Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:15:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljudi,pomozite mi,poludeću!  (Pročitano 10928 puta)
14. Avg 2006, 01:06:20
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Evo ovakva je situacija.
Imam 31 god. i dosada sam imao dosta devojaka,ali ni jedna nije bila ono pravo. Pre dva meseca upoznao sam preko prijatelja devojku '77 god., izašli smo jednom i odmah se smuvali. Prvih mesec dana bilo je super(barem meni, a koliko sam primetio i njoj). Posle nekih mesec dana pozvala me je sa posla irekla da misli da je najbolje da ostanemo prijatelji, jer medju nama nije to to. Rekao sam joj da o tome da neću da razgovaram preko telefona,da je čekam posle posla da se vidimo. Otišli smo na pićei kao dogovorili se kao da je najboljeda smo prijatelji. Celo veče smo bili zajedno,ispričali se kao najbolji prijatelji koji se nisu videli 10 god., i ona je primetila kako sam mnogo opušteniji nego ranije( a das ,rekla mi da ne ispoljavam dovoljno emocije, kao da tu ima još nešto).To isto veče smo se ponovo smuvali i sve je bilo po starom. Posle nedelju dana ja izvalim neku glupost(nenamerno), ona se odjednom ućuti i samo je rekla da hoće da ide kući.Dok sam je vozio kući počela je da plače i rekla je da je to što sam rekao mnogo povredilo.Posle silne priče da je to bila glupa šala, nenamerno itd. kao oprostila mi i otišla kući.Sutradan kada sam je pozvao ista priča, da je najbolje da ostanemo prijatelji i tako to.Složio sam se i nisam je zvao 4 dana.Kada sam je pozvao pristala je da izadjemo, sve je bilo super ali je insistirala na tome da ostanemo prijatelji.
Tako je prošlo još mesec dana.Izlazimo vidjamo se,ali sve se završava na tome da smo prijatelji.
Pošto sam ja prilično tvrdoglava osoba, a devojka mi se stvarno svidja, i želeo bih da medju nama bude nešto više od prijateljstva, rešio sam da ne odustanem tako lako. Zvao sam je skoro svaki dan,zvala je i ona mene ali manje(80:20 otprilike),počeo sam da joj šaljem SMS poruke(5-6 dnevno,romantične,šaljive).
Pošto sam malo sludjen možda ne mogu da vam najbolje objasnim,stvar je u tome da ner mogu da shvatim da li ona želi sa mnom nešto više od prijateljstva ili ne. Dva-tri puta sam rekao sebi da prekidam, da je neću više zvati, ali kad sednem i razmislim shvatim da je ona ono što sam čekao i da treba da se borim da je ne ispustim.
Poslednja stvar koja se desila.Pozvao sam je večeras da se vidimo,rekla mi je da svratim do nje, pravi palačinke .Kada sam otišao kod nje je već bio neki momak,koji je otišao posle nekih sat vremena.Ona je izašla da ga isprati a njena sestra mi je rekla da je to stari drug iz škole. Pošto mi se učinilo da sam osetio nešto izmedju njih,pod izgovorom da hoć

..... posto je autor otvorio dve teme istog sadrzaja, pridodajem temi:

"Evo o čemu se radi.

