Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:04:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jos jedno jutro bez njega...  (Pročitano 3752 puta)
02. Dec 2002, 10:14:18
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Probudilo me je jutros ono grozno pistanje mog mobilnog, moram pod hitno da promenim zvuk alarma.Otvorila sam oci i videla da je dan, ali neko tmurno vreme je napolju. Cujem duva vetar, opet kosava. Sa Dunava Smiley  Lezim i dalje, ne ustaje mi se. Palim mobilni, znam stici ce poruka od tebe za dobro jutro. Citam je, jednom, drugi put, treci put. I nisi mi vise tako dalek... Gledam na sat, 9 sati je... sad bi trebao da stignes, tamo negde, daleko od mene.
Dok sam te cekala juce samo jedna misao mi je bila u glavi, da te zagrlim, da te poljubim, da cujem tvoje srce, da osetim da sam tvoja. Dok te nema ovde stran si mi i dalek. Tvoje reci mi zvuce kao da su uzete iz moje glave, tvoji mailovi su napisani kao da sam ih ja pisala, a ti mi izgledas kao da ne postojis i kao da si uobrazilja moje maste...
Pitao si me zasto te tako gledam... upijala sam te svakim pogledom, upijala sam svaku tvoju rec, gledala sam te jer nisam verovala da si stvaran i da te imam zaista. I ovo mi deluje kao nestvarno, jos jedna moja prica nekom neznancu, jos jedno pisanje mojih zelja, jos jedan deo mog sna. I kao da sam cula neke otkucaje iz pravca moje sobe okrenula sam se, videla sam ruzu, nasmesila sam se. Ne! Ipak si ti stvaran. I onda sam zatvorila oci, videla sam kako lezis kod tebe dok ja sedim na stolici sa glavom na kolenima, i cujem u pozadini Bajagin glas i cujem svoj glas..."Sad nemoj nista da mi govoris, prepoznacu sto god da pomislis. Veceras samo nemoj da me ne volis prebolecu sto god da ucinis, ucinicu ti sve sto pozelis, veceras samo nemoj da me ostavis..."
Nikada mi nije bilo tesko kao danas, nikada mi tvoj odlazak nije teze pao nego onaj sinoc, nikada me ova praznina i tisina nije gusila kao danas. Danas je prvo jutro od kad sam stobom da sam se probudila tuzna i nervozna. Ne znam da li je to zato sto necu izaci na onaj glupi kolokvijum, ne znam da li je to sto imam nekih drugih problema, ne znam da li je to zato sto duva vetar, ne znam da li je to zato sto jednostavno nije danas moj dan...
A ono sto znam.. sinoc kad si me ostavio... shvatila sam da zivot bez tebe nema smisla... shvatila sam da su svi oni prethodni bili tu da popune prazninu do tebe... shvatila sam da nikada nisam volela.... shvatila sam da moja potraga nije bila smesna, detinjasta i nerealna... shvatila sam da su moji snovi sada moja realnost... shvatila sam da sada znam sta je ljubav... shvatila sam da zivot bez tebe nema smisla...

VTDNINIJM

P.S. Ono sto sam rekla da zelim od tebe, tvoje... ne nisam se salila, i ne nisam to nikome rekla. U tom trenutku, tada sam to pomislila, to mi je palo na pamet, i sledeceg sekunda sam shvatila da to stvarno zelim! I nije me prosla ta zelja! Zelim to i dalje!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:04:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.