Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da menstruacija ne pokvari seksualni život  (Pročitano 5095 puta)
10. Avg 2006, 09:14:59
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Da menstruacija ne pokvari seksualni život

Nekada menstruacija dođe u zaista nezgodno vreme - tako se potrefi. Na primer, baš onda kada treba da se, nakon pauze, vidite sa svojim dragim, i stvarno biste želele da tada i vodite ljubav s njim. Možda čak i nije bilo pauze - vi ste žena s jakim libidom, vaš partner u tome uživa, a onda u toku "onih dana" ne možete ništa. Čini vam se da vam menstruacija zaista kvari seksualni život. Menstruacija baš u onim danima kada je ne želite (doduše, teško da je ikada želite) može da bude iritirajuća, ali ne mora obavezno i da vam pokvari seksualni život. Evo i kako to da izvedete.

Za početak, nije loše znati da većini muškaraca ne smeta da vode ljubav s partnerkom i u "onim danima", samo žele da unapred budu upozoreni na to. Ako ni vi niste gadljive na seks u tim danima (mnoge žene tokom tih dana uživaju u seksu čak i više nego inače, zbog pojačane vlažnosti - naravno, sve to pod pretpostavkom da u toku menstruacije nemate izuzetno jake bolove), ali baš ne želite da vodite ljubav dok je krvarenje jako, odaberite one dane kada vam krvarenje zastane ili kada krvarite manje.

Pored toga, ne bi bilo loše da za takve dane odaberete pozu u kojoj je muškarac odozgo. Zašto baš takve poze? Zato što na taj način smanjujete šanse da se krvarenje pojača baš u toku seksa, moguće je čak i da se, dok ste u tom položaju, smanji već postojeće krvarenje. Trebalo bi da se podrazumeva, ali za svaki slučaj: neposredno pre seksa obavezno temeljno operite intimne delove, a neće škoditi ni ako to učinite nakon odnosa.

Dakle, sve što treba da uradite jeste da pažljivo odaberete dane, još pažljivije pozu, i čak i u mrskim vam "onim danima" i vi i vaš partner moći ćete neometano da uživate u seksu. Malo snalažljivosti i nije neophodno da bilo šta propustite.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Ne izbegavajte u "onim" danima

Veliki broj žena oseća se loše u "onim" danima, to jest, lošije nego inače. Gubitak krvi zamara, neke imaju i bolove, nervira i što je kosu tada teže oprati (brže se masti)... Naravno, ima i onih s prilično ozbiljnim problemima u toku menstruacije, kao što su izraženo jaki bolovi i odlivi, a opet, ima i onih koje skoro nikakve probleme tokom tih dana nemaju. Imale-nemale probleme, kao da postoje neka nepisana pravila šta žena tokom tih dana ne bi smela da radi - i to pravila koja su u slučaju nekih žena opravdana, ali u nekim drugim slučajevima zaista nisu utemeljena ni na čemu racionalnom. Na šta mislimo?

Jedno od tih pravila je da u toku menstruacije ne smete da vodite ljubav. Sad, ako vam se ne dopada da u tim danima vodite ljubav, ili vašem partneru to smeta (pokazalo se da priličnom broju muškaraca uopšte ne smeta da i tada vode ljubav, samo ako ih partnerka prethodno upozori), ili imate prevelike zdravstvene probleme (bolove) da biste bile raspoložene za seks, to je jedno. Međutim, ako ovakvih prepreka nema, zaista je u redu da i tim danima imate intimne odnose. U toku menstruacije je nešto lakše dobiti neku infekciju, ali, da do toga ne bi došlo, dovoljna je normalna higijena vas i vašeg partnera. Još nešto: orgazam ublažava grčeve u stomaku.

Drugo pravilo je da ne smete da se bavite sportom dok vam traje menstruacija. Zabluda! Svakako da vam neće prijati da uradite sto trbušnjaka - ali sto trbušnjaka vam i inače nije neophodno. Umereno bavljenje sportom tokom svih dana, pa i u toku menstruacije, doprineće vašem psihofizičkom zdravlju; između ostalog, ublažiće i menstrualne tegobe. Podrazumeva se da se nećete baviti fizičkim aktivnostima ukoliko vas toliko boli da ne možete ni iz kreveta da ustanete, ali ako nemate toliko izražene probleme, malo sporta može samo da vam bude od pomoći.

Zabranjeno plivanje! To se često govori ženama dok im traju "oni dani". To uopšte nije tačno. Opet, ako vas stomak toliko boli da ne možete da ustanete iz kreveta, normalno da nećete otići na plivanje, ali izuzev toga, ne bi trebalo da bude problema. Bojite se zbog higijene? Ne brinite - vagina nije, ma šta neki verovali, otvoreni šuplji prostor u koji će voda tek tako prodreti - tampon je sasvim dovoljna higijenska zaštita.

Ukratko: osim ako imate ozbiljnih zdravstvenih tegoba, "oni dani" nisu razlog da sebi uskratite zadovoljstva. Uživajte!
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
uf bre..ja radije izbegnem susret bas u toku onih dana..dzaba bre..ruzno mi..samoj sam sebi prljava a kamoli njemu Smile nekako sama mensturacija po sebi ustvari i jeste ciscenje organizma zene...guli se zid materice, mislim..svega i svacega ima tu...nekako ne mogu..to mi je nesto isuvise pre svega intimno, licno, isuvise prljavo da bih dozvolila da on vidi i podeli sa mnom..ne znam Smile  Smile dzaba Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 100
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
kako jbt???odvratno bre....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ne znam da li da stavljam mrsteceg smajlija zbog tvoje fine ilustracije ili zbog izjave da sa nekim delis postelju a kazes da je menstruacija nesto licno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
Ne bih mogao nikad...
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
stvar ukusa  Smile
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
omoguciti muskarcima da bar jednom u zivotu imaju mecu...
i neka onda doluce koliko je to fino kad ti se grci i kida utroba...
mislim da bi umrli od bolova... tj. po nekim istrazivanjima bol koji zena dozivi i prezivi na porodjaju, sasvim sigurno bi ubio muskarca....  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
pohvala za autore
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
 Smile
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.