Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Momak koji često menja devojke - "kul"?  (Pročitano 13847 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
@Borko, svako ima nesto svoje, ako se neko odrekne ( cak i nesvesno ) ljubavi prema zeni ili je nesposoban da uopste voli samo jednu ne znaci da ne nalazi ljubavi u drugim stvarima...
Ne pricam u svoje ime, ali verovatno ima i takvih
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
A tako uprostiti najlepsi i najsnazniji osecaj na svetu i reci: ljubav je samo hemijska reakcija koja prolazi vremenom  Smile ,stvarno je previse. No, stvar je uverenja...
Bog živi u pogledima zaljubljenih, u njima jača i kroz njih šapuće svoje blagovesti celom svetu. Onoga trena kada na svetu ne bude ljubavi - svet ce prestati da postoji. Barem ja tako mislim, a molim vas da u komentarisanju ovoga sto sam napisao budete odmereni, jer sam sa vama podelio svoje najdublje uverenje, iako je nekima od vas ono mozda uvrnuto ili glupo.

boze ljudi , gledam mnoge kako se pozivaju na tu ljubav i posle par meseci raskinu i pickaraju se ..  a to je posledica hemijske veze u organizmu.. stvarno silan osecaj. Ako ta mitska ljubav ( koju ja nit sam video nit sam osetio u stvarno svetu ) zaista postoji nek mi je neko pokaze....
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
@Borko, svako ima nesto svoje, ako se neko odrekne ( cak i nesvesno ) ljubavi prema zeni ili je nesposoban da uopste voli samo jednu ne znaci da ne nalazi ljubavi u drugim stvarima...
Ne pricam u svoje ime, ali verovatno ima i takvih
Slazem se sa svime sto si rekao...
Ja bih na prvom mestu istakao ljubav prema sebi, onda i prema ljudima. Ali, ljubav prema zeni ima onu posebnu snagu... Zar ne? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
To je jedna od mojih slabih tacaka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile
Rekao bih da je to tvoja jaca strana, a ne slaba tacka. Za ljubav je potrebna hrabrost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ne, ljubav daje hrabrost, ja je samo iskoristim Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.5
A tako uprostiti najlepsi i najsnazniji osecaj na svetu i reci: ljubav je samo hemijska reakcija koja prolazi vremenom Smile ,stvarno je previse. No, stvar je uverenja...
Bog živi u pogledima zaljubljenih, u njima jača i kroz njih šapuće svoje blagovesti celom svetu. Onoga trena kada na svetu ne bude ljubavi - svet ce prestati da postoji. Barem ja tako mislim, a molim vas da u komentarisanju ovoga sto sam napisao budete odmereni, jer sam sa vama podelio svoje najdublje uverenje, iako je nekima od vas ono mozda uvrnuto ili glupo.

boze ljudi , gledam mnoge kako se pozivaju na tu ljubav i posle par meseci raskinu i pickaraju se .. a to je posledica hemijske veze u organizmu.. stvarno silan osecaj. Ako ta mitska ljubav ( koju ja nit sam video nit sam osetio u stvarno svetu ) zaista postoji nek mi je neko pokaze....

Tacno tako ljubav je samo jedna duza ili kraca iluzija koja se kad tad raspline,sto kazu ljubav prelazi u obavezu
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 552
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
           Zene razmislaju u smislu: "Ako ga nece ni jedna, necu ga ni ja".......bez obzira dali je on zgodan ili ne.....
             
           Dali je momak koji cesto menja ribe kul?    Mislim da to uglavnom tinejdzerke tako dozivljavajui. Ove malo starije ce biti sa kazanovom uglavnom da budu vidjene i da nabiju sebi cenu......zbog ljubavi-nikako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ne potcenjuj moc sarmantnog muskarca, kao sto rekoh vec, ona ni ne mora da zna sa koliko je on zena bio....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


amo ergo sum (volim dakle postojim)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 710
Zastava USA
OS
Linux
Browser
Mozilla
devojke vole iskusne muskarce koji znaju sta rade u svakom pogledu  Smile
ja mislim da nije bitno koliko je tip riba promenio nego koliko tome pridaje znacaja.   meni je ok ako je decko imao dosta riba, ali nije pricao pricice pa da svi znaju sa koliko je riba bio, to mi je skroz nezrelo. momci koji su sa devojkama da bi bili vidjen, hvalili se ili da bi ukrasavali zid svojim  reckicama nisu kul  Smile Smile
IP sačuvana
social share
carpe diem (iskoristi dan)

the sun is always brighter on the other side
but heart and soul i left at home comitted suicide
far away, far away, you're so far away from me
but i'll be back one day
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.