Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:13:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Grupnjak je hit!  (Pročitano 11680 puta)
06. Avg 2006, 10:39:16
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Grupnjak je hit!

Ako volite seks utroje, samo dođite u glavni grad, zauzmite mesto u nekom fensi kafiću i sačekajte da vas pozovu

Ljubomora?

Oni su par u najboljim godinama. Maja i Marko zabavljaju se već dve godine, a poslednjih sedam meseci žive zajedno. Oboje zaposleni, intelektualci, situirani, oličenje su mladog para tridesetogodišnjaka koji od života traže najbolje. U ovoj priči ne bi bilo ničeg neobičnog da Maja i Marko nemaju specifičan pristup obogaćivanju seksualnog života. Oni vole seks "utroje" i praktikuju ga u pravilnim vremenskim razmacima. Dakle, njih dvoje nisu svakodnevni "konzumenti" poroka o kojem neki samo maštaju. Te "stvari" ostavljaju kao poslasticu za posebne trenutke, ali se trude da se one dese bar jednom nedeljno.
- To su specijalni dani, kada se planski pripremamo za "lov". Naše uzbuđenje je na gornjoj tački ključanja satima pred polazak u akciju - govori Maja, koja je nešto pričljivija od Marka.
Ali njih dvoje nisu jedini. Štaviše, u Beogradu ima puno parova koji praktikuju "seks trojku", a najpopularnije su upravo kombinacije dve devojke, jedan muškarac.
- Mene ne zanimaju upoznavanja sa drugim parovima. Svingerske varijante me ne pale. To rade uglavnom stariji parovi, a oni su mi bezveze. Trojke su postale ultra popularne, posebno od prošle godine. Nikada nije bilo ovoliko ljudi koji se lože na to. Ne znam u čemu je stvar, ali pre deset godina, kada sam to probao prvi put, sve je išlo mnogo komplikovanije. Danas su svi daleko opušteniji i otvoreniji za ispunjenje seks fantazija - kaže Marko kada se već "primio" na priču.
Da je prestonica postala daleko liberalnija jasno može da se nasluti na nekim javnim mestima gde veoma mlade devojke u grupama, izazovno obučene, čekaju signal za zabavu. Naš "seksi" par usmerio nas je na jedan od fensi kafića i "prijateljski" povezao sa dve drugarice koje vole razne vrste "igrica". Jedna od njih je u stalnoj vezi, a momak i ne sluti šta se krije iza njenih povremenih noćnih druženja s drugaricom. Tvrdi da se oseća veoma seksi kada se pridruži svojoj prijateljici u noćnom izletu. Njena slobodna drugarica se ne libi seksa za jednu noć.
- Ako utrčim u neku laku šemu, uvek je pozovem. Ona odlično zna šta me pali, a svaki momak odlepi kada u "akciji" vidi dve ribe. To je izuzetan afrodizijak za sve učesnike, verujte mi - kaže ova devojka.
Ona tvrdi da u svakom beogradskom kafiću iole zgodan muškarac može da "pokupi" bar nekoliko mladih, zgodnih devojaka koje pristaju na grupne varijante.
Pressovi "vodiči" kroz "grupi priču" otkrivaju kako izgleda biti u ozbiljnoj vezi, upražnjavati grupni seks i kako je sve počelo. Kažu da nisu ni slutili sklonosti onog drugog, ali ni da će njihova veza potrajati. Sve je delovalo kao laka "seks šema" u kojoj je strast bila dominantna premisa. Trenutak u kojem je Marko otkrio Maji svoj dugogodišnji seksualni ritam bio je otkriće i za nju. Maji ljubavnog iskustva nije nedostajalo, no ipak to su bile veze "jedan na jedan". Iako je maštarila o raznim igrarijama, nikad ih nije ostvarila.
- Marko je bio oličenje svih mojih snova. Pažljiv, kulturan, zanimljiv, zgodan, s druge strane strastven i iskusan. Nedugo posle našeg upoznavanja priznao mi je da povremeno vodi ljubav sa dve devojke i predložio da probamo to zajedno. Već tada sam znala da će njegova moć ubeđivanja biti presudna i da će brzo doći čas kada ću iskusiti ono o čemu mnogi samo šuškaju - kaže Maja.
Marko je za prvi "trojni" susret odabrao devojku iz kraja za koju je znao da će sigurno pristati. Majino vatreno krštenje proteklo je bez mnogo ličnog truda, s obzirom na to da je Marko u kafiću verbalno "obradio" plavušu. Odlazak u njihovo ljubavno gnezdo, još koje piće za opuštanje i celonoćna avantura mogla je da počne.
- Nisam verovala da ću ikada moći da sve "ono" radim sa devojkom. Ipak, moj momak se pokazao kao veoma iskusan u vođenju cele priče, tako da mi je vrlo brzo postalo krajnje ugodno. Toliko sam se "primila" na takvu vrstu ljubavnog iskustva da sam posle tog vatrometa strasti i sama poželela reprizu - govori Maja, dok se Marko samo smeška.
Na pitanje da li se njegova devojka oseća zapostavljenom u trojnoj vezi, pa makar ona bila i za jednu noć, on tvrdi da to ne stoji, jer jako vodi računa da se razgraniči čija je koja uloga u tome. Posle burne noći njih dvoje zajedno devojku odvezu kući, a pojedine povremeno pozovu da čuju kako su. Sve funkcioniše kulturno i "na nivou".
Problem koji se ponekad javi je kada se devojka "igračka" zaljubi u nekog od njih dvoje. Kažu da im se desilo da se jedna studentkinja zaljubila u oboje! Danima im je slala sms poruke u kojima je izražavala svoju naklonost i želju za ponovnim susretom. Čak im je i pesme poklanjala. Samo sa jednom od njih bili su duže u kombinaciji, čak su i letovanje proveli zajedno. Tvrde da je to bilo moguće, jer je ta devojka bila starija i zrelija, pa je znala da ništa više od seksa ne može da očekuje.
Maja je sada već iskusna, pa tako ona sama predlaže kada da krenu u akciju i koga da odaberu za "lov". Oni upravo tako zovu svoj večernji početak razuzdane noći. Oboje se slažu da im je seksualni život mnogo raznovrsniji otkako su zajedno. On ispunjava svoje stare fantazije, a ona uživa u novom iskustvu. Dostigli su fazu u kojoj Maja startuje i privodi devojku za noćni provod o kojem mnogi muškarci samo sanjaju.
G. Tadić

