Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 609 610
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Misao" dana na burek seksu  (Pročitano 1120406 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
zbog trenutne situacije u kojoj se nalazim i viska vremena odlucio sam da zbrojim sve slike koje su postavljene
ima postova koji su prazni ima i onih koji ne mogu da se vide i onih gde nisam prepoznao doticne dame ali sve u svemu to je oko 5 posto ukupnog broja

JK 171 drkanje  Jovana 105  Rada 105  ceca 97  severina 82  goca trzan 77  dara 73   milica p 67  rozga 66
mia 64  bekvalac  46  dragana mirkovic 45  japundza 39  jana 38  emina 36  ana tomaskovic 36
milica t 36  spanovic 33   sladja tomasevic 31  milica lukic 30  afrika 28  lidija vukicevic 28  sara JO 26 
kaya 25  stanija 24  kostov 23  katarina bogicevic 23  lea kis 22  prijovic 21  seka 20  nives 20   JLo 20  sharapova 20  neda ukraden 20


IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
http://forum.burek.com/slika-poznate-licnosti-na-koju-sam-upravo-svrsio-t620127.msg12520060.html#msg12520060

Citat
Овој Бушар кад лижеш буљу језик сам од себе ради сав посао.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


in hoc signo vincit

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 564
Zastava
mob
Apple 11
seks kao keks
IP sačuvana
social share
semper invictus
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39826
Zastava Ovde sam negde
Tema:  Tanja Savic

Niste ni svesni kako ova zena uzivo brutalno izgleda!!! Bio sam na setu za snimanje spota "Hitna pomoc". Usetao se u garderovu i pomirisao na kratko najlonke koje je nosila tokom snimanja.

Ovaj ludji od svih nas zajedno ovde  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7268
Zastava
mob
Nokia 
Tema: Sex oglasi

Decko prosecne gradje,plavozelene oci,kratke smedje kose,85 kg,180 visok,lepuskast,35 god!Izgledam i mladje. Trazim ciganku,ili vise njih,godine nisu bitne,mogu i mlade a i matore,debele,prljave,dlakave,60+ babe,koje bi mi pisale u usta i po celom telu,srale po meni,lizem usrani anal,pizde,prste na nogama,znoj,pijem pisacku!Cigani,dovedite zene,majke,cerke,rodjake,komsinice,svaki dogovor moguc!Higijena i izgled nisu bitni!Bilo gde u Srbiji,dolazim u romska kartonska naselja,nazovite,sve se mozemo dogovoriti,zelim biti cigankama rob,da me sibaju bicem po celom telu dok ne poplavim od batina!Mozete me snimati telefonom,objaviti snimke na internet bilo gde,bilo kakve perverzije hocu!Poziv,sms,Viber,WhattsApp,bilo gde u Srbiji,dolazim do vas. 


 Smile Smile   

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 481
Tema: Sex oglasi

Decko prosecne gradje,plavozelene oci,kratke smedje kose,85 kg,180 visok,lepuskast,35 god!Izgledam i mladje. Trazim ciganku,ili vise njih,godine nisu bitne,mogu i mlade a i matore,debele,prljave,dlakave,60+ babe,koje bi mi pisale u usta i po celom telu,srale po meni,lizem usrani anal,pizde,prste na nogama,znoj,pijem pisacku!Cigani,dovedite zene,majke,cerke,rodjake,komsinice,svaki dogovor moguc!Higijena i izgled nisu bitni!Bilo gde u Srbiji,dolazim u romska kartonska naselja,nazovite,sve se mozemo dogovoriti,zelim biti cigankama rob,da me sibaju bicem po celom telu dok ne poplavim od batina!Mozete me snimati telefonom,objaviti snimke na internet bilo gde,bilo kakve perverzije hocu!Poziv,sms,Viber,WhattsApp,bilo gde u Srbiji,dolazim do vas. 


 Smile Smile   



danas sam usto na levu nogu i sad vidim ovo ok idem da spavam jbg
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
bolje kurac u ruci nego u dupetu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 609 610
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.