Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Legijina zena pobegla iz zemlje  (Pročitano 26201 puta)
23. Jul 2006, 10:22:08
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
NE VRAĆAM SE U SRBIJU!
Aleksandra Ivanović: Napustila sam sa decom Srbiju jer mi je oduzeto obezbeđenje i neću se vraćati, a za to je kriva Danica Drašković!

Aleksandra Ivanović,Legijina supruga




Danica: Drago mi je što je pobegla, i neko će morati da odgovora zašto je porodica ubice bivšeg režima uopšte dobila obezbeđenje!


BEOGRAD - Aleksandra Ivanović, supruga Milorada Ulemeka Legije, prvooptuženog za ubistvo srpskog premijera Zorana Đinđića, potvrdila je za Press da je sa decom napustila Srbiju, jer joj je MUP Srbije ukinuo obezbeđenje. Ona kaže da je policijsko obezbeđenje povučeno pre nekoliko dana i da je MUP Srbije o tome uopšte nije obavestio. Supruga Milorada Ulemeka za povlačenje obezbeđenja optužuje Danicu Drašković, koju naziva "gospođa ministarka".

- Tačno je da sam napustila Srbiju, jer je bez ikakvog obaveštenja povučeno obezbeđenje Žandarmerije koje mi je bilo dodeljeno. To je bilo samo pitanje trenutka, naročito posle pritisaka u medijima od "gospođe ministarke". Pitam se da li su svi ti napadi na Milorada i porodicu tempirani zbog predstojećih izbora i da li to "gospođa ministarka" radi zbog predizbornih nagodbi, ali je, u svakom slučaju, strašno na koji ona način manipuliše tragedijom na Ibarskoj magistrali - kaže Aleksandra za Press.

Zbrinuli je Legijini prijatelji

Ona smatra čak i da se "Danica Drašković uživela u ulogu mučenice"

- Danica Drašković je sve samo ne mučenica, o čemu dovoljno govori imovina njene porodice! Ona je ovim otvorila sezonu lova na našu porodicu i zbog toga sam napustila Srbiju! Neću se vraćati dok se situacija ne reši - kaže Legijina supruga, koja dodaje da joj je "žao mlađanog Vladimira Božovića koji zarad otplate radnog mesta mora da sluša gospođu ministarku".

Aleksandra Ivanović dodaje da će u Srbiju, ali bez dece, ipak dolaziti samo dva puta mesečno da bi posetila supruga koji se nalazi u pritvoru Centralnog zatvora. Ona nije želela da kaže gde se trenutno nalazi, već je samo rekla su nju u decu "zbrinuli Miloradovi prijatelji iz inostranstva".

- Želela bih da zahvalim komandi Žandarmerije i momcima koji su me dve godine obezbeđivali. Čast mi je bila da upoznam ljude koji su me sačuvali u bezbroj neprijatnih situacija i koji su imali nimalo lak zadatak da čuvaju porodicu državnog neprijatelja br. 1 - kaže na kraju Aleksandra Ivanović.

Danica: Drago mi je

S druge strane, Danica Drašković kaže za Press da "ne želi da polemiše sa Aleksandrom Ivanović", ali dodaje da joj je drago što je Legijinoj supruzi oduzeto policijsko obezbeđenje!

- Radujem se što je ženi tog ubice oduzeto obezbeđenje! Sramota je da država štiti članove porodica onih koji su za račun bivšeg režima ubijali svoje političke protivnike! Međutim, nije dovoljno to što joj je ukinuta policijska pratnja! Neko mora da odgovara zbog toga što joj je uopšte i dodeljena! Insistiraću na tome da oni koji su naredili da policija štiti ženu jednog ubice odgovaraju za tu nezakonitu radnju - naglašava Danica Drašković.

Prema njenim rečima, "država je odvojila ogromne pare" za obezbeđenje Legijine žene, mimo svih zakonskih propisa i suprotno svim svetskim iskustvima.

- Pa, molim vas, gde to u svetu policija štiti članove porodice nekog ubice? Što nisu mislili na svoju decu i ženu kad su ubijali? Legijina žena nije jedini primer. Evo, sve porodice ubica iz JSO-a sa Ibarske magistrale dobile su lažna dokumenta i država im plaća stanove. Za to je odgovoran direktno Goran Petrović, bivši načelnik RDB-a, koji je o tome i pričao na suđenju. Pa, gde mi to živimo - kaže, na kraju, Danica Drašković.
(S. M. S - O. R.)


