Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:05:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Joj,neverovatni teen problem  (Pročitano 5524 puta)
26. Jul 2006, 21:03:43
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 :wave:Hej,ja sam super djak,sve super,primerna ucenica,bila sam cetvrta na prijemnom od skoro 180 ucenika i posle svega toga meni je izlazak do dvanaest.Cak sam i vredna,svasta mogu da uradim da npr.zamenim mamu i ona moze da bude raspolozena kolio hoce a ja sva srecna pitam mogu li i grad ona moze skim kad idem i kad se vracam,sve to mora da se kaze u jednoj recenici i cim spomenem vecernji izlazak on se unervozi, Smile
ona ne voli kada se varcam kuci po marku a plus zivim u malom gradu,non-stop mi govori kako je najvaznije sa kim se druzim....Preterano je.Imam 15 godina a ostajem do tada!!!vi ne znate kako je meni,evo sada mogu da zaplacem!Igubim zelju i da izlazim jos kada mi se pojavi i tata kada se spremam!Nikada nisam bila u vezi zato sto mi mama ne da,Ovako glasi njen stav:Kada porastes,jos si ti mala za ljubav,znas kako je danas opasno zbog prenosivih bolesti...kada porastes ti ces moci i da proveris da li ima sidu,otici cete  da izvadi krv.. Smile.Nikada mi nije rekla da ne mogu da budem u vezi ali znam njene poglede...ne zivi mi se,zelim nocu da izlazim a ne samo danju...moje drugarice ostaju do jedan a samo ja do 12 i to samo zato sto moji roditelji misle da vazi onaj zakon da maloletnici ne mogu da budu duze od dvanaest!!!Nije samo samnom problem vec i sa mojom sestrom koja u gimnaziji ima sve ciste petice ide na republicko takmicenje i ona ne moze duze od dvanaest a ima 17 godina znaci da moram sa njom da izlazim i tako bi i najvise voleli,da jedna drugu cuvamo,molim vas pomozite mi,ne zelim da budem izuzetak stalno  bes ikakvog razloga!
tuzna sam Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Qtek HP h6300
Imao sam ja slican problem , samo sto me keva pusta do 1 a cale dokle ocu...Inche moja keva kad god je pitam da ostanem duze mi kaze : Pa da si odlican mogo bi da izlazis dokle hoces, bla bla bla... A to sto ti ne da da imas decka to je bolesno !!! Najbolje je da popricas sa njom , a u kranjem slucaju i da joj pokazes ovu temu (mozda i moj odgovor) da uvidi koliko ti to smeta !
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Citat
Ovako glasi njen stav:Kada porastes,jos si ti mala za ljubav,znas kako je danas opasno zbog prenosivih bolesti...kada porastes ti ces moci i da proveris da li ima sidu,otici cete  da izvadi krv..

