Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ako ih volite, da li bi ste im pomogli?  (Pročitano 5570 puta)
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
draga MunkaZe citiram pocetak mog posta ``Ne zelim da vidim negativne komentare i suzbijanja sala na ovu temu samo sam znatizeljna i volela bi da znam tako da se nadam da ce te dati adekvatan odgovor koji ce pratiti temu.``
Ja nisam egoista i ja sam pomagal ljudima sa KM deci u zvecanskoj davanjem krvi itd itd kao i cela moja porodica.
Ali mene samo interesuje da li zeli neko da bude donator ako je odgovor NE onda je dovoljno samo to da se napise jer samo komentarima dokazujete kako niste humani. aj da je komentar -nemam para- -imam i ja azil- i tome slicno ne nego
avanguardia bi dao za sve samo ne za pse ti bi pse oduvala u vazduh ustrelila itd itd
azili poput mog se bave time da agresivne pse smire vakcinisu i zadrze po mogucnostvu one dobre sa ulice i udome
al se nema finansija ne moze 3oje ljudi sa bednom platom da izdrzava sve pse a pritom ih organizacija zevrce
a ako ne sklonimo pse sa ulice moraces u buduce da budes opremljena ko cela americka flota jer cemo na kraju, ako ovako nastavimo bez uspeha, mi biti ugrozena vrsta, pa ce retke primerke savrsenstva drzati u azilima!!!!!
a sto se tice toga sto te psi napadaju ja bi se samo zapitala ``DA LI MI JE SAVEST CISTA?``
IP sačuvana
social share
Lola
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung e730
@JovanaLola9

Нажалост, немам услове да удомим кучиће, пошто живим у стану, а и већ сам поносни власник персијског мачора. Ако постоји неки други начин на који могу да ти изађем у сусрет, пошаљи ми приватну поруку на форуму или мејл.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mila ja bih oduvala u vazduh i odstrelila svako zhivo bice koje zhudi da mi odgrize nogu.
za komentar na moju savest - klap -klap 
to shto te nije do sad napao pas/machka/medved ili zmija - ne znachi da nece. Ne donosi prebrzo zakljuchke, ne valja ti to nikako ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
normalne ljude a ne kao avanguardia  iskreno njegov komentar me niti dotice niti uzbudjuje .

ovde je NEKO glup !!!   Smile

1. komentar i nije trebao da te dotakne i uzbudi vec je to misljenje jednog NEnormalnog lika posto ti one koji pomazu ljudima a ne psima smatras nenormalnim. za mene je malo nenormalno odnositi se prema psima skoro kao prema ljudima 

2. zapitaj se da li je glup ONAj ko postavi pitanje o necemu i kaze da nece o tome da cuje nista negativno?!??? Smile Smile Smile

smesno jbt,kao: Sta mislite o izgledu Ruske Jakic? Ali pazite sta pricate necu negativne komentare!!

 Smile
« Poslednja izmena: 22. Avg 2006, 02:16:16 od avanguardia »
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa dragi moj avanguardia ja te ne shvatam ne normalnim jer pomazes ljudima vec nenormalnim sto ne gledas ravnopravno na neke stvari a da si postavio tu cenjenu temu o ruski ja bi napisala ~moj komentar je negativan i kraj~ ili bi je samo zaobisla.
a MunkaZe bas cudno znas napadalo je i mene copor pasa iako me znaju jer preko livade gde su oni prolazim stalno ali nisam panicila ni trcala pa cak ni osvrtala se jer ako sve od toga uradis oni navale jos vise a stvar je u tome sto niko ne zna taktiku
a znam da ces sada reci sta ako pored svega sto sam nabrojala, da se neradi u toku napada, kuce ipak ugrize e pa onda krenes da trcis a sutradan ga digni u vazduh ili pozovi sintere vise ce patiti u kalfileriji umirace polako ali bolno u strahu posto ste toliki panicari i zlopamtila ili idi onu taktiku ``oko za oko, zub za zub`` pa ga juri i ugrizi ga za nogu cisto da mu se ravnopravno osvetis
i jos nesto pas nikad ne napada bez razloga to je dokazano ili je imao traume pre nego sto te sreo pa se istripovao ili ti se zameracio posto si mu nanela zlo uplasila ga i slicno
a ja u torbi za te ``ne daj boze`` slucajeve opet nosim suzavac iako je zakonom zabranjen a ti kupi biber sprej jer ne verujem da ces imati veze da te vade iz cuze kada te uhvate jer si prekrsila zakon...
IP sačuvana
social share
Lola
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


-Dabre idu kobre. -Ko bre? - Da bre!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Siemens c 45
mila ja bih oduvala u vazduh i odstrelila svako zhivo bice koje zhudi da mi odgrize nogu.
za komentar na moju savest - klap -klap 
to shto te nije do sad napao pas/machka/medved ili zmija - ne znachi da nece. Ne donosi prebrzo zakljuchke, ne valja ti to nikako ...  Smile
mene je ujeo pas za vrat znaci odma ispod potiljka i sad volim pse jos vise ...
poenta je u tome sto je to delo jedne individue.
Isto je tako i sa tvojim coporom. Ako su te oni napali ne znaci da ce te ostali copori napadati i ne treba ih stavljati u isti kosh. I sigurno je da nisi znala sta da radis pa si ih necim jos vishe izazvala.
IP sačuvana
social share
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.

Tvoj život je možda nečiji san
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
kapiram kad neko brani svoje stavove, ali ne kapiram kad je neko toliko agresivan u toj nameri...
prema tome.. ako vec pozivate na toleranciju, budite i sami tolerantni...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Cemu ljudi tolko agresivnosti, ovo bi trebala da bude humana tema!
U zivotu sam doziveo samo da bezim od copora (horda) ljudi, a ne od pasa. Ne kazem da ni jedan pas nije pokusao da me ujede, ali ni da mu je to ikad poslo za rukom. Veliki sam ljubitelj zivotinja, kako ostalih tako i pasa. Licno bi voleo da imam jednog, ali nemam uslove da ga odgajam. Bar ne onog kog ja hocu.
Sto se pomoci oko azila tice, vrlo bi rado pomogao, ali ne verujem da mogu ista da pruzim svojim sicusnim dzeparcem. Jedino ako u pomoc uracunavas i neke sitnije stvari. Ako imas ideju kako mogu da pomognem sa ovim uslovima kojim raspolazem, slobodno mi posalji privatnu poruku.
Jako je lepo cuti da se neko bavi ovakvim stvarima, jer to je jako plemenito i nikako nije za ismejavanje. Zivotinje treba voleti koliko i ljude. Ko ne voli zivotinje, kako ce uopste da voli ljude.
« Poslednja izmena: 22. Avg 2006, 14:49:09 od frikazoid »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
pomogao bih da se sklone sve one dzukele sa ulica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
latifovich i ja tome pomazem ali ne mozes traziti da se svi psi sa ulica uspavaju  jer su i to ziva bica i zato postoje azili ali ni oni nemaju finansija zbog nedostatka ljudi koji bi im na humani nacin pomogli tako da svi koji zele da pomognu na bilo koji nacin a ne mislim na pare, znaci kucicom za pse, hranom, lekovima, a jos bolje ako imate nekog prijatelja koji ima firmu pa zeli da bude sponzor...
javite se sa vasim predlozima i ponudama na respectdogs@yahoo.com    Smile
IP sačuvana
social share
Lola
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.