Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:52:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: zasto ljudi idu u sekte???  (Pročitano 13276 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@traktic
Izvini ako to nisi bio ti, ja to nisam mogao znati kao posetilac foruma, a ipak sam i na taj post dao svoj odgovor. Sajber-svet u kome su moguce takve prevare, ipak se ovde "u glavu" ne poznajemo. Malo offtopic dugo sam na Bureku i primecujem da ima takvih "bombasa" @traktic i dalje postuj, ovakvi forumi sluze da bi iznosili svoja misljenja, ja sam se npr skolovao u tehnickim strukama pa opet sebi dajem za pravo da "filozofiram" sajber demokratija!

Specijalizovani fakulteti - Filozofski, Teoloski koji takodje imaju svoje "sektasenje" samo takvi imaju pravo da misle i tumace veru.(trt). Ne moras zavrsiti pravni fakultet da bi prosudjivao sta je pravda i nepravda. Tehnicke struke uvek zarade lovu na konkretnim projektima i na realnij proizvodnji industrijske robe, dok tzv intelektualci "drustvenjaci" moraju da se namecu tako sto laicima negiraju pravo na vlastito misljenje, vec su oni tu kao "obrazovani misleci" u ime svih nas, i time postaju jedna vrsta sekte koja je organizovana a "nije civilizovano" suprotstavljati se takvim. Ko treba da ima dominantnu poziciju u drustvu "tehnicari" ili "filozofi"?? Zanima me i vas stav po tom pitanju. Koja od tih "sekti"???
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
A sto ne bi bili filozofi tehnickog obrazovanja  Smile - best of both worlds. To bi bila najjaca sekta evo dobrovoljno sebe biram kao clana iste  Smile Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 371
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
idu zato sto im je zivot dosadan i neispunjen  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Ne znam za druge sekte ali znam za Hare Krishnu - prave bre mnogo dobre kolace - zato imaju toliko poklonika. Sta ce ljude uzele se domacih slatkisa.  Smile

Brdi njum njum  Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bice Bolje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne znam za druge sekte ali znam za Hare Krishnu - prave bre mnogo dobre kolace - zato imaju toliko poklonika. Sta ce ljude uzele se domacih slatkisa.  Smile

Brdi njum njum  Smile

Ovo ti je tačno!
Moj prijatelj je išao kod njih baš zbog klope, i išao je dugo, dugo
(super klopa bila) sve dok ih nije uvredio!
Naime, došao je jednom i video da peru u lavoru mali kip ... krišne valjda, i rekao:
"Šta je? Iskaljao se mali?"
A ono bio valjda rođendan ... krišne (valjda) i oni to svakog rođendana rade i ...
Šta da kažem - izbacili su ga.
IP sačuvana
social share
Bice bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
 Smile Smile Tako mu i treba kad mu je dugacak jezik - slatko me nasmeja - bas je baksuz  Smile

A sta ces nije ni HareKrishnovcima lako - treba pevati bre po ceo dan - kad bi ih na svadbe zvali milione bi zgrnuli
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
 .......traze ljudi put i mnogi zalutaju........... Smile
  neki se prepuste ispisiranju mozga jer su nedovoljno edukovani u tom pogledu
  neki su emotivno labilini
  nekima se to bas dopada , da im neko lazima ~ laze,maze.Ljudi su takvi.

  Ja vec dugo razmisljam da otpocnem tako neku sektu al ne mogu ~ zbog poreza~ Odrace me Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
E sestro slatka treba da vidis kako se u kengirlandu zaradjuju pare od religije. Zapocnes kult dobijes 100 potpisa i prijavis se kod drzave da ti da dzabe zemlju za crkvu a onda kao neprofitabilna organizacija ne placas porez - sve de za dobrobit duhovnog razvoja.

Uzivancija - ja se opasno razmisljam da menjam profesiju ali su mi sve ideje za kultove vec pokrali tako da ne bi bio originalan.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
Nokia 6630
nemam pojma drug ti je bas lik svaka mu cast Smile Smile mora da je posle tog pitanja bilo Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bice Bolje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nemam pojma drug ti je bas lik svaka mu cast Smile Smile mora da je posle tog pitanja bilo Smile Smile

Sobzirom da im klopa jeste dobra i daje on bio
hrano-centričan, bolje da je ćutao!
 Smile
IP sačuvana
social share
Bice bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:52:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.