Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:06:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "S prezervativom se ne uživa"  (Pročitano 4872 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
ma samo da je vama lepo... sta god da treba
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
A hoce li tebi biti lepo kad ti se omakne neki plodni dan koji nije usao u tvoju racunicu, pa ti devojka sa stomakom zakuca na vrata?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
ako sam te srece pa 7 dana pre mece, nek kuca
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ima jedna stara dobra pricha vezana za neko polu-modernizovano pleme u Kaniji ...
Neki tip doshao na odmor i pricha mu stareshina tog plemena :
mi ovde imamo jedinstvene u svetu preventivne metode zbog prosirenosti HIV virupa, pa primenjujemo sledeci princip:
stavish jedan kurton, pa pospesh mlevenu ljutu papriku, pa drugi kurton preko.
Ako ona pochne da vrishti da je peche - nije strashno - terash dalje.
Ali sinko, ako tebe pochne da peche ... najebo si .

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne ali zar je poenta da ako neko nikad nece sa kondomom a zbog tebe ga uvek stavi, da mu ne das bar jednom bez

poenta koristenja kondoma nije ko ce kome da popusti koliko puta-*ja sam tebi 10x,ajd ti sad meni1x*.i s tim forama samo je odlozeno prenosenje bolesti.
treba imati u vidu da muskarci mnogo slabije ili nikako ne osete simptome za neke infekcije,a kod zena se to odmah manifestuje.
nekim zenama se promeni stanje vs (vaginalni sekret) kada partner svera,iako on to ne oseti,a ako mu aze-u vecini slucajeva je komentar-nije to do mene,ja sam cist-a,ne moze u svoj svojoj neobavestenosti da shvati da su kod nje promene zbog njegovog menjanja partnerki.
cega sve nema-trudnoca je najmanji problem,ali mnogima je trudnoca,izgleda,jedino o cemu (misle da) razmisljaju.
i za infekcije i za trudnocu nema popravnog,jednom je vise nego dovoljno,ali o tome se razmislja pre! 

@papir,
zasto bi bilo kojoj devojci bio preci tvoj cjeif i musice,nego njeno sopstveno zdravlje?
ako tebi nije problem da ti neka zakuca na vrata sa stomakom do zuba-nekim ne pada na pamet da rizikuju svoje zdravlje,ni zbog infekcija,ni zbog moguce trudnoce! nije svakoj u cilju da nosi tvoje dete i da ga rodi,a mozda je protiv abortusa!
« Poslednja izmena: 06. Avg 2006, 15:13:06 od milosava »
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Kakvo zdravlje sta vi pricate, nisam ja peglao kurve sa stajge...ni ja ne bi bez kondoma nekog koga vidim prvi put, ali koj' ce mi djavo kad je to moja devojcica, pise na njoj lepo vlasnistvo VS i cao.

Nemojte da me ljutite, vi ne zelite da me vidite ljutog
« Poslednja izmena: 06. Avg 2006, 21:18:14 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Презерватив - нужно зло.

Јеби га. Као кад би прао ноге, а не изујеш чарапе. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
lepo si poredjenje upotrebio, razmisljam o celibatu...uff, sva sreca pa je kratko trajalo, potisnuo sam tu sliku u mracni kutak mozga svog, tu je odma pored one samoubice koje sam video kao mali...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Oni koji drze predavanja o kontracepciji tvrde da je ovaj problem najbolje prevazici na samom pocetku sexualne aktivnosti,jer ako preskocite pocetak-kasnije je jako tesko ubediti momka da ga koristi.
Na stranu ljubav i poverenje,a na stranu mogucnost trudnoce i polno prenosivih bolesti,tako da treba istrajati na insistiranju upotrebe kondoma,bez obzira sta kaze momak i kojim se trikovima sluzi socijalke price tipa-da se s kondomom ne uziva ili neka druga prica...
Muskarci vole sex,pa cak i ako ne voli zaista partnerku,zbog sexa ce pristati na kondom,iako se buni i pokusava da zaobidje kondom.
Kad shvati da od sexa nema nista bez kondoma-pristace na kondom-sigurno!!!
Devojke,samo budite cvrste pri svom stavu i videcete da ce sve biti o.k.!!! Smile

 Smile Smile Smile

Naravno, uvek budite pri svom stavu, posebno ukoliko je sam pocetak veze. O sexu za noc, dve, tri ne treba ni raspravljati da li treba insistirati na prezervativu, jer naravno da treba. Ne treba samo zenska persona da insistira, to jednostavno mora da se podrazumeva. U danasnjem svetu gde hara ogroman broj infekcija, jednostavno treba obratiti paznju. Jedno zadovoljstvo moze preskupo da kosta. Razmislite o tome Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Yeah. You go girl !  Smile

pussyass thread, muskarac ako je voli pristace na kondom a ona ako ga voli nece pristati bez....simpaticno...

i nemojte da me smarate, ovo se odnosi na duge veze, ne na peglanje ispod mosta sa bilo kim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:06:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.