Tvoja mama je jedna jako chudna zhena ... Slazem se da si i dalje devojcica iako imash 15 godina, ali to sam ja i to je moj stav, mislim da se ostali nece slozhiti samnom, ali rechi tvoje mame su chist odbljesak neke njene frustracije ili paranoje. Tvoja majka je paranoichar i na tebi je da uspesh da dopresh do nje i promenish joj stav ( u napred mislim da necesh uspeti, jer ako tvoja sestra koja ima 17 i dalje izlazi do 12 uveche - to ti sve govori). Takvim stavom tvoja mama rizikuje da ti uprkos njenim zabranama pochnesh da radish sve sve shto ti je zabranjeno (revolt i tvrdoglavost su dve osnovne karakteristike puberteta)... Pokusaj da razgovarash sa njom, kazhi joj da nisi neodgovorna klinka (mada ona to sve zna) i da sasvim solidno obavljash svoju jedinu duzhnost ( sa 15 godina jedina duzhnost nam je da uchimo, ne bi li zadovoljili svoje isfrustrirane roditelje)...Ako to ne uspe, a ti nastavish da budesh ochajna (shto je neminovno, jer smo mi narod koji zhivi nocu, a za dan nas bash briga), pochni da kasnish i neka ti jedino opravdanje bude : mama, bilo mi je veoma lepo,uzivala sam i zaboravila na vreme.Moji prijatelji ostaju do 1 i ja ne mogu da se iskljuchim u 12 kao da nisam ljudsko bice, ne zhelim da budem asocijalna, imam dobre prijatelje koji nisu narkomani, kreteni i psihopate i jednostavno mi je lepo kada se skupimo". I kraj priche. Ako te kazni (shto verujem da hoce, jer si se usprotivila i zatalasala po njenom mirnom jezeru prestrogih pravila koje je ona sama izmislila i umislila da tako treba), na glavu joj se popni prichom o tome koliko je nepravedna. I tako stalno. Popustice pre ili kasnije. Sve ovo ne znachi da ti treba da kasnish 5 sati i dolazish ujutru pijana i blesava. Ako drushtvo ostaje do 1 ti postigni da ostajesh do 1. Kad drushtvo bude pochelo da ostaje do 2 opet isti principi. Nemoj preterano da je razljutish, jer ce ti chivot biti zagorchan i vishe nego shto sad mislish da jeste.
Srecno Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone 3Gs
Zaebano..Kod mene je to islo postepeno..prvo do 12, pa do 1, pa 2..pa sada ostajem dokle zelim, idem na Exit, i na utakmice u druge gradove bez ikakvih problema Smiley ..stvar je u tome da moras da se boris za svoja prava..znaci ako ti keva kaze, u 12 moras biti kuci, ti nemoj reci samo ok..reci, jebote kevo, pa jel znas gde mi zivimo? ne mogu da izlazim samo do 12, jer normalan svet tek tada izlazi u grad..jbg..moj savet ti je da probas lepo da objasnis..ako nece lepo, ti kreni ostro Smiley ..

po onome sto ja znam, uglavnom oni koje roditelji najvise cuvaju, odnosno preteruju u tome, imaju najvise problema posle..u rebel smislu..probaju sve, i sta treba i sta ne treba..

a sto se tice onoga za decka..well..ne moraju ni roditelji sve da znaju Wink
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Zaboravila majka, da je bila snajka.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
a, sto je tako sokantan izlazak do 12  Smile

zena samo brine o svom detetu...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG 4X HD
Zar morash da trazish dozvolu od majke za sve shto radish?Najbolje je staviti je pred svrshen chin,nadji decka,ne morash da joj prijavljujesh,dok ona skonta proci ce vreme,a onda joj lepo kazesh da imash decka vec recimo dva meseca i ona ce videti da se sa tobom nije nishta loshe dogodilo zbog toga,naravno nemoj da popustish u skoli jer bi  joj to biti jak argument protiv.I shto se izlazaka tiche,pokazi malo karaktera,i to je znak zrelosti.Ostani dokle hocesh.istrpi eventualnu kaznu,pa opet.isto tako kada dodjesh u 1 normalno kao i kada si dolazila u 12 dosadice im da te kaznjavaju.
Dok god ne budesh umela da se izborish za ono shto zelish,bicesh dete i tvoji roditelji ce biti u pravu shto se prema tebi tako odnose,suprotstavljajuci se njima dokazujesh i da mozesh da se suprotstavish nekome ko ti ,lupam,ponudi drogu....
« Poslednja izmena: 27. Jul 2006, 10:36:14 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hvala vam ljudi,
puno sltkih poljubaca Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hej,necu da preterujem ali mnogo njih je htelo da bude u vezi samnom i uf ali nisam mogla,znam da ona ne mora da sve zna ali ne znala sada saznace posle,ne mogu vise da trpim takav odnos,mogla bih da ostanem duze samo ako tata dodje po mene kolima ispred diskoteke u pola jedan Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
koristi dugme
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:05:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.