Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istiniti dogadjaji  (Pročitano 3128 puta)
26. Apr 2002, 23:30:43
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 283
Desilo se na jednom sudenju u Sremskoj Mitrovici...(Covek je vilama ubo sinovu enu, dakle snaju) Dakle, ta se tada desilo? - pia sudija. Tada me je on opizdio vilama. - odgovori snaja. Gospodo, nadite neki pristojniji izraz, ovo ne moe da ude u zapisnik. ta ja znam, mi nemamo drugi naziv za vile. - kae snaja.

--------------------------------------------------------------------------------

Domaci zadatak prvaka u jednoj osnovnoj koli u Uicu na temu Crvenkapa ...Pola Crvenkapa u umu i zavrljala. Vrljala ona tako vrljala i trevi je vuk. Pita nju vuk: Kud si pola 'vuda, majku ti krvavu jebem... (Preporucuje se citanje naglas i u drutvu!) Nakon pregleda domacih zadataka uciteljica pita daka da li je sam to uradio ili mu je neko pomagao; a dak kae da mu je tata pomagao.

--------------------------------------------------------------------------------

3. jun 1999. Nad Novim Sadom oko 10:30 AM na nebu se jasno vide cetiri bela traga od NATO aviona. Prethodno se culo nekoliko detonacija. Skupilo se ljudi na coku moje ulice . Dolazi neki Ranko i vice deda Danilu: Je l' bilo togod nocas, deda Dane? Nije nita. Ma ne pitam te za ono  nego za bombardovanje...

--------------------------------------------------------------------------------

Ratni dani, maj 1999. Saa, 'ajde sedi sa nama, ta ce sam gore... - vice meni mama. <Izadem pred kucu. Sednem na klupu....Eno je, jebla majku svoju ona Olbrajtova, snima odozgo. - kae jedna kominica. (pojanjenje: 'People of my street' smatraju planetu Veneru za americki satelit koji iz milote zovu 'Olbrajtova'. Veneru su valjda izabrali jer je najsjajnija na nebu.) Neto kasnije, jedna baba iz komiluka kae: Joj meni, ono ranije, kad zagrme odozgo ne mogu oka sklopiti. Sad uzmem tabletu i ne cujem ih nocu... <br>Kakve su ti to tablete, da da i meni jednu - ubaci se drugi komija. Ma imam svakakve, i od tri i od pet i od deset milimetara, pa biraj brate mili...

--------------------------------------------------------------------------------

Navodno istinit dogadaj...Na ispitu iz anatomije na Medicinskom fakultetu u Beogradu jedna devojka je dobila 'penis' kao ispitno pitanje: Penis je muki polni organ u cijoj se sredini nalazi koska. Dugacak je trideset santimetara... itd. Profesor, poto je devojka zavrila svoj odgovor: Koleginice, niste loe znali..., ali za onu kosku, to Vam se ucinilo, a za onih trideset santimetara, to ste imali srece...

--------------------------------------------------------------------------------

Tri tipa sede u bati jednog kafica. Pricaju fazone o policajcima. Cuo to pajkan, pa im pride: ta je momci? Zabavljate se? Ma nita, cavrljamo. Isprave molim... Ko je od vas Dejan Komlenic? Ja. Aha. A ko je Dejan Pavlovic? Ja. <br>Dobro, a Dejan Miic? Ja. Hm, vidi tri Dejana! Jeste li vi braca?

--------------------------------------------------------------------------------

Tokom 1948. nakon objave rezolucije Informbiroa, svi koji su se javno izjasnili za rezoluciju, bili su osudivani.U to vreme jedan od sudija vojnog suda u Beogradu imao je naviku da svaku presudu zavri recima: A sve je to ucinio u cilju izazivanja rata i kontrarevolucije! Jednog dana vice me iz sobe neki porucnik Bora Dikan: Kursula, zna ta je bilo s onim tvojim seljakom Ficom, bog te ne jeb'o! Dobio covek dvadeset godina robije to je neutvrdenog dana meseca avgusta 1948. godine, na radnom mestu u redakciji Narodne Armije vat'o za picku drugaricu Micu, a sve to u cilju izazivanja rata i kontrarevolucije! Svi smo prsli u glasan smeh a ja sam poceo prosto da ricem... 'Iz  Muzeja ivih Ljudi' od D. Jovanovica.

--------------------------------------------------------------------------------

U Bosni blizu Doboja: Na jednoj raskrsnici, sa krunim tokom saobracaja ispod znaka [za kruni tok saobracaja] stoji ogranicenje: -MAKSIMUM 10 MINUTA

--------------------------------------------------------------------------------

Ortak prepricava istinit dogadaj iz busa. Pricaju dve dizelaice:  E, uopte mi nije jasno ta mu bi...  Da, ba je bio OK tip, ono, nosio fine patike i trenerkice a sad je propao totalno, kupio leviske i starke... Ma puko je totalno!

--------------------------------------------------------------------------------

JEDAN MALI OGLAS...Disk je nov, i naravno bez sektora i sa garancijom.

--------------------------------------------------------------------------------

MALI OGLASI SA 'TAmpARskOM gRrEkoM<p>ELEKTRICNU gataru dobro placam. TRAIM garsonjeru u krugu devojke. DRAIM enu za triput nedeljno... PRODAJE SE samac sa motorom. PRODAJE SE camac sa matorom. PRODAJEM dobro ocuvanog, retko upotrebljivanog kicu. NUDIM SAN onome ko bi me doivotno izdr avao. <br>KUPUJEM sline naivaca.

--------------------------------------------------------------------------------

Tekst koji sledi je izaao u casopisu 'Oni': ' Imam petnaest godina i veliki problem. Menstruacija mi kasni mesec i po dana. Primecujem da mi stomak raste i da imam pojacan apetit. Brinem se da nisam trudna. Umirem placuci i sekirajuci se. Napominjem da nikad nisam imala decka, ali sam se samozadovoljavala. Moe li se od toga zatrudneti? Koji su simptomi trudnoce? Unapred zahvalna Radenka'

--------------------------------------------------------------------------------

eta patrola 'Knezom', i bee im sumnjiv jedan tip...Licnu kartu? Nisam poneo. Je l' ima neto od dokumenata? Imam INDEX. Izvadi tip indeks... Kad je pandur utvrdio ko je i ta je, poce da ga analizira; tip dao nekih 20-tak ispita, sve ispecatiranih...Ala si ti proputovao! - kae policajac.

--------------------------------------------------------------------------------

Seo momak u Petrovcu [Crna Gora] u kafic i naruci pivo. S pjenom ili bez pjene? - pita konobar. Bez pjene. - odgovara tip. Za nekih cca sat, dode konobar, naspe mu pivo sa jako puno pene: Sacekaj jedno dva - tri minuta...

--------------------------------------------------------------------------------

Devojka i momak u diskoteci, sparna atmosfera, oni od igre oznojeni...Ah, najzad su pustili erkondin! - kae devojka. Da, znam, i ja ih sluam. - kae momak.
IP sačuvana
social share
(~ ~)( o o )(~ o)
--(_)---(_)---(_)-
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sta je to Ejojj? GjESKA U PjOGjAMU!
Sta je to jupa? MAjI OTVOj U ZIDU
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.