Obezbeđenje na molbu Legije

Porodica Milorada Ulemeka Legije dobila je službeno obezbeđenje 2. maja maja 2004. godine, kada se prvooptuženi za ubistvo premijera predao policiji ispred svoje kuće u beogradskom Koštunjaku. Ulemeka su tada odveli u zgradu MUP-a Srbije u ulici Kneza Miloša, gde su s njim razgovarali ministar policije Dragan Jočić i direktor BIA Rade Bulatović. Ministar policije je kasnije saopštilo da je jedini zahtev Legije bio da njegova porodica dobije službeno obezbeđenje.

Danica Drašković, naročito posle pretnji koje je nedavno dobila, u nekoliko navrata je protestovala što policija obezbeđuje "državnog ubicu". Ona je tvrdila da Legijinu porodicu čuvaju čak 24 policajaca i četiri džipa. Danica Drašković je zatražila i odgovornost čelnih ljudi policije i službi bezbednosti zbog toga što su porodici Ulemeka dodelili obezbeđenje.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Pa jeli ta Danica Drašković ono normalna?Šta lupeta?

Pa nisu Legijina žena i djeca pucali u premijera,oni su građani kao i svi ostali i ako im je ugrožena bezbjednost moraju ih čuvat,to  je Ustavno pravo u svakoj državi na svijetu.

Pa se čude prijetnjama iz Čikaga  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Only Rock

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
strasno...
IP sačuvana
social share
I'm Gonna make a change,
for once in my life
It's Gonna fell real good.
Gonna make a diference
Gonna make it right...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
ma.. plasi se ona njegovih drugara.. u opste mi nije zao.... ipak... ona je zena jednog kriminalca.... e, sad... sto je on prevario svoje nalogodavce i bivse prijatelje, to mora da rasi sa njim...

_________________________

LJUTI VUK!
Koštunica naredio da se Legijinoj supruzi ukine policijsko obezbeđenje, zbog pretnje SPO-a da će bojkotovati sednice Vlade Srbije

Drašković poručio premijeru da njegovi ministri neće dolaziti na sednice Vlade Srbije sve dok Aleksandra Ivanović ima obezbeđenje policije

BEOGRAD - Policijsko obezbeđenje Aleksandri Ivanović, supruzi Milorada Ulemeka Legije, ukinuto je nakon pretnje SPO-a premijeru Vojislavu Koštunici da će ta stranka napustiti Vladu ako MUP nastavi da opslužuje "žene kriminalaca", tvrde za Press odlično obavešteni izvori.
Prema saznanjima Pressa, SPO je rešenost u zahtevu za ukidanjem službenog obezbeđenja Legijinoj supruzi demonstrirao na poslednjoj sednici Vlade, kada se ministri iz Draškovićeve stranke nisu ni pojavili na početak zasedanja.
- Premijer je pozvao Draškovića i pitao ga: "Šta ovo treba da znači?" Lider SPO-a odgovorio je Koštunici da će "ovako izgledati sednice Vlade sve dok Jočić i MUP budu štitili kriminalce i njihove porodice!" Nakon toga premijer je naložio ministru policije da ukine obezbeđenje Aleksandri Ivanović, a ministri iz SPO-a su se vratili na sednicu - kaže visoki funkcioner SPO-a koji je insistirao na anonimnosti.
Kojadinović: A vi niste znali
Ministar za dijasporu i visoki funkcioner SPO-a Vojislav Vukčević nije mogao da potvrdi, ali ni da demantuje saznanja Pressa.
- Zbog bolesti nisam bio na poslednjoj sednici Vlade, moj zamenik Čotrić bio je u inostranstvu, a za ostale ministre iz SPO-a ne znam. Ne znam da li je Vuk razgovarao s Koštunicom baš kako vi kažete, ali znam da Vuk to misli! Vuk smatra da dotična dama ne sme da ima državno obezbeđenje s obzirom na sve okolnosti od 1999. godine do danas - kaže Vukčević.
Kada smo pozvali ministra kulture Dragana Kojadinovića i pitali ga da li je SPO ucenio Vladu ukidanjem obezbeđenja Legijinoj supruzi i da su zbog toga članovi SPO-a bojkotovali sednice Vlade, on je uzvratio kontrapitanjem:
- A vi ste tek sad saznali da nismo bili na sednici Vlade! To je bilo u četvrtak, a vi tek danas pitate. Pozovite potpredsednika SPO-a Vlajka Senića, on je nadležan za izjave - rekao nam je Kojadinović.
Senić za Press kaže da njegova stranka nije ucenjivala kabinet Koštunice ukidanjem policijskog obezbeđenja Aleksandri Ivanović.
- To nije tačno! Nikoga nismo ucenjivali, jer mi ne možemo ni da ukidamo, niti da postavljamo nečije obezbeđenje. Nismo bili na početku poslednje sednice Vlade, jer smo u to vreme imali ranije dogovoren sastanak ministara i funkcionera u stranci - izričit je Senić.
Danica sve najavila
Uprkos različitim izjavama iz SPO-a o razlozima nedolaska njihovih ministara na početak poslednje sednice Vlade Srbije, supruga lidera SPO-a Danica Drašković danima je javno tražila da se ukine obezbeđenje Aleksandri Ivanović.
- Nedopustivo je da žena dokazanog ubice uživa obezbeđenje 24 pripadnika MUP-a i da je prate četiri džipa, dok žene Legijinih žrtava nemaju nikakvu zaštitu - poručivala je Danica Draškovića pre ukidanja obezbeđenja Legijinoj ženi.
Ona je tada rekla i da će SPO otvoreno pitati ministra policije Dragana Jočića šta on namerava da preduzme po tom pitanju i da će od njegovog odgovora zavisiti da li će SPO ostati u Vladi ili ne.
G. Đogić

