Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:39:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jeleni :''-(  (Pročitano 4668 puta)
26. Apr 2002, 23:35:30
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 283
Najdraa moja,

Da li oseti nemire moje u toku onih dugih noci punih samoce? Oseca li emocije koje prouzrokuje unutar najdubljeg dela moga srca?  Kad zatreperi... Kad se razigra... Kad toliko jako zakuca da se bojim da ce iskociti iz mojih grudi i otrcati pravo tebi... ljubavi moja... Zna li, da kad god pogledam u ogledalo, ja ne vidim svoje lice...vec vidim tvoje...Tvoje prekrasne kestenjaste oci kako me neno miluju...Vidim tvoje usne nabrekle od strasti kako mi poljubac daju, tako divlje, a tako neno...Vidim tvoju kosu, dugu i moje prste to kroz nju se provlace...Vidim samo tebe, i nita drugo.

Ljubavi, ne znam da li si mi sudena, ali ja bez tebe vie iveti ne mogu! Ne...srce moje i dua moja ne ele da vide ni jednu drugu enu pored mene...Trae samo tebe ljubavi moja i tako napeto iscekuju dan kad ce moja biti i kada ce srce moje i dua moja postati deo tvoga srca i due tvoje...Mada bojim se da nikada meni doci nece...




Jedina,

U mojim ocima si more... Vidim samo tebe odavde pa sve do horizonta, sve dokle mi pogled dosee...Ti si voda, vlana i svea to se sliva preko mene... Kao talasa nean ritam obavija se tako neno oko srca moga... Prodiruci u svaki njegov deo... Ti si nebo... plavlje od indiga... u bojama duge stoji medu oblacima... prkoseci svakom nevremenu...ljubav je jaca i od munje...Ti si jedina moja...za tebe samo ivim. Sve do dana smrti svoje svaki dan cu samo pesme da piem u srcu mome za tebe, mada neverujem da cu ikada naci dovoljan broj reci da izrazim svoja osecanja, svoju ljubav prema tebi...moja najslada...Tvoj sam zauvek sa svom ovom ljubavlju to postoji i na zamlji i na nebu...

Jelena, u svakom momentu kad pomislim na tebe oko mene krene lavina nenih nota one divne pesme koja je tiho svirala dok su moji prsti prvi put prolazili kroz tvoju kosu. Ta melodija je tako duboka, senzualna, bogata osecanjima i prosto pustoi sve pred tobom. Ostaje samo ti i moje srce kako igraju po celu noc, vode ljubav i sanjaju snove... Kad sam stobom sigurno sam u prisustvu andela, tvoj pogled draga Jelena proima moju duu toplinom i ljubavlju i cini me najmocnijim covekom, i ako ti nisi andeo, onda andeli i ne postoje... Tvoje prisustvo me spaava od ludila u ovom odvratno svetu u kome ivimo, ti si moja inspiracija, moja strast, i ako vec moram da budem lud, u ovoj noci elim da budem lud jedino za tobom... Voleo bih da podelim sa tobom sve ove preostale dane i noci naih ivota, snove, nadanja, verovanja, i da nam ljubav ispuni svaki deo prostora u kome se nalazimo... elim mnogo toga da kaem, ali reci recima na papiru je teko... Cekam te iz dana u dan i mislim samo na tebe...
IP sačuvana
social share
(~ ~)( o o )(~ o)
--(_)---(_)---(_)-
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Stajala je u sred baste ko najljepsi cvijet
Kao da je dio maste i muzike te
Slusala je pjesmu moju, posljednju sto pjevam njoj
Sad joj kazem zbogom draga, a bila je zivot moj

Prosla je kroz moje snove i bila je tren
Cijelim tijelom bila moja, ja bio sam njen
Nosila je nasu ljubav, nasu srecu, prvi cvijet
Bacila je sve niz rijeku i posla u drugi svijet

Al nocas, ako slusa, nek cuje bol
U pjesmi koju pjevam njoj, samo njoj
Zauvijek neka nosi na srcu znak
Zivot je jedan ona bacila

Nek cuje bol
U pjesmi koju pjevam njoj, samo njoj
Zauvijek neka nosi na srcu znak
Zivot je jedan ona bacila

Nosila je nasu ljubav, nasu srecu, prvi cvijet
Bacila je sve niz rijeku i posla u drugi svijet

Al nocas, ako slusa, nek cuje bol
U pjesmi koju pjevam njoj, samo njoj
Zauvijek neka nosi na srcu znak
Zivot je jedan ona bacila

Nek cuje bol
U pjesmi koju pjevam njoj, samo njoj
Zauvijek neka nosi na srcu znak
Zivot je jedan ona bacila
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 36
Bezdan
[size=9px][/size]
Nema me vise u tvojim mislima,
vise me putem ne prate,
a noz mi preti, ponoc i pusta tama,
kad me se samo dohvate.
Vise me ne volis,
kad se vracam nisi budna,
ne goris, gasne nasa zvezda cudna,
lazna srebrna stvar.
Daleko putujem, vetar nudi neke rime,
kupujem, pristaju uz tvoje ime,
dva-tri stiha na dar.
Ne slusam vise sta sapuces dok snivas,
plasi me kog spominjes. I sve si dalja,
a sve mi bliza bivas, kao da opet pocinje...
Ali me ne volis, to se uvek drugom desi,
govoris, ali vise neznam gde si,
da li to neko zna?
Sta sam to uradio?
Kakva tuzna humoreska?
Gradio,
ispod gradova od peska,
dubok bezdan bez dna!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Eh ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 13
Nebo je nocas ogromno,
nebo zna gdje je moje maleno,
nebo je nocas krivo za sve,
o da si barem tu ali nema te
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Citat: Vila
Nebo je nocas ogromno,
nebo zna gdje je moje maleno,
nebo je nocas krivo za sve,
o da si barem tu ali nema te

Vece se prolilo na citav grad
Nabacujem jaknu i izlazim van,
veceras te tako trebam,
jos uvek te nikome nedam
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:39:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.