Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mladic zaklan u najavljenoj navijackoj tuci  (Pročitano 16114 puta)
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
El Fuego stavljaj izvor vijesti!

После крвавог обрачуна фудбалских навијача у Жаркову
Убица ухапшен
Марко Б. ножем пререзао вратну аорту Александру Панићу


Београдска полиција привела је прексиноћ истражном судији Окружног суда у Београду деветнаестогодишњег Марка Б. из Београда, који јој се предао, а осумњичен је да је 27. јула ове године, у 20.50 часова, на терену фудбалског клуба Жарково, приликом туче између две групе навијача Црвене звезде и Партизана, ножем усмртио Александра Панића (24) из Железника.

Полиција је, осим њега, привела још 12 младића, а за још двојицом учесника у тучи се интензивно трага. У МУП-у је саопштено да су приведени и Марко В. (19), Милош Б. (20), Бранко К. (20), Никола С. (20), Милош К. Ш. (22), Марко Г. (19), Милош Л. (19), Борис Ј. (18), Александар П. (20), Чедомир С. (19), Милош Ђ. (19) и Никола К. (19), сви из Београда, због основане сумње да су учествовали у тучи.

Марко Г. је, известио је Фонет, осумњичен и за кривично дело неовлашћене производње, држања и стављања у промет опојних дрога, јер је полиција приликом хапшења и претреса код њега у патикама пронашла око два грама марихуане. Због основане сумње да је починио кривично дело помагања учиниоцу после извршеног дела, кривична пријава поднета је и против Немање Г. (19) из Београда, који је Марку Б., како је јавио Танјуг, дао своју чисту гардеробу да би могао да побегне, упркос томе што му је Марко признао да је ножем убо једног младића за кога није знао да ли је преживео.

Надлежни у МУП-у изјавили су овом приликом да се због оваквих догађаја „сагледава неопходност измена досадашњих законских прописа којима је ова област регулисана”.

Подсетимо, на терену ФК „Жарково”, у тучи две групе навијача београдских клубова Црвене звезде и Партизана, Марко Б. је ножем пререзао вратну аорту Александру Панићу (24) из Железника.

Туча је, због неких ранијих нерашчишћених рачуна „делија” и „гробара”, била заказана на Ади Циганлији, али је због несрећног случаја прекинута после само пет минута, а учесници сукоба су се разбежали.

У метежу који је тада настао на месту обрачуна, Александар Панић је остављен да лежи у локви крви, а возило хитне помоћи, које му је јурило у помоћ, разјарени хулигани су каменовали.

Овај немили догађај остаће запамћен и по томе што је породица погинулог о свему сазнала од медија.


Izvor: Politika / Д. С.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
PREDAO SE UBICA NAVIJAČA

BEOGRAD - Marko Blagojević (19) iz Beograda predao se juče policiji posle raspisane potrage za njim zbog sumnje da je ubio Aleksandra Panića (24) iz Železnika. Panić je izboden nožem preksinoć, oko 21 sat, u tuči dve grupe mladića na terenu FK Žarkovo. Beogradska policija je posle ubistva uhapsila 12 osoba osumnjičenih za učestvovanje u tuči. Marko Blagojević je uspeo da im umakne i skrivao se sve do juče po podne, kad je, kako saznajemo, sam otišao u policijsku stanicu i predao se.

Policija je saopštila da je kobne večeri došlo do tuče navijača Crvene zvezde i Partizana. Na licu mesta se moglo čuti da je tuča bila unapred dogovorena. Nekoliko očevidaca ispričalo je da su videli momke koji su se u automobilima okupljali oko stadiona, a da je nekoliko minuta kasnije nastao opšti metež po okolnim ulicama. Aleksandar je, kako kažu, na stadion došao sa četvoricom drugova, posle čega su se sukobili s drugom grupom.

Mladići naoružani motkama, metalnim štanglama i kamenicama počeli su da se krvnički tuku, kad je neko od njih izvukao nož i ubo Aleksandra ispod vrata. Mladiću je nož presekao arteriju, pa Hitna pomoć, koja je ubrzo stigla, nažalost, nije mogla da mu pruži pomoć, jer je već bio mrtav. Huligani su se posle toga razbežali, ali su pripadnici Interventne brigade, koji su po dojavi odmah došli, uspeli su da uhapse nekoliko njih. Policija je nedaleko od mesta ubistva pronašla i nož koji je Panić ubijen, što je policiji olakšalo da identifikuju ubicu.

