Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ako ih volite, da li bi ste im pomogli?  (Pročitano 5579 puta)

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jovana, bas mi je drago da neko brine i o malim stvorenjima  Smile mislim da je azil koristan zbog vise razloga, i zbog humanosti i zbog sigurnosti svih nas, posebno dece.
Sto se donacije tice, svidja mi se predlog Ainhoa, to je nesto sto se pokazalo veoma uspešno, ali i svi drugi oblici pomoći (novac, oprema, hrana, lekovi, itd...) bili bi jako korisni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
slazem se da je dobar predlog ali ja za takve potvrdne odgovore cekam po nedellju dana pa tacno mi dodje da poludim ali boze moj ne predajem se....!!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Lola
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sutra u 7h tj u utorak u jutarnjem programu mozete se upoznati malo vise sa mojim azilom i videti nesto vise sem ovih malih slova pozzz
IP sačuvana
social share
Lola
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
HTC Desire
da, uvek

ovo sto se radi u Srbiji je totalno izopaceno i ne humano, znaci ne znam kakav biste monstrum morali biti da uzivate u srpskim kafilerijama, gde se psi pale na gomili [pocev od onih stenadi] ili se ostavljaju da se sami pokolju kako bi "cuvari" imali manje posla, najgore od svega je to sto se sa ulica obicno uklanjaju pitomi psi, jer onim ostrijima ni sinter ne sme da pridje

sto se tice ulaganja... vrlo dobro bih razmislio pre bilo kakvog ulaganja pre svega, zato sto nam je drzava u rasulu i dobro bih se zapitao kome moj krvavo zardjeni novac ide, nekim jadnim lutalicama ili nekim bahatim poloticarima u dupe. inace nebi bilo lose da se deo od poreza odvaja za izgradnju azila a ne za kupovinu vila, automobila i sl.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


dovoljna je jedna rjec odjebi

Zodijak
Pol Žena
Poruke 158
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.5
za ove nadobudne pametnice sto se boje lutalica mali komentar-najgori su psi vlasnika koji sidju sa planine pa povedu svog jetija sa sobom i ostali normalni ljudi koji su po njima inace "malo tuzni"ne mogu da prodju .Ili oni neizivljeni koji ih puste da gledaju kako kolju sve oko sebe i vade im oci.Ili su ustvari najopasniji oni koji su kao Munkanze pa ih recimo udaraju kolima i bacaju otrove.Ja licno poznajem bas mnogo ljudi ovde u ovom gradu koji misle kao ja ...svaka pohvala za azil ,ali nisam u mogucnosti da pomognem (adsl).  Smile
IP sačuvana
social share
"I rijeka nije bila rijeka u samom pocetku..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
 Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e ovako mirko ako uplacujes direktno na ziro racun azila onda to ide tamo ali nama nije potreban novac vec neka druga vrsta donacije detaljnije o svemu pogledajte svi zainteresovani na sajtu http://   www.zivotinjsko-carstvo.com/saopstenja/azil_ogi.php
IP sačuvana
social share
Lola
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


dovoljna je jedna rjec odjebi

Zodijak
Pol Žena
Poruke 158
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.5
lepo je kad neko tako konkretno nesto uradi a ne samo kao Anea da  [smilie=wc.gif]
mongoloid
IP sačuvana
social share
"I rijeka nije bila rijeka u samom pocetku..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Motorola MPx220 ROM:1.53
Zbog ovakvih stvari neki ljudi ne zele da pomazu azilima i ljudima koji ga drze jer ima takvi... ajde da ih kazemo "extremista" koji pre svega treba da budu tolerantni i civilizovani gradjani, pa onda da razmisle o pomaganju ostalim vrstama. Razumem da neko voli pse, ja ih takodje volim, kao i vecinu zivotinja, ali ovakvo ponasanje...
Dovoljno je samo malo razmisliti o onome sto je rekla JovanaLola9 da pas napada samo kada je bio istraumiran u proslosti, mislim, jel mu to daje za pravo da napada obicne prolaznike, ili mozda zbog njenove nesrecne sudbine ljudi ne treba da se brane i da paze da ne povrede psa koji njih napada? Smesno...
« Poslednja izmena: 06. Sep 2006, 01:03:02 od dusan333 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
dusane razmisli malo o tom mom komentaru pas je zivotinja koja oseca zivot i strah a prvrnstveno ljudski strah tj. adrenalin
kada pored njih proazi covek koji ima od njih fobiju doticni cim ugleda psa pocne srce da mu ko ludo raste adrenalin i strepi da ce ga pas napasti jer je imao losa iskustva sa ulicnim psima, a pas koji nije zlostavljan ranije ce samo da laje -proverena informacija, na licnom iskustvu- tu je tachna ona poslovica ``pas koji laje ne ujeda`` ali opet tu stoji ono kako mi da prepoznamo ranije zlostavljenog psa? pa recicu ti NIKAKO! pas moze da bude i podgojen i sredjen i hranjen bez oziljaka a opet da ima traume... tako da azili su ti najnormalnija resenja radi sigurnosti njih a i nas ako bas zelis napisacu ti o dogadjaju koji se desio juce na medaku III sta je uradilo DETE od 14god jednom psu koji se sa drugom manjom decom druzi, pa na osnovu te price zakljuci kako posle pas da voli nas nasu decu kada je zbog deteta morao da su uspava jer ga je on ``osakatio``. aj dobro sad mislis pas je mrtav nemoze nam nista... a sta ces sa stencima i onim malo starijim psima koji su to sve posmatrali??? sad samo napisi da pas ne razume dogadjaje pa cu dignuti ruke od tebe jer cu onda shvatiti da si nerazuman i neinformisan. bilo kako bilo bez obzira sto sam iste rase ali covek je prvi napravio gresku a vi ako mislite da je suprotno negiraj te me i daj te realno objasnjenje zasto ste bas vi upravu!!!
IP sačuvana
social share
Lola
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.