Pre jedno dva meseca preko prijatelja upoznao sam devojku. Izašli smo jednom i odmah se smuvali. Prvih mesec dana bilo je  super(meni, a koliko sam primetio i njoj). Jednog dana me je pozvala sa posla irekla da misli da je najbolje da ostanemo prijatelji, da medju nama nije to to itd. Rekao sam joj da neću o tome da razgovaram preko telefona, ida je čekam posle posla. Otišli smo u neki mirni kafić, i posle razgovora  dogovorili se da je kao najbolje da ostanemo prijatelji. Celu večer smo ostali zajedno, ispričali se kao prijatelji koji se nisu videli 10 god. Ona je primetila kako sam ja mnogo opušteniji to veče( a da, rekla je i da nisam pokazivao emocije,kao da tu ima još nešto). Kada sam je odvezao kući,ponovo smo se smuvali, i posle toga je bilo još bolje(bila je puno otvorenija prema meni).Posle nekih nedelju dana, nas dvoje u gradu, ja izvalim neku glupost, ona se ućuti, i samo mi je rekla dahoće da ide kući. U kolima je počela da plače,rekla je da je to što sam rekao mnogo povredilo. Posle dugog ubedjivanja, da to nisam rekao namerno, da je to samo glupa šala itd.,bilo je kao sve u redu. Kada sam je sutradan pozvao,ponovo je bila ista priča, da treba da ostanemo prijatelji itd. Složio sam se sa tim i nismo se čuli 4 dana. Kada sam je pozvao pristala je da izadjemo, super smo se zabavljali,ali je ona insistirala da budemo samo prijatelji.
Pošto sam po prirodi uporan, a devojka mi se stvarno svidja, iželeo bih da medju nama bude nešto više od prijateljstva, rešio sam da ne odustanem od nje. Zvao sam je skoro svaki dan, zvala je i ona mene, ali manje, počeo sam da je zasipam SMS porukama(klinački,znam), i tako je prošlo još nekih mesec dana.Sada se ne vidjamo svaki dan,ali se čujemo telefonom.
Šta se desilo večeras? Pozvao sam je da se vidimo,rekla je da pravi palačinke i da svratim do nje. Kada sam otišao tamo,kod nje je bio većneki frajer,koji je otišao posle nekih sat vremena. Ona je izašla da ga isprati,a njema sestra mi je objasnila da joj je to stari drug.Pošto sam primetio nešto izmedju njih,pod izgovorom da hoću da pokažem neki e-mail koji sam poslao, pogledao sam njenu poštu(znam kvarno, ali ljubomora je mnogo jaka stvar). Tamo sam našao 2-3 e-mail-a od tog frajera sa naslovom"Ćao prasence itd".
Malo sam sludjen,pa možda neznam da vam najbolje objasnim, ali u suštini ne shvatam da li ona nešto želi sa mnom ili ne.  Večeras smo ostali zajedno još jedno dva sata i sve je bilo normalno(kao najbolji prijatelji,iako se znamo tek dva meseca). Na kraju smo se dogovorili da sutra idemo na večeru.

Još jedna stvar, ako može da vam pomogne da shvatite situaciju. Kada sam došao kući, poslao sam joj poruku:
Ja ne trazim da me neko voli.
Ja samo trazim da me neko shvati, a kad me taj neko shvati, on ce me sigurno zavoleti.
Jesi li me shvatila?
I njen odgovor:
Mnogo je to komplikovano! Ja sam plavuša,sećaš se?


Dva,tri puta mi je došlo da dignem ruke, da sve oteram u p.m.,ali onda stanem razmislim, da sam takvu devojku čekao celog života,i da treba da ostanem u njenoj blizini, da joj dam još malo vremena.
Imam utisak da će sutrašnji sastanak biti presudan(zbog mene, da ću popizdeti i oterati je tamo gde ne želim), zato ako imate neki predlog,komentar POMOZITE!"



« Poslednja izmena: 14. Avg 2006, 10:43:16 od machakz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


nja,nja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1323
Zastava Beograd
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 