U porodici Panić u Železniku juče je zavladao šok i tuga. Prema rečima ukućana, oni su za tragediju saznali tek juče ujutru, kad su o ubistvu pročitali u novinama!
- Čitala sam novine i videla da je mladić ubijen, a onda pročitala i Acino ime. Odgovarale su i godine, ali ipak nisam mogla da verujem. Odmah sam telefonom pozvala njegovog oca i majku. Oni nisu znali šta se dešava i rekli su mi da je Aca sinoć otišao na utakmicu s drugovima i da se jutros nije vratio.

- Tad sam znala da je ipak on ubijen. Svi smo bili u šoku. Roditelje niko ništa nije obavestio. Tek kad sam im ja rekla za priču u novinama Aleksandrov otac je otišao u policiju da vidi šta se dogodilo - ispričala nam je kroz plač Aleksandrova tetka.

Njegovi roditelji kažu da se kobnog dana vratio s posla i otišao da gleda utakmicu FK Žarkovo, a da su ga onda drugovi zvali da im pomogne, jer su se "pokačili" s nekim momcima.
- Njegovi drugovi su ga zvali i rekli mu da su se pokačili s nekim momcima na Adi. Zvali su ga ne da bi se tukao, već da zaplaši te momke, jer je on bio krupnije građe. Aleksandar je otišao da se nađe s njima, ali su ga ti huligani izboli. Čak smo čuli da nisu dozvoljavali Hitnoj pomoći da prođe i pomogne mu, nego su napali njihovo vozilo i udarali motkama - kažu njegovi roditelji i dodaju da su ogorčeni i na Aleksandrove drugove jer mu nisu pomogli, nego su pobegli kad su videli da je izboden.


Izvor: Kurir / (P. R.)
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Predao se osumnjičeni za ubistvo Aleksandra Panića (24)
Iz novina saznali za smrt sina
Panić, inače fudbaler FK "Moštanica", ubijen je u tuči koja je izbila između navijača FK "Partizan" i "Crvena zvezda". Obračun prethodno dogovoren

BEOGRAD - M. B. (19) iz Beograda osumnjičen za ubistvo Aleksandra Panića (24) iz Železnika koje se preksinoć oko 21 sat dogodilo na terenu FK "Žarkovo", predao se juče policiji. Prethodno su čuvari reda priveli 12 navijača koji su kobne večeri učestvovali u tuči u kojoj je Panić ubijen, dok se M. B. skrivao sve do juče popodne, kada je, kako saznajemo, sam otišao u policiju i predao se. Panić koji je inače fudbaler FK "Moštanica", ubijen je u tuči koja je izbila između navijača FK "Partizan" i "Crvena zvezda". Obračun u kome su na sve strane sevale palice, štangle i kamenice bio je prethodno dogovoren. Prema rečima Panićevih roditelja, on se kobnog dana vratio s posla i otišao da gleda utakmicu FK "Žarkovo". Kasnije su ga drugovi zvali da im pomogne, jer su se posvađali s jednom grupom mladića.

Izboden nožem
- Bio je krupan i verovatno im je trebao da zastraši te momke sa kojim su se posvađali na Adi. Po njega su došli četvorica drugova. Nije trebalo da ide, bio je miran i povučen. Nikada nije pravio probleme. Isti ti drugovi koji su ga uvukli u nevolju, pobegli su kad je naš sin izboden nožem. Ostavili su ga samog da umre - plačući govorila je mladićeva majka Stana Panić.

Posle incidenta, očevici su policiji ispričali da su nekoliko minuta pre tuče počeli da pristižu automobili sa zatamnjenim staklima. Bilo je pet automobila iz kojih je izašlo više od deset huligana. Posle nekoliko minuta začuli su se dreka i lupanje. Mladići naoružani motkama, metalnim štanglama i kamenicama počeli su da se tuku. U opštem metežu jedan od njih izvukao je nož i ubo Panića ispod vrata. Mladiću je nož presekao arteriju, pa Hitna pomoć, koja je ubrzo stigla, nažalost, nije mogla da mu pruži pomoć jer je već bio mrtav. Huligani su se posle toga razbežali, ali su pripadnici Interventne brigade koji su odmah došli po dojavi uspeli su da uhapse nekoliko njih. Policija je nedaleko od mesta ubistva, među "oružjem" koje su odbacili huligani, našla i nož kojim je Panić ubijen, što je pomoglo u pronalaženju ubice.
Porodica mladića sve do juče ujutru nije znala da je prethodne noći ubijen.

