Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "...ti me varaš sa mojim drugom Stojkom, dok se mucim  (Pročitano 22849 puta)
07. Apr 2002, 18:31:51
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 105
Zasto zene varaju? Zbog seksa? Zbog zaljubljivanja? - ovo je najcesci odgovor, samo mi objasnite, sta je to u vama sto vas tera da sve bacite iza sebe, da biste bile sa nekim drugima? Zar nije bolje na jednu noc?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 36
Obicno i devojke i momci varaju zato sto u im trenutni partner ne pruza ono sto oni ocekuju od njega, pa lutaju dalje dok ne nadju ono pravo, ako ikada nadju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
I ja i Vodnik smo nasli ono pravo za nas dvojicu i dotice osobe su mislile da smo mi ono pravo za njih ... ali puklo je  :x  Smile
Tako da nije dovoljno da u vezi jedno nadje ono pravo ... nazalost , najcesce i ne nadje Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 36
Mislim da je greska u svima nama sto nikad nismo zadovoljni onim sto imamo, nego uvek tezimo za necim sto nikada necemo da nadjemo. I tako kada izgubimo ono sto smo imali, lupamo glavom u zid!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Takodje bi rekao da mi nismo krivi u jednoj meri jer opste je poznata tuzna cinjenica da covek ne zna sta ima dok to ne izgubi i da ni ne zna koliko je visoko u odnosu na druge ddok ne pande na dno!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 283
Citat: dragana832
Obicno i devojke i momci varaju zato sto u im trenutni partner ne pruza ono sto oni ocekuju od njega, pa lutaju dalje dok ne nadju ono pravo, ako ikada nadju.



Da Dragana treba imati razumevanje za svet oko sebe, cemu lazi, cemu price... ako ti se vec neko ne svidja budi iskrena i naravno odluci se za JEDNOG.

Ali ti meni nisi objanila zasto vise od jednog, mozda si nifomanka (onda razumem)?
IP sačuvana
social share
(~ ~)( o o )(~ o)
--(_)---(_)---(_)-
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 283
Citat: dragana832
Mislim da je greska u svima nama sto nikad nismo zadovoljni onim sto imamo, nego uvek tezimo za necim sto nikada necemo da nadjemo. I tako kada izgubimo ono sto smo imali, lupamo glavom u zid!


A ako je jedna strana zadovoljna a druga a druga ima samo veliku sujetu ili neki interes, pa kada taj interes iscezne...?

Zivot bi bio dosadan kada ne bi trazili nisto i necemu tezili, sta mislis o tome?
IP sačuvana
social share
(~ ~)( o o )(~ o)
--(_)---(_)---(_)-
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kume zivot je more , a ti i je ne znamo da plivamo , ostali normalni nemaju ruke i noge tako da smo svi u kurcu.
Jednostavno vole visestruku paznju ... e sad to najcesce predje u nesto vise od paznje. A kod onih koje stvarno vole sledeca je logika (koliko su zene (Dragana , ti nisi zena , ti si nasa:) ) glupe)
. Kako da mu kazem , povredice ga ... i tu mozak prestaje sa radom
ne konta to da mnogo vise povredjuje laz ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 36
Normalno, treba biti iskren.Tacno je da istina nekada moze mnogo da zaboli ali... Po meni je bolje da mi neko kaze istinu(makar ja izvrsila i samoubistvo posle toga), nego da me laze. A takva sam i ja sama ako vidim da mi neko ne odgovara, odmah mu kazem, i resena stvar!

Za Vodnik-a:
Normalno da covek treba uvek necemu novom da tezi. Ako neko tezi da nadje pravu osobu za njega i nadje je, pa oni dvoje shvate da su nasli ono sto su trazili, tu prestaje igra. Posle mogu zajedno da traze i teze nekim drugim stvarima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ako mi neko ne kaze kada saznam sigurno cu napraviti mnogo vecu frku jer em nisam znao em sam shvatio da nesto krije ...
Ovako je frka umanjena za kojeficijent a koji je jednak sakrivanju i laganju
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.