Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Test za tinejdžerke: Otkrij ko je ta devojka iz ogledala  (Pročitano 11198 puta)
11. Avg 2006, 11:29:51
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone SE 2020
Test za tinejdžerke

Odgovori na par pitanja i proveri kakva si osoba

Otkrij ko je ta devojka iz ogledala

Šta bi uradila da se tebi i ortakinji sviđa ista haljina; kako reaguješ kad ti dečko pokloni cveće za rođendan; kako izlaziš na kraj sa bivšim...

Postoje dve vrste devojaka: one koje znaju šta hoće i one koje nemaju pojma. Prve gaze sve pred sobom, ne haju mnogo za osećanja drugih, gledaju samo da je njima lepo i rukovode se onom "ko nije za sebe nije ni za druge". Druge previše razmišljaju, dvoume se, večito paze da slučajno ne napakoste nekome... Zanimljivo, i jedne i druge nemaju jasnu sliku o sebi. One "razbijačice" misle kako i nisu preterano oštre, dok "mece dobrice" ponekad vide sebe u sasvim drugom svetlu. U koju grupu ti spadaš?

1. Otkrivaš da je tip kojeg ti je namestila ortakinja totalni jadnik.
a) Šta da se radi, uvek može gore
b) Daješ mu pola sata da se pokaže
v) Otkačinješ ga u vremenu novog svetskog rekorda, a onda ga nabacuješ drugarici

2. U šopingu si sa ortakinjom i videla si kul haljinu koja ti se mnogo sviđa. Međutim, i ortakinji je haljina super, ali problem je što je ostala samo jedna.
a) Kažeš joj "uzmi je ti, zgodnija si"
b) Imaš ludu ideju: kupujete po pola i nosite je naizmenično
v) Ubeđuješ je da ti treba da je kupiš, jer će bolje izgledati na tebi

3. Imaš novog dečka, i baš se poklopilo da slaviš rođendan. On ti donosi buket cveća.
a) Presrećna si, šeniš... Cveće je tako romantično!!!
b) Zahvaljuješ mu i ljubiš ga u znak zahvalnosti
v) Gledaš ga bledo i pitaš "a 'de mi je pravi poklon? "


4. Ima strava žurka i ti moraš da nabaviš nove krpice.
a) Kupuješ haljinu koja se odlično slaže sa tapetama
b) Biraš nešto što ide uz tvoju ličnost
v) Kupuješ najminimalniji minić u specijalizovanoj prodavnici minimalnih minića

5. Ocene u školi su sve gore i gore. Ortakinja te pita "šta nije u redu? "
a) Obaraš glavu i počinješ da plačeš: "glupa saaam... "
b) Priznaješ da si u frci i pitaš je da li bi mogle da učite zajedno
v) Zagrcneš se od smeha i kažeš "ma daj, koji će profa mene da obori kad mi svi ceo čas gledaju u dekolte? "

6. Muvaš se sa nekim super likom, ali dečko s kojim si bila dugo i s kojim si tek raskinula gleda te kao da planira masovno ubistvo.
a) Pa dobro, ovaj lepi će ionako da me otkači, pa ću ja lepo da se vratim sigurnosti; ipak mu je sigurno stalo do mene
b) Nežno, u četiri oka mu objasniš da ti je stvarno potreban neko nov, ali da znaš najmanje tri ortakinje koje stalno pitaju za njega
v) "Alo, bre, Orane Gutane!? Je l' znaš ti koji si ti srećnik što sam uopšte bila s tobom? "

7. Izlaziš sa jednim strava tipom i sve je super, ali on odjednom prokomentariše "u kako je dobra ona mala Tijana! "
a) "Znam, slatka je mnogo i ima strava krpice... Ih, kad bih ja mogla da budem bar malo kao ona... "
b) "Jeste, simpatična je, ali izgled nije najbitniji... "
v) "Šta, šta? Znači, ona je za mene druga srpska liga; a kad malo bolje razmislim, i ti si tu negde... ćaorevuar! "


      
Rešenje:

NAJVIŠE ODGOVORA POD A:
Oštra si, ali samo prema sebi. Želiš da te ljudi vole, ali to ne možeš postići ako se vodiš logikom, budimo iskreni, luzera. Uvek si ti za sve kriva, uvek bi ti trebalo da popustiš, uvek je neko drugi u pravu... Stvarno, ovo nema smisla... Trgni se malo!
NAJVIŠE ODGOVORA POD B:
Ti si baš onakva kakvu zamišljaš sebe. Dakle, samouverena, realna, sa obe noge na zemlji. Niti misliš da si najgora, niti da si kraljica univerzuma. Uspevaš da sagledaš svoju poziciju u većini situacija u kojima se nađeš. Samo nastavi tako!
NAJVIŠE ODGOVORA POD V:
Obuzeta si sobom, svesna si toga i to ti se sviđa. Drugi te doživljavaju kao egomanijaka, ali i to ti se sviđa. Šta da radiš kad voliš da si glavna, da spuštaš ljude, da pobeđuješ... Pa ipak, moraš znati da osećaj više vrednosti,vuče korene iz kompleksa niže vrednosti.      
   
   
I. Ć.

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.