Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jelena Jakovljevic ex-Miss : Nasi izbori su namesteni  (Pročitano 10410 puta)
04. Nov 2004, 19:19:39
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jelena Jakovljević, nekadašnja mis Jugoslavije, radi kao model u Dubaiju i priprema svoju prvu ulogu u jednom bolivudskom filmu

Manekenka Jelena Jakovljević, bivša Miss Yu (1998), pored uspešne karijere u Italiji, SAD i Dubaiju, gde sada živi i radi, široj javnosti poznata je i po burnim vezama sa najpoželjnijim srpskim sportistima... Posle dugogodišnje romanse sa odbojkašem Edinom Škorićem, zgodna Vojvođanka se jedno vreme viđala sa Peđom Stojakovićem i Vladom Mandićem, a priča se da je i vaterpolista Aleksandar Šapić svojevremeno prevrnuo pola Beograda da bi došao do njenog broja telefona.

Pre mesec dana Jelena je doživela veliku neprijatnost u Indiji, u Nju Delhiju, gde je došla radi snimanja za čuveni magazin "Kosmopoliten":

- Kada sam sletela na aerodrom, prvim avionom sam vraćena nazad za Dubai bez ikakvog objašnjenja, i zabranjen mi je ulazak u Indiju. Bila sam zapanjena, a onda sam iz pouzdanih izvora saznala da je u pitanju nameštaljka. Trebalo je, naime, da igram u jednom bolivudskom filmu, a to se nije dopalo konkurentskoj ekipi, u kojoj je i jedna od najpoznatijih indijskih glumica. Trenutno se bakćem sa ambasadom, policijom i raznim žalbama, tražim krivca za skandal koji se desio.

Da li ti je titula misice pomogla u karijeri?
- Kod nas da, u inostranstvu baš i nije. U našoj zemlji sam stekla
mnoga korisna poznanstva zahvaljujući ovoj tituli, jer se u to vreme na mis Jugoslavije gledalo drugačije. Sada je to već nešto drugo... Naše misice nemaju više ugled koji su nekada imale, i to je žalosno. Pre su to bile dame predstavljene na najvišem mogućem nivou, i ja sam se osećala divno kada su mi deca prilazila raširenih očiju, vidno uzbuđena što će upoznati jednu mis. Sećam se koliko sam samo maštala da jednoga dana stanem pored Lidije Manić ili Jadranke Banjac i da posle mogu da se hvalim da sam videla jednu pravu misicu. Toga više nema, zbog lažiranja izbora i raznih manipulacija, ni deca više ne veruju u ove izbore.

Jednom prilikom si izjavila da su ti sportisti suđeni. Jesi li ostala pri tom uverenju?
- Tada sam verovala u to, jer sam iz veze sa jednim ušla u vezu sa drugim sportistom, ali moguće je i da ću zatvoriti taj krug. Bolje da se ne bavimo ovom temom jer je mnogo široka, trebao bi nam jedan dobar statističar da preračuna moguće kombinacije!

Da li si u kontaktu sa nekom od svojih bivših ljubavi?
- Ne, nisam u kontaktu ni sa jednim od njih. Oni imaju žene i decu i neki sasvim nov život, kao što i ja imam svoj. Kada se sretnemo, pozdravimo se, izljubimo, ispričamo. Drago mi je kada ih vidim da su srećni, jer smo mi ipak jedni drugima pružili godine lepog i srećnog zivota. Oni su dragi muškarci, pametni i uspešni. Oni su deo moga odrastanja.

Izjavila si da Arapi i nisu neki frajeri. Imaš li sada dečka?
- Nisu nikakvi frajeri u većini slučajeva, ali kada nekog voliš, kratke noge i veliki nos ti postanu najlepši na svetu i to je prava ljubav... slepa i luda, koja svaku manu pretvara u vrlinu!
(J. G.)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Lep intervju, zaista. Volim kada zene pametno govore. Ja se licno palim na to najvise.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Sta,zabavljala se sa Bob Rockom??...kratke noge,veliki nos
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
[dupla]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
Iz iskustva sam bezbroj puta zakljucio da u zenskom svetu pamet i lepota u 99% slucajeva ne idu zajedno, ali izgleda da je ova mala bas taj 1%.
Posebno mi se dopala zadnja recenica, ima strasti u njoj  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Citat

Lep intervju, zaista. Volim kada zene pametno govore


Citat

Iz iskustva sam bezbroj puta zakljucio da u zenskom svetu pamet i lepota u 99% slucajeva ne idu zajedno, ali izgleda da je ova mala bas taj 1%.



Intervjue ipak pisu novinari - nemojte mi reci da mislite da su preneli ono sto je rekla od reci do reci.

Da li ste ikada culi JJ kako govori? Susta inteligencija!

Sto se namestanja izbora tice, ona zna sve o tome. Od ljudi koji su isli sa njom u razred sam cula da je JJ od svoje petnaeste godine zivela za to da bude miss, to je bio smisao njenog zivota, kad joj nije uspevalo, pravila je skandale na izborima i ona i njeni cinili su "sve sto su mogli" da ona dodje do te titule, kopali su i nogama i rukama i - iskopali.

A ne mogu da ne napomenem i njeno kratko, ali slatko studiranje arhitekture u Novom Sadu - kad god je trebalo predati neki rad, ona je imala izgovor: "Ali ja sam miss Jugoslavije".  (Opet cula od kolege licno, vec su se o tome na faksu legende prepricavale). Do ispita valjda nije ni stigla. A i prica iz intervjua se potpuno slaze sa ovim zar ne?
Citat

ja sam se osećala divno kada su mi deca prilazila raširenih očiju, vidno uzbuđena što će upoznati jednu mis
Devojka je bila mis pre 6 godina, a jos zamislja da je neka faca. Opsednuta je tom besmislenom titulom.  


Da li ste je ikada videli uzivo? U vreme njihove velike ljubavi, E.Skoric je ziveo preko puta mene, sretala sam je ujutro na autobuskoj stanici (da, tada je vec bila miss). Kada je u svakodnevnom izdanju, devojka je totalno neugledna, ne biste je ni zapazili na ulici. Doduse, tad jos nije bila ugradila silikone, mozda je sad drugacije otkada ih ima.  Wink

Citat

Kada sam sletela na aerodrom, prvim avionom sam vraćena nazad za Dubai bez ikakvog objašnjenja, i zabranjen mi je ulazak u Indiju. Bila sam zapanjena, a onda sam iz pouzdanih izvora saznala da je u pitanju nameštaljka. Trebalo je, naime, da igram u jednom bolivudskom filmu, a to se nije dopalo konkurentskoj ekipi, u kojoj je i jedna od najpoznatijih indijskih glumica. Trenutno se bakćem sa ambasadom, policijom i raznim žalbama, tražim krivca za skandal koji se desio.
Kako to da je uvek ona jadna zrtva nekog skandala i neke namestaljke? Jedino sto ona zna u zivotu je da pravi skandale - na tome gradi svoju karijeru i slavu.  


Bas ne volim da postujem ovakve komentare, ali toliko ste je nahvalili, prosto mi se smucilo, a znate o njoj samo ono sto se piskara po tabloidima.  Smile

Sad me slobodno ispljujte zbog ovog ispada, ali nisam mogla oa ocutim!  :|
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
@storm cloud

Verujem da je tako kako kazes,pogotovo ako si je vidjala,ali meni je sve bilo jasno kad Edin nikako nije mogao da prihvati to da je ona ugradila silikone zbog karijere...njemu se lopte nisu dopadale,bar ne na njenom telu. Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.