Jedna devojka - dva momka

Seks trojke u kombinaciji dva muškarca - jedna devojka su ređe, kada je u pitanju slobodna volja. Prema istraživanju reportera Pressa, ovaj vid seksa u velikom procentu spada u prostituciju. Naime, devojke se ređe odlučuju za polazak u krevet sa dva muškarca. Zato je unajmljivanje "lakih" devojaka za muške zabave u prestonici unosan biznis. Neke devojke rade i same, "na telefon", mada to može da bude rizična rabota. Mnoge momačke večeri, rođendani ili zabave u Beogradu protiču kao muške masovke sa jednom ili više devojaka koje pristaju na seks sa više muškaraca u isto vreme. Dabome da je tarifa u ovom slučaju daleko veća od one "jedan na jedan".

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
isuse hriste...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ja ne volim trojku, uvek neko bude zapostavljen  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
LG 4X HD
obozavam ovakve novinare koji vrshe "istrazivanja"...u svojoj mashti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
kako to mislis ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
LG 4X HD
Pa lepo,seo chovek osmislio Maju i Marka sa sve prichom i popunio prazno mesto u novinskom izdanju.
Ne kazem da toga nema.Ima,ali ovo je izmishljena pricha.Otkud znam?Dotakao je sve moguce aspekte,od njihove situiranosti,obrazovanja(da bi ih prikazao kao reprezentativne primerke drushtva) dve devojke i jedan tip (njegova pretpostavka da se to cheshce dogadja i ono shto bi on preferirao) lokalna radodajka naravno i "fensi" kafici kao centar gradske dekadencije.I naravno morao je da izmisli i deo sa devojkom koja se zaljubila da bi odgovorio na pitanje "shta ako se emocije umeshaju?" i naravno starija iskusnija koja postoji da bi se pokazao pravi recept kako to treba da funkcionishe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
И то - хит од давнина. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Mislim da je bolje da ostavim ovo bez komentara, mada sam i sam nedavno bio sokiran kada sam cuo od nekog da je imao takvu vrstu seksualnog iskustva... sokiran jer za tog tipa nikada ne bih rekao da bi usao u takav odnos sa devojkom i jos jednim tipom... u svakom slucaju, prestonica Beograd i liberalizam su nesto sto ide izgleda ruku pod ruku.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
pojam normalan pocinje da se gubi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Symbian forever

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1017
Zastava Trstenik
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.51
mob
Alcatel OT 990
Pa lepo,seo chovek osmislio Maju i Marka sa sve prichom i popunio prazno mesto u novinskom izdanju.
Ne kazem da toga nema.Ima,ali ovo je izmishljena pricha.Otkud znam?Dotakao je sve moguce aspekte,od njihove situiranosti,obrazovanja(da bi ih prikazao kao reprezentativne primerke drushtva) dve devojke i jedan tip (njegova pretpostavka da se to cheshce dogadja i ono shto bi on preferirao) lokalna radodajka naravno i "fensi" kafici kao centar gradske dekadencije.I naravno morao je da izmisli i deo sa devojkom koja se zaljubila da bi odgovorio na pitanje "shta ako se emocije umeshaju?" i naravno starija iskusnija koja postoji da bi se pokazao pravi recept kako to treba da funkcionishe.

u potpunosti si u pravu...nemaju druga posla nego daj da izmisle nesto
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:13:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.