Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je zenama mesto u kuhinji...  (Pročitano 23585 puta)
23. Jul 2006, 04:17:47
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
sa decom i u kuci?
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
kazu da su muskarci bolji kuvari, bolji roditelji i vole da provode vreme sa pivcugom u ruci ispred tv...

znaci..nema nista od toga da zene sede kod kuce i vezu goblene.... Wink
za to su stvoreni muskarci....  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Živi i pusti druge da žive..

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4734
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia C3-01
hmm... ja znam da meni jeste, jer obozhavam da kuvam..  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi,vidi pa to sisti

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3949
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia 
pa sad svakom je mesto tamo gde sam zeli da to bude

Nema vise podele na muske ili zenske poslove

Dobro sad ne treba ocekivati da zene cepaju drva,nose teret ..........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Pa posto sam ja pokrenuo provokaciju da se pospem pepelom i ja obozavam da kuvam. Nego se vise pitam da li ima neke skrivene balkanoidnosti u danasnjim generacijama. Znate ono povratak tradiciji pravoslavlju, pa zena treba da cisti, kuva pere pusi a muz je za sve ostale plemenske aktivnosti od klanja prasica do jebanja komsinice.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Ja tebe razumem. Otis'o si u svet, zaposlio se, tamo prosipas pricu da su Srbi stoka....

Citat
Znate ono povratak tradiciji pravoslavlju, pa zena treba da cisti, kuva pere pusi a muz je za sve ostale plemenske aktivnosti od klanja prasica do jebanja komsinice.

Da li je pravoslavlje jebanje komsinice?

Plemenske aktivnosti?


Znas ono: "Nema boljeg muslimana od poturcenog srbina..."

Ovde bi bila ista definicija koja je evoluirala u :

Nema veceg hejtera srba u svetu od nekih srba u dijaspori koji su otisli tamo iz svog sela gde su obavljali svoje plemenske aktivnosti i drndali komsinice u senu....

Covek pobegne iz sela ali selo iz njega nikada nece.....To je glavna fora.

I da odgovorim na pitanje.

Jeste, zenama je mesto u kuhinji, kao i muskarcima, naravno, e sad, ko ce da pere, pusi, veze goblene, to je vec stvar dogovora...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Crows opet skaces pred rudu a znas da ti to steti srcu. Popusi koji joint i smiri se lepo. Jos bolje preslusaj Hell awaits od Slayer-a - mene je to uvek relaksiralo.   
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Ocigledno je da si ti nesto popusio....cim na ovakvo pitanje ne znas odgovor....smanji pusenje, izaberi zdravlje.

Koliko godina imas? Tlinaest ili cetlnaest? Jesi ozenjen?

Slayer je dobar, probaj malo slipknot-sic...





« Poslednja izmena: 23. Jul 2006, 08:06:38 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
more jebem ti ( da oprostis) zhensko koje sve sama mozhe ! Ne mozhe sve sama, to je nemoguce, zashto se kurchiti i dokazivati kako si ti jaka i bozhe snazhna , kad je normalno da dvoje rade zajedno,u dogovoru , to nije nishta nenormalno to je razumno... kako mrzim feministkinje, zbog njih smo globalizovane na jake, jesmo jake, ali nismo dovoljne same sebi, shta ako ja zhelim da se osecam zashticeno, umesto da uvek samu sebe shtitim ? Shta ako mi treba mushkarac koji ce da bude moj oslonac ?  Jel to znachi da sam slaba ? Ako sedim kuci i vezem goblen ? Jel to znachi da sam manje vredna ? Ako nemam vecu platu od mog choveka ? Jel sam manja u nechijim ochima ? Poshtovanje je ono shto nas odrzava , tera da istrajemo , stotinu lomova i padova u vezi i braku, treba ti podrska . Sposobna sam da radim i zaradim, da brinem o svima i o sebi , da unesem ljubav i srecu u kucu i tu je zadrizm zauvek . I u kuhinji isto tako, i u krevetu takodje. Sposobna sam za sve, i da sedim kod kuce i vezem goblen ako mi se tako radi , time nisam manja, nisam za zhaliti...za sve to sam sposobna, pa i da cenim tudje misljenje i opredeljenje.

A sto se tiche ovoga gore... sramota je da se pravoslavlje dovodi u vezu sa pranjem , peglanjem , pusenjem ( to je vec postalo toliko uvredljivo da mi krece kiselo kad to chujem), plemenskim aktivnostima i jebanjem komsinice...nemam nishta vishe da dodam, mislim da si rekao sve o svom stavu. I obrati pazhnju kako se obracash ljudima koje ne poznajesh i koji nisu sa tobom ovce chuvali po shumama i gorama.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


dovoljna je jedna rjec odjebi

Zodijak
Pol Žena
Poruke 158
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.5
decky999 ti si jedan vrlo interesantan lik samo sto imas problem u komunikaciji pa te ljudi vrlo tesko razumeju Smile
IP sačuvana
social share
"I rijeka nije bila rijeka u samom pocetku..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.