Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:26:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mac vs. Dell PC u klasi $3200 Workstation  (Pročitano 1583 puta)
17. Avg 2006, 04:11:12
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
http://www.systemshootouts.org/shootouts/desktop/2006/0809_dt3200.html

Apsolutno neverovatno - toliko da sam i ja pozeleo da predjem na MAc - odmah sam otisao u coshak da se stidim posle ovakve gresne misli  Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
a ta je to tolko dobro
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Pa nista specijalno osim sto za 3200$ dobijes mac sa monitorom i gomilom software-a i dobrim OSom a kod Dell-a dobijes masinu bez monitora i to je to - za ostalo kod tata Bila na patchovanje i doplate tipa za samo 650$ dobicte software koji ce sigurno dovesti do kolapsa vaseg hardware-a. Ko radi graficki dizajn i spreman je da zivi sa limitiranom kolicinom software-a za Mac ja ne vidim bolji izbor. Ja se ne secam kada sam video ekvivalentnu Mac radnu stanicu koja kosta manje nego PC. Jedina prednost Della je bolja grafika ali i to zavisi sta covek radi.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
pa ste ne predjes na j*beni mac kad ti se toliko svidja
ako ti je xp tolko los nemoj se muciti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
ma ljudi ,mac racunarima ce sve vise padati cena.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Mikx - pobratime polako - ako pregledas neke od mojih postova na temu PC vs. Mac od pre jedno par nedelja do mesec dana videces da sam bio jedini koji je branio poziciju PC-a. Po meni je do skora Mac bio pomodarski kompjuter sa veoma dobrim kucistima, solidnim OS ali ocajnim hardware-om i previsokim cenama.

Sada imas Core-duo Mac koji je i dalje u odlicnim kucistima sa dobrim hladjenjem, hardware je isti kao i u bilo kom PCu i OS je sve bolji i bolji.

Za mene licno je XP64 i buduca Vista  definitivni izbor. Ne toliko zbog kvaliteta OS koliko zbog software koji koristim. CAD i FEA software-i se ne pisu za Mac OS, bar ne oni koje ja koristim. Isto mi je uvek bitno da imam veci izbor hardware komponenti posebno grafickih karti, sto kod Mac nije bas uvek slucaj.

Da zakljucim - ja licno necu nikad preci na Mac OS ali ne vidim veci problem kupiti MAc hardware i instalirati XP, naravno pod uslovom da mogu da stavim grafiku koja meni treba. Ono sto mi se svidja je mogucnost prosirivanja memorije do 16GB bez posebne doplate kod Mac-a - sa kolicinom memorije je poprilicno cupavo sto se tice mog posla. Ipak sto se tice grafickog dizajna moras priznati da je Mac frnomenalan izbor sobzirom da je Photoshop mnogo bolje optimizovan da radi u MP okruzenju sa Mac OS nego sto je to slucaj sa XPjem.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
nije vise 2005-a pa da mac ima problema sa 90 nm procesorima. postoje serveri, postoje brze masine samo ljudi treba da pocnu da ih kupuju. ko zna mozda se sprema i novi procesor.
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Safari
@999

da li si nekada probao osX?
mnogo je jednostavan za upotrebu a i ti bi imao sve alate za grafiku kao i na winu..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
jos jedna tema za mac i osX....tesko....

lock
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:26:51
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.