Osumnjičeni kod sudije
- Sramota je da nas niko od zvaničnika nije obavestio da je Aleksandar ubijen. Ja sam u novinama pročitala tekst u kome je pisalo da je ubijen mladić, i posumnjala sam da je reč o Aci jer se sve poklapalo. Ime, godište, fudbalski klub, jecajući govorila je Panićeva tetka. Kako je ispričala, javila se Panićevim roditeljima koji su pomislili na najgore, jer te večeri nije došao kući.

- Odmah su pozvali policiju koja im je saopštila strašnu vest - rekla je mladićeva tetka. Panić je živeo sa ocem Acom, majkom Stanom i sestrom Sanjom. Radio je kod privatnika, a trenirao fudbal za FK "Sartid", a potom za klub iz Moštanice. M. B, ali i ostali osumnjičeni za učestvovanje u kobnoj tuči, danas će biti privedeni istražnom sudiji Okružnog suda u Beogradu.
A. Dimitrovska

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Sahranjen ubijeni navijač

BEOGRAD - Aleksandar - Sale Panić (24), koji je u četvrtak uveče ubijen u tuči navijača Crvene zvezde i Partizan na terenu FK Žarkovo, sahranjen je juče na groblju Taraiš u Železniku, u prisustvu porodice, rođaka i mnogobrojnih prijatelja. Devetnaestogodišnjem Marku B. (19), osumnjičenom da je nožem usmrtio Panića, dan ranije istražni sudija odredio je jednosmesečni pritvor. Istovremeno beogradska policija privela je još dvanaest učesnika tuče, dok se za dvojicom još traga. Krivična prijava podneta je i protiv Nemanje G. (19), koji je osumnjičenom Marku B. dao svoju čistu garderobu kako bi mogao da pobegne, iako mu je Marko priznao da je nožem ubo jednog mladića i da ne zna da li je preživeo.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
Ni­sam hteo da ubi­jem
Z. USKO­KO­VIĆ, 30. jul 2006

IS­TRA­ŽNI su­di­ja Okru­žnog su­da u Be­o­gra­du, po­sle sa­slu­ša­nja, od­re­dio je jed­no­me­seč­ni pri­tvor Mar­ku Bla­go­je­vi­ću (19), zbog sum­nje da je udar­cem no­ža u vrat usmr­tio Alek­san­dra Pa­ni­ća (24). Do tra­ge­di­je je do­šlo u pro­te­kli če­tvr­tak oko 21.00 sat, u to­ku tu­če gru­pe na­vi­ja­ča Par­ti­za­na i Zve­zde na sta­di­o­nu FK "Žar­ko­vo".
Bla­go­je­vić se sam pri­ja­vio po­li­ci­ji, a ka­ko sa­zna­je­mo, kod su­di­je se bra­nio da ni­je hteo ni­kog da po­vre­di, ali da se "eto de­si­lo". To­kom uvi­đa­ja na tri­bi­na­ma sta­di­o­na na­đe­no je ne­ko­li­ko ra­znih ko­ma­da oru­đa, spre­mlje­nih za tu­ču, pa čak i ne­ko­li­ko no­že­va. Na­đen je i onaj ko­jim je ne­sreć­ni mla­dić ubo­den u vrat. Bi­lo je tu i nar­ko­ti­ka.
Po­ro­di­ca na­stra­da­log mla­di­ća za tra­ge­di­ju je sa­zna­la iz no­vi­na, su­tra­dan uju­tro. To je ono što je do­dat­no za­bo­le­lo u svoj toj ne­sre­ći ko­ja ih je sna­šla. Pi­ta­ju se za­što ih po­li­ci­ja ni­je od­mah oba­ve­sti­la.
- Uče­sni­ci tu­če su se raz­be­ža­li od­mah - ob­ja­šnja­va­ju u po­li­ci­ji. - Ima­li smo pret­po­stav­ke o iden­ti­te­tu na­stra­da­log mla­di­ća, ali bez do­dat­nih pro­ve­ra i iden­ti­fi­ka­ci­je, rod­bi­na se ne oba­ve­šta­va ka­ko ne bi do­šlo do gre­ške. Ni­smo mo­gli da ri­zi­ku­je­mo dok i sa­mi ni­smo bi­li si­gur­ni. Ka­da smo uju­tro ima­li po­tvr­du, otac je već bio tu.
Ka­ko sa­zna­je­mo, Alek­san­dar Pa­nić, otac na­stra­da­log mla­di­ća, vi­dev­ši u no­vi­na­ma šta se do­go­di­lo pret­hod­no ve­če, a ka­ko mu se sin ni­je vra­tio ku­ći, oti­šao je u po­li­ci­ju. Tu mu je po­tvr­đe­na cr­na vest, jer je u me­đu­vre­me­nu za­vr­šen pro­ces iden­ti­fi­ka­ci­je.
Po­li­ci­ja je po­red Bla­go­je­vi­ća uhap­si­la još 12 uče­sni­ka tu­če, na­vi­ja­ča FK "Že­le­znik", za ko­ji je igrao na­stra­da­li Pa­nić, i FK "Žar­ko­vo". Pro­tiv ve­ći­ne su pod­ne­te kri­vič­ne pri­ja­ve.


Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Saslušan Marko Blagojević, osumnjičeni za ubistvo u Žarkovu
Ubica navijača priznao zločin
Uhapšenoj grupi huligana određen jednomesečni pritvor. Policija intenzivno traga za još dvojicom učesnika u kobnoj tuči

BEOGRAD - Navijač Fudbalskog kluba "Crvena zvezda" Marko Blagojević (19), osumnjičen da je u četvrtak uveče na terenu FK "Žarkovo" nožem ubio Aleksandra Panića (24) iz Železnika, priznao je zločin. On je na saslušanju kod istražnog sudije beogradskog Okružnog suda, kako nezvanično saznajemo, rekao da je u tuči koja je izbila između navijača Partizana i Crvene zvezde nožem izbo Panića, koji je, posle nekoliko minuta, podlegao povredama. Blagojević, kao i ostalih 12 učesnika fatalne tuče, prema odluci istražnog sudije, zadržani su u jednomesečnom pritvoru. Nemanja G. (19) iz Beograda, koji je Blagojeviću pomogao u skrivanju od policije, nije priveden istražnom sudiji, a čuvari reda i dalje tragaju za dvojicom navijača Crvene zvezde. U grupi okrivljenih za učešće u tuči su, pored Blagojevića, Marko V. (19), Miloš B. (20), Branko K. (20), Nikola S. (20), Miloš K. Š. (22), Marko G. (19), koji je osumnjičen i za dilovanje narkotika, Miloš L. (19), Boris J. (18), Aleksandar P. (20), Čedomir S. (19), Miloš Đ. (19) i Nikola K. (19), svi iz Beograda.

Kako nezvanično saznajemo, osumnjičeni su na saslušanju ispričali u detalje kako je došlo do obračuna između "delija" sa Senjaka, takozvanih "ultrabojsa", i "grobara" iz Železnika. Tuča je, naime, bila ugovorena telefonom, a učesnici tuče se nisu odranije poznavali. Kako nezvanično saznajemo, kobnom obračunu prethodile su uzavrele navijačke strasti. Kako su osumnjičeni ispričali, bio je dogovor da se sve "odigra na ruke", odnosno da se održi takozvana "ferka", tuča u kojoj se ne upotrebljava oružje, ali je Blagojević poneo nož. "Na crtu" su izašli devet navijača Partizana i desetak navijača Zvezde. Pošto su pesnice i metalne štangle sevale sa svih strana, niko od učesnika tuče nije video kad je Panić povređen. Najednom se začuo jauk. Panić je vikao da je uboden nožem, posle čega se su se navijači razbežali. Prema priči navijača Partizana, Panićevih drugova, trojica njih otrčalo je po Hitnu pomoć, dok su petorica ostali uz povređenog Panića.

