Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Džajić čeka lekare  (Pročitano 16813 puta)
03. Nov 2004, 12:04:39
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Džajić čeka lekare

Iako još nije zvanično odgovorio na poziv Skupštine Crvene zvezde da se vrati na predsedničku funkciju, u jučerašnjem susretu sa Vujinom Džajić je razmatrao aktuelnu problematiku kluba i moguća rešenja
Čovek koji menja Dragana Džajića sastao se juče u Beogradu sa Draganom Džajićem. Milan Vujin, potpredsednik Crvene zvezde i v. d. predsednika kluba, sreo se sa trećom "Zvezdinom zvezdom", koja je doputovala iz Igala sa lečenja leđa.

Iako Džajić još nije zvanično odgovorio na poziv Skupštine Crvene zvezde da se vrati na predsedničku funkciju, u jučerašnjem susretu sa Vujinom razmatrao je aktuelnu problematiku kluba i moguća rešenja.
Džajić i Vujin nisu, prema Vujinovim rečima, pominjali imena mogućih kandidata za planirana direktorska mesta (sportski, izvršni, investicioni i direktor omladinske škole), ali jesu predvideli temeljnu reorganizaciju klupskog rukovodstva.

Džajić je preko Vujina zahvalio članovima Skupštine na podršci koju su mu ukazali, ali je odbio da se definitivno izjasni da li će se i kada vratiti na funkciju predsednika Crvene zvezde.
Istakao je da će njegova odluka zavisiti od saveta lekara, pošto želi da bude zdrav i spreman za velike poslove koji ga očekuju u Zvezdi ukoliko odluči da se vrati na posao koji je obavljao dve i po decenije.

Takođe, najavljeno je da će se rukovodstvo Crvene zvezde do kraja novembra obratiti javnosti o koracima koje će da preduzme u narednom periodu.
M. Zarković

(02. May 2007, 21:32:48)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
moj stav po ovom pitanju svima poznat , pa necu da se ponavljam !!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
PAKUJTE KOFERE Wink .
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Citat: Bad Habbit
PAKUJTE KOFERE Wink .


kako li si samo pogodio Wink

PAKUJTE KOFERE !!!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da li si ikad u vise od 5 reci objasnio u stvari makar i jedan od vas dvojice koje vi to bolje resenje imate od Dzajica... dakle zajebite praznu demagogiju... ime i prezime ko treba da ga nasledi i zasto.
Ovako samo pricate u prazno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Ja mislim da ce trebati vremena ako Dzaja ode da onaj sto dodje napravi pravi tim, vemao je to tesko pogotovo sada u ovim uslovim u kojim zivi nas fudbal.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa ja sam o tome pricoa vec dosta puta, ali verovatno nisi citao moje postove. Ima mnogo ljudi koji mogu da dodju, kao na primer, Jugovic, Piksi i tako dalje, ako hoces bas da to bude bivsi fudbaler sto se meni bas ne svidja. Ja sam medjutim pristalica opcije kk-a, znaci da dodje neko tipa Zike Andjelkovica, ako ne i on sam ko nema veze sa fudbalom, ali ko ume da organizuje klub i da ga dovede pre sve finansijski u stabilno stanje, gde se tacno i jasno zna ko i sta trosi i odakle. Sto se sportske strane tice, naravno vec svi znate ko je moj favorit. JEDAN JE SLAVOLJUB MUSLIN. A ako bi se promene desile, naravno da bi zvezda bila mozda jos i gora nego sada, ali to je proces koji se mora proci i za koji treba vremena, ali ne vremena kao sto je Dzajic imao i izgleda ce ga imati jos, nego vremena od par sezona.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Opet je to sve u prazno.
Piksi je pokazao ko je u FSJ, dakle o njemu necemo.
Jugovic NECE da se mesa.
Muslin moze da bude trener, eventualno tim manager, ali bilo sta vise... niti moze niti treba niti ume.
I gde je onda resenje?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Kao sto sam vec ko zna koliko puta ponovio, Muslin za sportski deo u koji mu se NIKO nece mesati, a predsednik neko poput Zike Andjelkovica, ko ce da brine budzetu kluba.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Konkretne stvari.
Nije to jedan covek to je 50 ljudi na 50 funkcija.
Kad znate da pljujete sad dajte kompletno resenje koje ce biti bolje.
I ja znam da bi neko poput Berlusconija bio najbolje resenje... samo treba naci tog nekog na 50 pozicija koji ce uz sve HTETI to da radi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.