Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 65 66 68
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vrste memorijskih kartica za mobilne telefone i ćaskanje  (Pročitano 88997 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
imam c7,pise da podrzawa kartice do 32g,koja je najveca kartica kod nas u prodaji i koja je najbolja da uzmem? U telenoru mi nude scan disk..

Za taj brend prWi put čujem... ako si mislio na SanDisk,odlična je i nemaš potrebu za boljom.

IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 280
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.3
mob
Samsung omniahd
jedno pitanje, kako da izvadim podatke sa sdhc kartice. mobilni mi iz nekog razloga posandrcao i trazi sifru. probao sam cetri nule ali nista. ima li nekakve sanse da skinem fotografije i filmcice bar?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


OPCS

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4430
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia X6 16gb
Drugari microSD kartica od 16gb klasa 6 ima da se nadje za 3200din,da li je to realna cena ili ima nesto jeftinije?

moze odgovor i na pp,hvala  Smile
IP sačuvana
social share
 
                                                                     ...prosto kratko jasno to je German style...
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia 6300
Imam problem sa mem kartom postavio sam sifru i nije mi je trazio kad sam update softver na mobu sad mi je trazi a nzm koja je zaboravio sam Smile sta da radim da je provalim?????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2

                                             
Kingston predstavlja microSDHC od 32 GB






Veći kapacitet odgovara porastu upotrebe pametnih telefona i tableta.

Kingston Digital Europe Ltd, danas je najavio početak isporuke Class 10 microSDHC kartice od 32 GB, koju priključuje familiji Class 10 kartica kapaciteta 4GB, 8GB i 16GB.

Kingstonove Class 10 microSDHC kartice su kompatibilne sa najnovijim pametnim telefonima, HD kamerama i popularnim tablet računarima. Minimalna brzina transfera podataka Class 10 kartice iznosi 10 MB/s a u kombinaciji sa opcionim adapterom, kartica se može koristiti kao SDHC kartica u punoj veličini. Kartice dolaze izolovano, sa SD adapterom ili kao Mobility/Multi-komplet koji uključuje karticu, SD adapter i USB čitač kartica.

Kingston microSDHC kartice su podržane doživotnom garancijom i 24/7 tehničkom podrškom. Za više informacija posetite www.kingston.com.



Kingston microSDHC Class 10 karakteristike i specifikacije:
 Saglasnost: sa specifikacijama SD Card Asocijacije
 Prilagodljiva: u kombinaciji sa adapterom može se koristiti kao SDHC kartica u punoj veličini
 Kompatibilna: sa microSDHC uređajima; nije kompatibilna sa standardnim uređajima/čitačima SD kartica
 Format: FAT32
 Pouzdanost: doživotna garancija

Kapaciteti*: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB
 Dimenzije: 0.43″ x 0.59″ x 0.039″ (11mm x 15mm x 1mm)
 Brzina: Class 10 – 10MB/s minimalna brzina prenosa podataka
 Temperatura rada: -13°F do 185°F (-25°C do 85°C)
 Temperatura skladištenja: -40°F do 185° (-40°C do 85°C)
 Težina: .1 oz. (2.7g)

info
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
Друг ми има проблем са вирусом на телефону.
Ради се о томе да он има неке вирусе на компу и када је прикључио телефон на комп преко кабла, покупио му вирусе и сви фолдери на меморијској картици се претворе у .exe фајлове.
Да ли неко има искуства са тиме и како да му спасим те фолдере у којима су му неке битне фотографије?

Хвала.

@Drasko

Ako zelis dezinfkeciju racunara online putem, obrati mi se na PP Wink

Sto se tice kartice, moras da preuzmes USB flash protektor a ja ti preporucujem MCShield najbolji program te namene.

http://amf.mycity.rs/programs/mc/mcshield/MCShield-Setup.exe

Sprecava razne vektore napada, izmedju ostalog autorun.inf infekcije, zatim lazne *.exe datoteke (takozvani mimics ), LNK exploit, otkriva SH atribute nad sakrivenim datotekama i jos mnogo toga drugog.

Ako se ne snadjes, uvek sam na raspolaganju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Apple iPhone
Cisto da pitam za savet, pre nego sto bacim micro SD karticu u djubre. Elem, desava mi se, samo od sebe, da mi se zezne kartica na telefonu. Bukvalno sama od sebe. I izbaci mi gresku - "SD Card blank or has unsupported file system".... I onda ja formatiram karticu..... i sve lepo radi neko vreme i onda opet izbaci tu istu gresku....
Vidim to netu da je to cest problem i kao neki su uspeli da ga rese, ali meni ta njihova upustva ne resavaju taj problem. Ima li neko jos neki savet mozda?
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
Baci je, verovatno je sje...a. Imao sam ja jednu kingston 8GB koja se ponašala slično, izbacivala je stalno da treba da se formatira, pa nije prikazivala pola fajlova i tako u krug.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Apple iPhone
Moracu :/
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Sony Z2
Moracu :/

-ako te ne mrzi da se zezaš, onda posle formatiranja ubaci samo jedan do dva fajla (bilo koji) , pa vidi da li će opet da izbaci grešku. Ako se ponovi isti error, baci je. Imao sam sličan problem i kada sam izbacio iGo fajlove sa nje, sve je normalno radilo, pa sam je ubacio u neku drndavu Nokiu i radi i dan danas. Kada sam probao ponovo da ubacim iGo , ponovo mi se pojavio isti error. Zašto, nemam blage veze, Smile jer na drugoj kartici iGo radi najnormalnije...
    Još jedan savet... izbegavaj kingston i obraduj fon sa SanDisk ili Transcend memorijom... Smile
« Poslednja izmena: 10. Jul 2011, 15:54:46 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 65 66 68
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.