Aleksandar Panić sahranjen je juče na groblju u Železniku. Panić je, kako je Glas već pisao, bio fudbaler FK "Moštanica", a prethodno je igrao u dresu FK "Sartid" iz Smedereva.
A. D

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
PREDAO SE ZBOG RODITELJA
Marko Blagojević (19), osumnjičen za ubistvo navijača Aleksandra Panića (24) u Žarkovu, predao se na nagovor roditelja, radnika BIA

BEOGRAD - Marko Blagojević (19), navijač Crvene zvezde osumnjičen za ubistvo partizanovca Aleksandra Panića (24) iz Železnika, predao se policiji na nagovor majke i oca, radnika Bezbednosno-informativne agencije (BIA), saznaje Kurir. Panić je ubijen 27. jula oko 21 sat u grupnoj tuči navijača ova dva beogradska kluba, koja je bila unapred ugovorena na stadionu FK Žarkovo.
Foto

Aleksandar Panić

Na saslušanju pred istražnim sudijom, Blagojević je ispričao da nije poznavao Panića, već da su se u tuči našli jedan naspram drugog kada je on potegao nož. On je priznao ubistvo, ali je sudiji izjavio da nije imao nameru da to učini. Policajci su iste večeri uhapsili 12 huligana, ali je Blagojević uspeo da im umakne.

On je posle ubistva pobegao kod Nemanje G. (19), koji mu je dao čistu odeću da se presvuče. Iz straha da ga policija ne uhapsi, Blagojević je kod ovog druga proveo čitavu noć. Izvor Kurira blizak porodici kaže da je njegov otac, kada je čuo za tragediju koja se dogodila u Žarkovu, odmah posumnjao da je i njegov sin umešan. Očeve slutnje su se obistinile. Prema rečima našeg sagovornika, Blagojević je pozvao roditelje i rekao im šta se dogodilo. Međutim, on nije imao nameru da se preda, zbog čega se sukobio sa njima.

Blagojević je odbijao da se preda znajući da ga čeka zatvor ako to učini, dok su ga otac i majka ubeđivali da ne može da beži celog života i da, kad je već stvar takva, mora da se preda policiji i suoči sa zakonom.

Oni su na kraju uspeli da ubede sina, te je Blagojević u pratnji majke i oca sutradan ujutru oko sedam sati otišao u policiju i predao se. Blagojević je u tuči ubo nožem Panića u vrat i presekao mu vratnu arteriju. Prema rečima veštaka sudske medicine, ubod je bio toliko koban da je mladić bio još svega dvadesetak sekundi u životu.

Uhapšeni su na saslušanju ispričali da je tuča ugovorena kobnog dana na Adi Ciganliji. Dogovor je bio da to bude "ferka", to jest tuča pesnicama, ali je Blagojević sa sobom poneo nož, kojim je Paniću zadao kobni udarac. Blagojeviću je određen pritvor do 30 dana, dok je istražni sudija ostalim učesnicima u ovoj tuči odredio pritvor do osam dana.
      

Šesto ubistvo navijača za godinu i po dana

Ubistvo Aleksandra Panića šesto je ubistvo navijača zabeleženo za proteklih godinu i po dana na teritoriji Beograda. Crna serija započela je 14. januara prošle godine u Obrenovcu, kada je ubijen partizanovac Mirko Radovanović (18). Njega je sa tri uboda nožem ubio navijač Crvene zvezde M. K. (17) iz Mislođena. Sukob između njih izbio je zbog navijačkih šalova.
Sledeće ubistvo dogodilo se na železničkoj stanici Rakovica 5. avgusta, kada je ubijen Bojan Majić (28), navijač Voždovca. Za ubistvo je optužen radovac Aleksandar Kovačević, koji je negirao ubistvo i za zločin optužio kolegu navijača Bojana Hrvatina, koji je u bekstvu.
U Obrenovcu, 19. oktobra iste godine, ubijen je i partizanovac Radovan Milošević (17) kada ga je I. S. (17) ubo nožem u srce. Ubica je nosio šal Crvene zvezde, zbog kojeg ga je ubijeni napao, a ovaj potegao nož.
Deset dana kasnije, u autobusu na liniji 71, navijač Rada A. Ž. (17) nožem je ubio Goluba Balevića (18), navijača Bežanije.
Ove godine ubijen je partizanovac Petar Sedlak (23) iz Zemuna. Njega je u Vojvođanskoj ulici na Bežaniji sa tri uboda nožem u leđa ubio maloletni Č. S. (16).


