Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: GSM u Turskoj, koja mreza...  (Pročitano 3050 puta)
02. Avg 2006, 00:38:07
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 220
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC Desire + Nok.E61
idem na 15-ak dana u Bodrum da malo slikam nesto i da odmorim.
Bitan mi je net, naranvo, ali mesto gde cu biti ima samo Internet Cafe, nema net u sobama niti WLAN.

Interesuje me ima li neko iskustva.

Ja sam kontaktirao operatere (ima ih tri)!

Najveci, Turkcell nudi EDGE, nesto oko 25Eura za 100 Mega.

Sa druge strane, Tel sim nudi Flat GPRS meseca dana za oko 25€ takodje!

E sada, to je teorija. Cuo sam i da ima kao neki problem oko aktiviranja kartice, (ceka se par dana. sto zvuci glupo) no mene naravno zanimaju prakticna iskustva!

Dakle, jer neko uzimao karticu nekog od turskih operatera i kakva je procedura!

Hvala!

(01. May 2007, 10:43:29)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
HTC HD2


Zar turčini daju ovakve vrste usluga pre-paid korisnicima?!?
Koliko sam shvatio ti ideš na odmor, nemaš stalni radni odnos u Turskoj pa kao evo tebi EDGE kartica na mesečnu pretplatu?!?
Ne kapiram baš previše?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 119
Zastava Cacak
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Apple iPhone 4
Koliko sam shvatio ti ideš na odmor, nemaš stalni radni odnos u Turskoj pa kao evo tebi EDGE kartica na mesečnu pretplatu?!?
Ne kapiram baš previše?

Ko je pominjao preplatu? Uplatis, bato, 25e i trosi tih 100MB.


Ja idem sutra u Tursku na 15 dana i cuo sam da je Turkcell (ili Turcell), najeftiniji.

ps. poruka za Srbiju, 25din.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 220
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC Desire + Nok.E61
Da, kakve to veze ima? Samo traze racun o kupovini telefona, sto sam ja nabavio Smiley To i pasos "na latinici"!
Pa i kod nas mozes da uzmes karticu na svakom cosku, aktiviras je i pricas ili kosirsis GPRS do mile volje.

Sto ne bi moglo i u turskoj, koja je neuporedivo razvijenija od nas, bez obzira sta mi mislili!

Mene samo zanima praksa. Kazu da masa "kioska" prodaje turistima skuplje kartice nego sto bi trebalo i tako, pa reko da saznam nesto iz prve ruke!


Uf... izgleda da nije bas tako, treba na carini da se prijavi telefon i da imas racun nekakav, inace ce ti kartica biti ugasena par dana posle aktivacije, ako se ne registruje telefon.
To je neki njihov zakon protiv sverca telefona! Cudi me da i kod nas nesto tako ComTrade & Co. nisu isposlovali...

Moram i ovo da dodam!
Pazite se ako koristite GPRS roaming u Turskoj (mada ni drugde nije jeftinije mnogo)!
Cena za megabajt ide i preko 10 Eura sto je pomalo apsurdno!
« Poslednja izmena: 02. Avg 2006, 02:42:50 od misabgd »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.