Hm, rekao si da si neko ko je imao dosta devojaka? Dobro, nije bitno  Smile
U svakom slucaju, moj ti je savet da lepo nastavish istim putem ili eventualno probash ako je bash tolika frka da od vashek prijateljstva napravish vezu bez obaveza, to bi negde i bila naj bolja opcija po tebe. Inace ako ti nije problem naci devojku ne vidim razlog zashto bi se sada smarao bash oko nje?? Kapiram da ti je u ovoj prici povredjen ego i da mi generalno teshko prihvatamo NE kada nismo ti koji ga izgovaraju ali ako je sve tako klimavo od samog pocetka, zashto bi pokushavao da od svega toga napravish neshto ozbiljno??
Dakle, moj savet je:
-pretvoriti celu pricu u kres varijantu
-nastaviti potragu za pravom devojkom
-u medjuvremenu, klinka se klinkom izbija
xaxaxax,eto!
u svakom slucaju, uzivaj u zivotu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Aleks@, nemoj pogrešno da me razumeš, imao sam "dovoljno devojaka,ali mislim da je ova ona prava,zato mi i frka.Nadam se da me razumeš!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


nja,nja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1323
Zastava Beograd
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Naravno da te razumem. U ljudskoj je prirodi da ono shto ne mozemo da imamo posebno zelimo. Ja se licno nikada ne bih zadrzavao na takvoj prici, treba teziti normalnim, lepim i spontanim vezama u kojima ce osecanja biti obostrana. To je po meni ono pravo, sve ostalo je zamaranje,gubljenje vremena i ne vodi nikuda. Mishljenja sam da dva meseca nije dovoljno ni da upoznash nekoga a kamoli da zakljucis da je to ono pravo, zato, spusti se na zemlju, otvoreno pricaj sa njom a ako i to ne urodi plodom moj predlog imash gore. Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
hmmmm... vi ste se odmah smuvali isto vece....

Probaj ovako, da kada izlazite, budes poptuno opusten, nemoj da je smaras uopste... i ne salji toliko poruke i ne zovi toliko... Jednostavno... mora da bude tu nekih cool neznih trenutaka...i pogleda...a ti moras biti opusten, ne vredi da se nerviras brate...samo opusteno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Tek sada sam primetio da poruka nije cela,i da je dva puta prijavljena na forumu. Evo nastavka poruke:

Pošto sam primetio nešto izmedju njih,pod izgovorom da hoću da pokažem neki e-mail koji sam poslao, pogledao sam njenu poštu(znam kvarno, ali ljubomora je mnogo jaka stvar). Tamo sam našao 2-3 e-mail-a od tog frajera sa naslovom"Ćao prasence itd".
Malo sam sludjen,pa možda neznam da vam najbolje objasnim, ali u suštini ne shvatam da li ona nešto želi sa mnom ili ne.  Večeras smo ostali zajedno još jedno dva sata i sve je bilo normalno(kao najbolji prijatelji,iako se znamo tek dva meseca). Na kraju smo se dogovorili da sutra idemo na večeru.

Još jedna stvar, ako može da vam pomogne da shvatite situaciju. Kada sam došao kući, poslao sam joj poruku:
Ja ne trazim da me neko voli.
Ja samo trazim da me neko shvati, a kad me taj neko shvati, on ce me sigurno zavoleti.
Jesi li me shvatila?
I njen odgovor:
Mnogo je to komplikovano! Ja sam plavuša,sećaš se?


Dva,tri puta mi je došlo da dignem ruke, da sve oteram u p.m.,ali onda stanem razmislim, da sam takvu devojku čekao celog života,i da treba da ostanem u njenoj blizini, da joj dam još malo vremena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Izgleda da si zakasnio na palacinke - ..bes ga Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Да полудиш због женске? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
a ta sala na koju se silno uvredila je bila o plavusama  Smile

« Poslednja izmena: 14. Avg 2006, 10:42:08 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung S7
Da je ne interesujes,ne bi vi bili ni prijatelji.E sad mozda ako si dosadan i egocentrican,pa devojka nije znala sta da radi nego tako da te otkaci to je druga stvar.A ako nije ni jedna ni druga stvar onda te samo folira.....nema treceg.Probaj malo da je ostavis na miru ,kako ce da reaguje (da li ce joj biti olaksanje ili suprotno) pa kad izvuces zakljucak iz toga sam ces znati koliko ima sati.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:15:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.