Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 6310i i njene cari  (Pročitano 5589 puta)
02. Dec 2002, 09:19:40
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Drugar je kupio ovaj telefon, nisam ga jos video posto je iz KG, pa cekam da dodje za BG. Po svemu sudeci telefon je izuzetno dobar, stim sto on dosta stvari ne zna sam da uradi pa je zvao mene, a ja opet ne znam konkretno kako sta da uradi posto nisam licno video telefon.

E sada ono sto me zanima. Prvo, da li ovaj telefon nema polifone melodije?

Drugo, da li znate koliki je domet blluetooth-a? Ja sam cuo da je 10-15 m, a on mi kaze da su mu rekli da je domet 150 m. Jer tacno to da se moze pricati preko bluetooth-a ako imas dva telefon sa ovom tehnologijom?

Jer znate sta je to wallet? To je novcanik u prevodu, ali cemu to sluzi?

I tako, zanima me sve sto mi mozete reci, zanimljivo o ovom telefonu.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 468
Citat: Bad Habbit
?

Drugo, da li znate koliki je domet blluetooth-a? Ja sam cuo da je 10-15 m, a on mi kaze da su mu rekli da je domet 150 m. Jer tacno to da se moze pricati preko bluetooth-a ako imas dva telefon sa ovom tehnologijom?


tacno- moze dva da stoj jedan pored drugog, valjda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
http://www.nokia.com/nokia/0,5184,1174,00.html

Odes - vidis - skontas !!!
Deluje mi kao preteran mob. Koliko on kosta ???
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ovaj moj drug ju je platio ja mislim da je rekao 285 EU. Inace iako nesto bas mnogo nevolim nokiu, mislim da im je 6310i jedan od najboljih modela koji su izbacili. Znaci stvarno odlican telefon, stim sto opet ima neke stvari koje ja bas nebih voleo da imam na sovm telefonu, a to su pre svega velike dimenzije, jos je veci od vec preterano velikog 6210, odnosno siri, onda tezak je negdo oko 120 g ili cak i vise, moze da smesti 150 poruka, sto je malo ako recimo znas da moj ME45 moze u praznu memoriju da smesti nekoliko hiljada, mislim da je tacno 7500 poruka, onda display mu nije mali, ali je manji recimo znacajno od ovog mog na ME45, a opet po dimenzijama je telefon mnogo veci od mog ME45.

Ostalo je stvarno sve super uradjeno i kazem opet, jedan od najkvalitetnijih nokijinih telefona, ako ne i najkvalitetniji.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Evo danas sam se video sa drugom koji je kupio NOKIU 6310i. Ostajem iza svega sto sam vec napisao, stim sto bih dodao jos neke stvari.

Prvo, ja sam sa 6210 imao probleme sa signalom i znam jos par ljudi koji su ih imali, a Serbian Fighter mi je rekao da je to verovatno samo do mog telefona i da je lose dekodiran. Ovaj drugar mi sada kaze, sam, nisam mu ja nista nagovestavao, da je super telefon ali da mu je slab signal. To me stvarno cudi, jer ipak je u pitanju vrhunski telefon i nebi smeo da ima takve probleme, medjutim izgleda da je ipak ovo jedna boljka kod ove serije.

Drugo, meniji su skoro identicni kao na 6210 i uostalom skoro isti kao i na ostalim nokijama. Ima par stvari dodatih, kao sto su wallet, bluetooth i jos mozda nesto ali sve u svemu da nisam znao da je to 6310i, tesko da bi primetio neku razliku u samom software-u.

E sada da vidim da li ce neko da zna da mi resi ovj problem. On je decko probao bluetooth sa nekim ericsson-om t68 i ericsson t68 ga lepo prepozna kao nokiu 6310i, ali nokia 6310i nemoze da prepozna ericsson, napise mu da nema dostupnih bluetooth uredjaja. E sada da li neko zna da mi objasni o cemu je ovde rec. Inace ima samo nekoliko opcija i jedino sto mi nije jasno je sta znaci PAIRED DEVICE, mislim da se tako zove opcija, a druga opcija je AVAILBLE DEVICES, mislim da je tako sto znaci da bi tu trebali biti uredjaji koji su dostupni, jer tako?

Takodje ne znam, nisam stigao da provalim, posto sam samo kratko gledao telefon, prvo da li on ima podrsku za JAVU, ja mislim da ima i drugo kako se koristi, gde i sta treba da uradim da bi ona radila? Da li su isti java midillet-i kao i za siemens i ako jesu, gde ih naci i da li se mogu ubaciti samo preko wap-a ili mogu i preko data kabla?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
I jos nesto. Probao sam nekako da izvedem nesto preko IC porta izmedju mog ME45 i 6310i i nista nije htelo da radi. Probao sam da saljem ringtone, logo, buisnness card i sms, ali jednostavno moj siemens napise da nemoze da posalje, a ova nokia napise da je poslala ali to nestigne. Zanima me da li li postoji ista sto bi se moglo iskoristiti izmedju SIEMENS-a i NOKIE preko ic porta?