Izvor: Kurir / (E. K.)
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Majmuni ...
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
NOŽ U GRLO!
Marko Blagojević (19), osumnjičen za ubistvo Aleksandra Panića (24), rekao da ga je ubio u samoodbrani. Istraga utvrdila da je Panić oboren na zemlju, pa uboden nožem u grlo

Mučki ubijen...Aleksandar Panić

Navijači se nisu tukli šipkama, kod stadiona pronađena tri noža

BEOGRAD - Marko Blagojević (19), osumnjičen da je prošle nedelje u obračunu navijača u Žarkovu nožem usmrtio Aleksandra Panića (24), rekao je istražnom sudiji da ga je ubio u samoodbrani. On je ispričao da je nož upotrebio u nužnoj odbrani kada su na njega naleteli Panić i još jedan momak iz protivničkog tabora. Međutim, kako Press saznaje, istraga je utvrdila da je Panić brutalno ubijen, jer je najpre oboren na zemlju, a onda uboden nožem u grlo!
- Panić je uboden najpre u grlo. Napadač je potom povukao sečivo nadole, ka srcu! Takva rana sigurno nije mogla nastati tako kako je opisao osumnjičeni navijač Zvezde koji je za glavu niži od pokojnog mladića. Panić je najpre bio oboren, pa onda uboden. Oko rane i na mestu gde je pronađen nije bilo mnogo krvi. Tek kada smo ga okrenuli, iz usta mu je išikljao mlaz krvi, što ukazuje na to da je umro usled unutrašnjeg krvarenja - kaže za Press izvor blizak istrazi.
Podsetimo, osmočlane grupe navijača Partizana i Zvezde zakazale su u četvrtak uveče tuču na stadionu FK "Žarkovo". Pre toga sreli su se na Adi Ciganliji, gde je pao dogovor da se posle duže netrpeljivosti konačno obračunaju, ali bez oružja.
- Za razliku od navijača Partizana koji su dogovor ispoštovali i čak se svi skinuli do pojasa, "zvezdaši" su uspeli da sakriju jedan nož koji je upotrebljen u kobnom okršaju - kaže naš sagovornik.
Tokom dosadašnje istrage saslušana je i Radmila Pavlović, ekonom FK "Žarkovo", koja je bila prisutna na stadionu u vreme tuče, ali njeno svedočenje, kako saznajemo, nije bilo od velike pomoći.
- Učesnici tuče do detalja su nam ispričali šta se dogodilo. Niko od njih nije sporio da je bio na licu mesta u trenutku obračuna. Razlikuju se tek neki sitni detalji, što je i normalno s obzirom na to da se radilo o velikoj gužvi i da je bio mrak. Pavlovićeva je unela konfuziju pričom da su mladići u obračunu koristili šipke, što je sasvim isključeno nakon "češljanja" terena. Pronađena su tri noža koja su odložena van samog igrališta. Takođe, ranjeni mladić, zbog težine povrede, nije mogao sam da dopuzi pedesetak metara do Pavlovićeve i zatraži pomoć, već je, po svemu sudeći, tu donet i ostavljen - priča izvor Pressa.
Posle ubistva, policija je privela ukupno 14 navijača zbog učestvovanja u tuči. Dvojica su i dalje u bekstvu. Kod jednog od uhapšenih, kako nam je potvrđeno, u patici je pronađena i manja količina marihuane. Blagojeviću je određen jednomesečni pritvor, dok će ostali biti zadržani osam dana, s obzirom na to da je za ovo delo zaprećena kazna zatvora do tri godine. Nakon isteka pritvora, protiv njih će najverovatnije biti podignut optužni predlog.
(T. I.)

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258

Za razliku od navijača Partizana koji su dogovor ispoštovali i čak se svi skinuli do pojasa, "zvezdaši" su uspeli da sakriju jedan nož koji je upotrebljen u kobnom okršaju - kaže naš sagovornik.
Otkud onda 3 noza, na tribini?

Aleksandre laka ti crna zemlja i pocivaj u miru.


Citat
Radovan Milošević (17) kada ga je I. S. (17) ubo nožem u srce -
poboli se zbog devojke oni nemaju nikakve veze sa zvezdom i partizanom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.