Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:09:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta su to metroseksualci  (Pročitano 13598 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja ne znam zasto svi toliko pljuju po metroseksualcima...Ustvari ahdj sto pljuju po njima, nego sto skoro da sve muskarce koji malo vise vode racuna o sebi svrstavaju u isti kos. Ok.Ja volim tipa koji ide na kosarku i igra utakmicu i posle utakmice onako znojav dodje i zagrli me i ne smeta mi ni njegov znoj, ne smeta mi ni prljava majica, niti lice izmazano prasinom i znojem koji mu curi sa cela...jednostavno, volim ga takvog..A da vidim recimo s druge strane tipa koji namesta frizuru cak i kad pika basket, posmatra samog sebe kako mu stoji dres, kako izgleda kad puca na kos, a kad protrci pored tebe mirise na pola litre kolonjske vode i litru parfema isl..tacno bih ga bacila na zemlju i isutirala.sad sam isla z krajnosti u krajnost, ali nekako mi se cini da su se pomerile te granice izmedju metroseksualaca i muskaraca koji vode racuna o sebi. Ovog sa frizuricom sto pika basket bih svakako svrstala u metroseksualce..ali zato ako uvece izadjes u grad sa tipom, meni je nekako sasvim normalno da se oceslja(ako ima kosu) Smile da recimo stavi parfem, dezodorans, rolon, kolonjsku vodu, da bude cist uredan..i ako mirise za njim u vidokrugu od pola kilometra, u tome ne vidim nista lose.Ako se izdepilirao ispod pazuha..pa sta? Jednostavno mozda covek misli da je tako vise higijenski..da je cistije...da mu se ne ulepe dlake kad se oznoji pa se onda razvuku kad god podigne ruku...e sad preterivanje tipa depilacija grudi, nogu, sminka i ostalo je stvarno fuj..ali i ja sam za to da muskarac vodi racuna o sebi.E tu se nekako postavlja granica izmesju tih muskaraca i metroseksualaca.metroseksualci su mi nekako vise isfeminizirani, egoisti i prepotentni.Ne mogu da se setim kako se preziva onaj Bosko, voditelj sa pinka.Za njega kazu da spada u ovu rasu Smile Moguce...ali po njemu se vidi da je opterecen sobom, svojim izgledom, tacno ima i tu dozu feminizma u sebi..tacno mu se po pokretima vidi...e bas u taj gap izmedju muskaraca koji vode racuna o sebi, zena i isfeminiziranih muskaraca bih svrastala metroseksualce..uh sto se ispisah Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

au, bas se pinki raspisa...

e ti momci sto vode racuna o sebi al' ne preteruju su sad 'urbanseksualci'
to mu dodje jos jedna kategorija negde u sredini, da ne bude da su ili- ili, nalickani ili zapusteni
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG 4X HD
A shto na svakog mora da se zalepi etiketa?mislim  "urbanseksualci"  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
pa ne znam, izgleda da mora  Smile

valjda da zenama bude lakse da opisu momka  Smile

'bas je super, pravi je urbanseksualac'  Smile
umesto
'skroz je super, doteran i sve, ali nije od onih... ma znas onih nalickanih... Smile  nego je bas bas pravo musko koje vodi racuna o sebi... mmm... i tako je prijatan, vaspitan, lezeran... jao, moram da ga smuvam'
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG 4X HD
 Smile 

predlazem,da ne bi dolazilo do pogreshnih procena da svako sa sobom nosi bar code chitach i da se odma zna ko je ko.samo ga provuchesh i gotovo  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
ja se depiliram ispod pazuha... ail bukvalno cupam buket dlacica prstima.
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Ides u ... sav sam se najezio!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
ja se depiliram ispod pazuha... ail bukvalno cupam buket dlacica prstima.
oj bre..ti to zoves depilacijom????Buket u ruke pa kidaj Smile uf bre mene zabole a mogu da zamislim tebe..pa dobro, cekaj, da li sebe onda svrstavas u metrosekusalce???Hehehehe..sad mi pade na pamet,na jednom sasvim drugom mestu bila je postavljena ista ovakva tema o kojoj se razglabalo mesecima....a naslov teme je bio sta mislite o meTEROsekusalcima Smile znaci eto, ljudi vrlo cesto i ne znaju ko su i kakvi ti ljudi, ne znaju cak ni "zvanje" da im izgovore, a vec karakterisu ljude kao takve...I to hajd u jednom postu da je napravljena greska u kucanju..imam ih i ja milion, ali se taj izraz provlacio iz posta u post...
da slazem se sa machkaz da je izraza mali milion i da je lakse iskoristiti jednu rec nego citav opis, ali bilo bi dobro onda kada bismo barem znali sta ti opisi znace Smile ionako je isuvise novih reci u nasem vokabularu otkako je Vuk umro, a niko zivi ne moze dati objasnjenje za sve njih..tako da je vrlo tesko razgraniciti pojmove i ljude koji se pod tim pojmovima podrazumevaju.U svakom slucaju svako zivi svoj zivot..ako njih to cini sretnima, mislim da spadaju u tu sortu., svaka im cast ja to postujem i drzim se podalje Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:09:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.