Takodje, ako neko zna gde da nadjem java midlets, bio bih mu zahvalan.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21
Zastava Vozdovac, Beograd, Srbija !
mob
Nokia 8800 SE
E pa ovako , posle 4 promenjena SL45i koja smo ja i SF menjali tj. on mi je pravio drustvo i izgledao opasno uzeo sam 6310i Smiley) o kome je i rech.
Razlika izmedju 6310 i 6310i je prosto recena JAVA Smiley elem , tu je i nezaobilazno plavo backgrund svetlo i bluetooth tehnologija. IrDa radi lepo sa svim telefonima medjusobno tako da mi nije jasno zasto vbama nije radio ... Sto se tice BT tehnologije sljaka na 10m koliko sam probao , sve preko toga neverujem jer je mala baterija a posto je BT ustvari radio veza potrebna je veca snaga za vece razdaljine aka vise trosi bateriju sto se njima neisplati a ni vama jer ko bi im kupio telefon koji baca 150m a trosi batriju za 5min Smiley E ... sto se jave tice , posto sam skidao za SL45i Java aplete neki rade i na ovoj nokiji a opet neki ne ... Zavisi samo u kojoj verziji jave su pisani. Cena kada sam je ja uzeo , znaci pre jedno jace od 2 meseca je bila 310e i to ako nadjete negde. Sad mislim da je pala. Moj predlog vam je da ako naletite u HALO oglasima za 300e je bila NOKIA 9210i Communicator Smiley) iz Nemacke , dakle na Nemackom. E , zamalo da je uzmem ali nestala kolicina. Posle samo 70e ili 70dm u ComTrade-u i lepo se sve prekodira na naski Smiley i sve lepo sljaka osim sto je malo problem , barem po meni flat cable koji ide izmedju tastature i displeja [color] koji se otvara jer on zna da vrisne posle nekog vremena, ali sine .. vredi .. java, mp3, real player, rad sa fajlovima , 4000 boja na displeju , IrDa i HIrDa konekcija, GPS , jedino sto nedostaje je BlueTooth tehnologija ali kada se uzme da je BT Handsfree oko 250e jebiga , ne vredi. Probao sam da se nakacim sa 6310i i SonyEricsson T68i preko BT, ukace se ali nemogu nista da razmenjuju jer ova nokia [moja , 6310i] ima izgleda mi BT podrsku samo za HandsFree a ne za slanje podataka preko njega. Nazalost nisam nasao jos nekoga sa istom nokijom da probam dublje malo ovaj problem ali jebiga .. nemaju svi ljudi ukusa [para] za dobar telefon.
Bas sam nesto gledao koji telefon moze da parira SL45i koji je izasao pre 100 godina , jedino sto sam priblizno nasao je Communicator 9210i koji je dosta novije proizvodnje. Svaka cast SIEMENS-u!!

Predlog2: ako zelite dobar telefon SL45i je prava stvar , ali PERVEZIJA. Jedino sto oprema koja se kod nas prodaje za te pare [oko 250e] je krsh tako da NEKUPUJTE !!
Ako nadjete nekoga u inostranstvu da vam je dovuce javite mi se Smiley)
IP sačuvana
social share
*** This message was written entirely with recycled electrons ***
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
E hvala ti na odgovoru, SVAKA CAST, upravo sam takav odgovor i ocekivao, lepo detaljno, jasno, super jednom recju.

Nego mozes li mi sada jos objasniti nesto. Prvo gde i kako da dodjem do java midlets-a koji ce raditi na 6310i i drugo da li postoji neki nacin da oni dodju do telefona ako nemam data kabl, posto ovaj drugar nije kupio data kabl?

Sto se cene tice, kazem mislim da mi je rekao da je platio telefon 285 EU, tako da je izgleda cena vec pala.


Sto se sl45i tice, zanima me da mi kazes, prvo sto si menja nekoliko ovih telefona, a drugo sto mislis da nije dobra oprema koju saju kod nas, naravno podrazumevam da je uopste daju, znaci desktop punjac, cd, data kabl?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21
Zastava Vozdovac, Beograd, Srbija !
mob
Nokia 8800 SE
Midlete mogu ja da ti dam a i imash po nemackim sajtovima tipa neznam , java45.de ili tako nesto ... potrazi .. nije tesko naci ..
uglavnom su to neke igrice

2. Naravno da moze..ja koristim iskljucivo i samo IrDa konekciju..PC2Phone

3. Zato sto na 1 displej imao neke nijanse zatamnjene, drugom su suskali tasteri , treci bagovao nesto ...
Mislim , manje vishe sitni detalji ali ako se ovako ponasha kad je nov novcijat ondak sta da ocekujesh za par meseci a kamoli godina...VEruj mi kao prijatelju , sl45i kod nas u radnji NIKAKO


4. Dobijesh originalno pakovanje , CD , Sluske, Telefon i syncstation tj. data cable i napajanje idu u station u koji gurnesh telefon jer mora da ima napajanje jer malo vishe vuce baterije ako ga nakacish samo na kabal .. a i zasto bi solo kad ide sve u paketu Smiley
IP sačuvana
social share
*** This message was written entirely with recycled electrons ***
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ako imas neke midlet-e koji se mogu koristiti za NOKIU 6310i, ne za SIEMENS, jer za siemens ima svuda, voleo bih da mi ih posaljes.

BTW da li mozda znas koliko kosta full pack SL45i u Nemckoj sada?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.