Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:29:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neptun  (Pročitano 11648 puta)
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
neptun predstavlja drogu,lekove,anesteziju
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Cao,kao prvo zelim sve da vas pozdravim i da vas pohvalim.Nisam neki poznavalac astrologije,ali se nadam da cu pored vas nauciti mnogo vise.Ja bih da kazem nesto o mom Neptunu.Nalazi se u 7 polju u strelcu,a vladaoc je otisao u 12 polje u bika.Neptun je u trigonu sa Venerom i Saturnom.Imala sam dve ozbiljne i duge(Saturn)veze u zivotu,prva 7god.,druga 2god .Obe veze su pocele tajno(12polje),obojica jako tajanstveni,porocni,jedan zaludjenik za fotografiju i muziku,a drugi se nije niti ce se ikad pronaci,obojica kucni tipovi(bik).U mojim vezama sa njima stalno se nesto krilo(kako krupne,tako i manje bitne stvari),ni ja njih nisam videla dobro,a oni mene jos manje.Obe veze su u pocetku bile kao iz bajke,stvarno velike i jake ljubavi,ali sa neptunom u 7 tesko da cu ja ikada biti zadovoljna svojim izborom,jer istina je da trazim ono sto ne postoji(idealnog i ljubav kao na filmu za ceo zivot).Koliko volim mog Neptuna jer mislim da mi je bar nakratko dao ono o cemu fantaziram,toliko mi je i nepodnosljiv.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mozete li da mi kazete nesto o mom Neptunu? U 11. je kuci ,u Strelcu na 17.stepenu(a Jupiter je u Lavu u 7.kuci). Jedini aspekt koji ima je sekstil sa Plutonom(koji je u Vagi,u 8.kuci). Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
nepun sanjalica..... 11 kuca kuca prijateljstva i poznanstva

i meni je u strijelacu u 2 kuci na 7 stupnjeva
mozda kod tebe prijatelji te koriste il ih lakoumno castis nemisleci na posljedice novcane. Dok novcana pomoci ilit sreca dolazi kroz partnerstva, itd. I meni ist sextil sa plutonom - pluto vaga u 12 kuci........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ima istine,Ljepoto-noci...Hvala ti na pomoci! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
a nista pomognem ako znam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


if there is a will,there is a way

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 302
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sta znaci neptun u strelcu u drugoj kuci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Okreni prvu stranu i pročitaj.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Neptun

Ova božanska planeta predstavlja naše ideale, ali i iluzije i obmane, božansko i demonsko, prokletstvo ali i blagoslov...a šta će nas od toga stići - naš je lični, najčešće (ne) svesni izbor

Zamislite svet lišen lepote, umetnosti i stvaralaštva. Svet bez muzike, Leonardovih i Ticijanovih slika, bez bečkih valcera, Verdijevih opera i Mocartovih sonata… Neptun predstavlja sve one tanane niti u nama, fluide koji su odsjaj naše duše. Univerzalna ljubav i kosmička lepota su Neptunovi darovi, pa bez njega ne bi bilo ni vere u Boga, ni manastira, ni fresaka ni ikona. Neptun je planeta ideala bez kojih ni naš život ne bi imao smisla, pa zato i ne čudi što Niče u svojoj knjizi "Ecce homo" kaže: "Kada čujem uvertiru za Tristana i Izoldu, zaboravljam na svu lepotu Leonardovih dela".

Neptun predstavlja operu, balet, slikarstvo, umetnost, ali čovek - Homo sapiens, često nije na Neptunovoj talasnoj dužini, pa ako živi prizemno, kao većina ljudi, njegov upliv će doživeti na potpuno nov način: veru će zameniti bezna|em, uzvišenu lepotu porokom, operu alkoholizmom, a ponekad i drogom.
Neptun predstavlja naše astralno telo, paralelni univerzum, Božansko i demonsko, a šta će nas stići - naš je lični, najčešće nesvesni izbor. On vlada morima i okeanima, jer Neptun je Posejdon, antički grčki Bog sa trozupcem u rukama, pa koliko predstavlja našeg an|ela čuvara, isto tako može predstavljati i zle duhove.
Neptun predstavlja i lopove, od onih najobičnijih pa do trgovaca ljudskim dušama. Položaj ove planete u ličnom horoskopu nam govori gde će se lopov pojaviti. Ako se Neptun nalazi u četvrtom polju, provalnik će nam obiti stan ili kuću, u trećem polju će nam ukrasti auto, u drugom polju novac, a u slučaju da se Neptun nalazi u šestom polju bićemo pokradeni na radnom mestu. Neptun upravlja i naftom, otrovima, insektima, bakterijama i virusima, kao i maglom, bez obzira da li se ona nalazi na autoputu ili u - našoj duši.
Od univerzalne istine do obmane i samoobmane nas deli tako malo, a ljubomora, sujeta i zavist ne dozvoljavaju našoj Božanskoj intuiciji da se sjedini sa Neptunovim alfa-talasima.

Neptun je planeta ideala, al ii iluzija, obmana. Ali kako prepoznati ideal zbog koga živimo, radimo, stvaramo, žrtvujemo se, jednom rečju dajemo sebe, od iluzije, laži, obmane? A Neptun nam, poput magle ne da da vidimo, da razlučimo istinu od laži, ljubav od zanesenosti i sna i intuiciju od samoobmane.
Kao što vlada morima i okeanima iznad kojih se izdiže poneko maleno ostrvce, Neptun isto tako vlada i našim kolektivnim nesvesnim, iznad koga se izdiže maleni ego. Do najjačih spoznaja dolazimo u snu ili polusnu, onda kada se nalazimo u Neptunovom carstvu. Njegova intuicija, nadahnuće i inspiracija su Božiji dar, pa je zato Neptun istaknut u horoskopima umetnika, slikara i duhovnih ljudi. Njegova ljubav je univerzalna i svuda prisutna: u operi, crkvi, na ušću dveju reka gde se dvoje mladih vole, poput Save i Dunava…
Ali malo ljudi je spremno za ljubav, praštanje, malo ljudi veruje u ideale, pa se zato Neptunov blagoslov polako pretvara u prokletstvo. A ludilo, haos, alkohol, droge, apatija i bezna|e zamenjuju duhovne vrednosti, a kako su senzibilitet in ežnost uvek Neptunove osobine, dobro se neprimetno pretvara u zlo. Umetnici sve više piju, a rokenrol i droga su oduvek išli zajedno, kao "stil života". Pilule, alkohol i droga su uvek beg od stvarnosti i realnosti, beg od života koji mora da se živi, ma kako surov bio. A šta je Neptun drugo nego beg od realnosti i ovozemaljskog života u neki drugi svet? Svet fantazije i mašte, čarobni svet umetnosti, lepote, slika, opera, baleta… Ili onaj drugi, lažni svet alkohola, droge, haosa, bezna|a, ludila, čiji je put obično put bez povratka. Mudri ljudi se nikada ne igraju sa Uranom, Neptunom i Plutonom. "Oprez je majka mudrosti" pa se čuvajte Neptuna da vas ne opčini, jer će posle biti kasno…


Predrag Radović
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


if there is a will,there is a way

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 302
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sta predstavlja aspekta neptun sekstl pluton?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:29:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.