Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kavo mišljenje imate o sebi u zavisnosti od horoskopskog znaka  (Pročitano 15775 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
Rak:
Lako je Lavu da veliča svoju personu, kad sa mu ja zbrinuo kuću. Pitam se da li mu je porodica uopšte važna? I Blizancima da se igraju, kad im punim kuću. Devica utemeljuje svoju filozofiju, dok joj dajem temu, ja njen jedanaesti znak, uvek neophodnu celom svetu temu o bazičovečijeg uzleta - rađanju i porodici. Ja sam izmislio da za Vagu uvek država ili neka druga baza kao što je porodica - odgovara, a Škorpiona podsećam da mu je duh u korenu, i njegovo podzemlje u kom stvara transcendenciju, majka i geni. Možda Strelca opominjem kroz majku, ali on isuviše jurca, da bi tako olako mogao da zaboravi da nije sam. Ja razumem Jarca, jer najzad nekome i trebam, on bi se smrzo gladan i žedan, da se ja ne setih da mu pružim ljubav za koju se čini gluv. Zbog mene Vodolijačim ispuni obaveze prema kući, ima svu svoju čuvenu slobodu, jer ja odredih njene jednostavne obaveze. I ne znam kad bi Ribe imale odluku da stvore porod, da im ne dadoh talenat za plodnost. Ovnu, jednom samovoljnom Ovnu dajem utočište... Bik je napravio kuću zato što je pričao o njoj...Eto, a plašim se, da ću, okupivši ih sve, na kraju ostati sam!

Smesno ali tacno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 2100
vau  Smile mislim stvarno al sam cool  Smile nema sta, prva sam, najbolja sam  Smile hehe
IP sačuvana
social share
Covek je posle svakog razocarenja pametniji...ali nikada dovoljno pametan da se ne bi.... opet razocarao....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 87
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung SGH-E250
Vodolija:
Bez mene niko ne bi imao budućnosti. Mojčasovnik je ubrzan, da se stvori ravnoteža sa onim zarđalim u merenju vremena. Moja geometrija je komplikovana. Ja imam prizme za vid kroz vreme. Do mene će svi doći ubuduće i kad im postanem sadašnjost, ukinuću im je praveći novu viziju. Zbog mene Lav jedino sebi veruje, a Rak bi nazad u detinjstvo, jer mu je kraj nepredvidiv. Dovodim Devicu u paniku, da večito sređuje nered i haos, a Škorpionu sam dao nekoliko života ubuduće. Zbog mene Strelac nema ni najmanju meru, jer mu pothranih najjaču vrlinu - dadoh mu neuništive potkovice, da pada i ustaje i nikada ne staje. Blizancima dajem britkost uma, a Ribe držim u neizvesnosti, u nadi ali ičekanju. Zbog mene Ovančesto kroji politiku i umire za ideju. Ja najlakše mogu da isprovociram Bika i bacim ga u bes. Potpirujem spremnost Vage da za ljubav izgubi glavu. Od Jarca do mene je samo korak, a on ga iz opreza ne poteže. Pravim se da ne vidim kako osmatra, jer on od sebe treba da stvori mene.

Potpisujem !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Iron Lion Zion

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola v3
ja sam dvostruki lowe i iza toga cvrsto stojim Smile
iskrena, darezljiva, leprsava, silovito osjecajna cvrsto se vezem te me boli kad sam krivo protumacena i smatrana zlonamjernom.
mane su mi impulzivnost, nepromisljenost i lakovjernost.
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Naravno da sam ja-lavica dala moc skorpionu kad mi je on u podznaku!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.