L870
Znam za tu opciju samo imam jedan mali problem. Imam dial up.

Jos nesto to moze da rade i ljudi sa ISDN-om, moj drug je probao i radi bez problema.

Smile Smile
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung L870
Citat
I, sta bi mi sve trebalo od tehnickih detalja i programa da bih mogla da kloristim Skype?

 Samo program Skype i mikrofon i slusalice (mada moze i preko zvucnika) i ono najvaznije da ne bude dialup.
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samsung Galaxy S6 - Galaxy S4 - Sony Arc S

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1265
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Galaxy S6 White
E pa extra...posto imam kablovski internet znaci da samo treba da uplatim nesto preko interneta na neki racun??? Jel to tako funkcionise ili mi je dovoljno to sto imam internet? Smile
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja, već brojem trenutaka koji ODUZIMAJU DAH...
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Burek zajebant

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1546
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung sgh e720
jel ima to i u bih?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
E pa extra...posto imam kablovski internet znaci da samo treba da uplatim nesto preko interneta na neki racun??? Jel to tako funkcionise ili mi je dovoljno to sto imam internet? Smile
Citat
Sa skajpa mogu da se pozivaju i mobilni i fiksni telefoni, ali obrnuto ne može. Ovi razgovori se naplaćuju po posebnoj tarifi za određene zone, ukoliko se ne razgovara preko programa. Čitava Evropa je, na primer, jedna tarifna zona u kojoj minut razgovora košta samo jedan cent. Cena minuta sa Amerikom je nešto niža, a slično je i sa ostalim krajevima sveta.

- Ako u banci uplatite, pet evra, možete da razgovarate minimum 500 minuta, što je vreme dovoljno da zaboravite kada ste poslednji put platili telefonski račun - zaključuje Lipovac.
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
kako bi bilo zanimljivo da korisnici N80 modela recimo lepo instaliraju Skype aplikaciju u telefon, priključe se na lokalnu bežičnu mrežu i piče razgovore za svega 1cent svuda po Evropi i Americi.... Smile
Ovo je bio i jedan od većih razloga što sam želeo da mi ovo bude sledeći telefon ... no nedostatak aplikacija ga je svrstao na dno moje liste.
Ah da, da ne bude sve tako sjajno, mislim da se još nije pojavila takva aplikacija koja bi ovako nešto dozvoljavala. Bilo je reči o takvoj aplikaciji za Nokiju 6680 i mogućnost korišćenja preko GPRS-a pa zatim i za OS 9.1 ali ...
Više reči ovde: [Skype running on Nokia 6680]!!!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
E pa extra...posto imam kablovski internet znaci da samo treba da uplatim nesto preko interneta na neki racun??? Jel to tako funkcionise ili mi je dovoljno to sto imam internet? Smile

Dovoljno je da imaš internet za komunikaciju PC-PC naravno da i taj drugi treba da ima instaliran skype.skini ga http://www.skype.com/  , instaliraj,obavi proces registracije,nick,mail,bla bla i eto ga.
I slušalice sa mikrofonom obavezno.

Za pozive prema fiksnim i mobilnim mrežama moraš kupit kredit na skype web sajtu.

Za PocketPC baziranim na windows mobile OS već ima skype aplikacija http://www.skype.com/download/skype/mobile/
Za symbian bi se uskoro trebala pojavit aplikacija koja će radit na istom principu kao i ova za windows mobile ali ko nema povoljnu tarifu za potrošene Kb nema matematike,razgovor jede dosta veliku količinu podataka tako će skuplje izać GPRS nego skype impulsi.

Tko ima dial-up nek proba radit će ok.
Veći je problem gprs/edge zbog bandwitha a ne zbog brzine.

Prisluškuje se isto kao i svaki drugi tel bez ikakvih problema http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2006,7,26,ubojstvo_roverara,37347.jl    Smile









Making a call

Talking

Conference call

Call regular phones

File transfer

Chat

Video call





« Poslednja izmena: 21. Avg 2006, 03:29:18 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.