Aleksandra napustila Srbiju

Aleksandra Ivanović, supruga Milorada Ulemeka Legije, potvrdila je za Press da joj je bez ikakvog obaveštenje ukinuto policijsko obezbeđenje. Ona je dodala da je iz tog razloga sa decom napustila Srbiju, da se neće vraćati i da su je "zbrinuli Miloradovi prijatelji u inostranstvu. Aleksandra je rekla da će u zemlju dolaziti samo dva puta mesečno, kako bi Legiju posetila u zatvoru. Za ukidanje obezbeđenje ona je direktno optužila Danicu Drašković.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Only Rock

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
Citat
ma.. plasi se ona njegovih drugara.. u opste mi nije zao.... ipak... ona je zena jednog kriminalca.... e, sad... sto je on prevario svoje nalogodavce i bivse prijatelje, to mora da rasi sa njim...

right...
imas isto mislenje kao moj cale
IP sačuvana
social share
I'm Gonna make a change,
for once in my life
It's Gonna fell real good.
Gonna make a diference
Gonna make it right...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54

ma.. plasi se ona njegovih drugara.. u opste mi nije zao.... ipak... ona je zena jednog kriminalca.... e, sad... sto je on prevario svoje nalogodavce i bivse prijatelje, to mora da rasi sa njim...


ovo ti nije ok razmišljanje.žena ima djecu i nije situacija zajebancija,ne razumijem taj stav - kao nije mi žao - jel to znači da ti je drago ?
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
hm.. pazi ovako... ti to gledas sa strane.. pa imas i reakciju: jadna zena, jadna deca.. blah..

za gosn legiju se znalo da je najobicniji kriminalac, srednjeg do velikog kalibra...
samim tim sto je zapocela vezu sa njim, stekla odredjenu finansijsku korist, status u odredjenim krugovima, bila je svesna u sta se upusta...

njena je losa procena sto je zivela u ubedjenju da ce njen nevencani "muzic" biti uvek na vrhu i strah i trepet...

takodje, njen muzic je ubijao, mucio, maltretirao, reketirao, zlostavljao druge ljude i njihove porodice...

i na kraju... zar  treba pruziti zastitu porodici svakog osudjenika... smesno... jer on je to sad... obican osudjenik... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Ali ti kao buduća pravnica znaš koja su joj kao neosuđivanoj osobi po ustavu zagarantirana prava,a djeci posebno,uopće nebitna stvar čija je žena nije ok da se u svojoj zemlji osjeća nesigurno i bježi i to po nalogu Draškovićeve žene koja je "pojam poštenja".


takodje, njen muzic je ubijao, mucio, maltretirao, reketirao, zlostavljao druge ljude i njihove porodice...

i na kraju... zar  treba pruziti zastitu porodici svakog osudjenika... smesno... jer on je to sad... obican osudjenik... Wink


mužić ali ne ona i djeca.
treba joj pružit zaštitu ako postoji osnovana sumnja da je u opasnosti.Zašto država ide naopakim putem pa onda umjesto da uhvati te koji prijete oni tjeraju ove kojima se prijeti.
Totalno obrnuta logika i onda se još ljudi vesele tome kao neka neka.
ne valja to tako u životu radit,djeca imaju pravo na život pa da su Hitlerova jer nisu krivi za ništa.
« Poslednja izmena: 26. Jul 2006, 20:59:56 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
a, po kom osnovu njoj treba zastita?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
objasnio sam koristeći famozno dugme "izmeni".
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.