Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 04:29:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Suze lijem, same teku ~ Aco El Gnjida Tomic  (Pročitano 986 puta)
22. Jul 2006, 13:03:45
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
INTERVJU: Aco Tomić

AMERIKANCI MI SE SVETE!

Posle objavljivanja poverljivog diplomatskog dopisa u kome SAD od Srbije traže da zbog pomaganja Mladiću hitno budu uhapšeni generali Aco Tomić, Branko Krga i Mladićev sin Darko, Press objavljuje razgovore sa dvojicom generala koji bi već ovih dana mogli da budu uhapšen

Spreman sam za zatvor-Aco Tomić

Nije mi svejedno, ali se ne plašim. Ako treba ići ću i u zatvor. Nisam kriv ni za šta, ali šta drugo da radim, moram da poštujem sud i zakone ove zemlje


BEOGRAD - Bivši načelnik Vojne bezbednosti, penzionisani general Aco Tomić, odlučno odbacuje optužbe Amerikanaca da je štitio Ratka Mladića. On kaže da se ne plaši mogućnosti da srpska vlast postupi po nalogu Amerikanaca i uhapsi ga zbog pomaganja Ratku Mladiću.
- Nisam iznenađen iako sam iz tek juče vaših novina saznao da Amerikanci traže moje hapšenje. Zapravo, samo su se potvrdile neke moje slutnje da će biti ovako. Nije mi svejedno, ali se ne plašim. Ako treba ići ću i u zatvor. Šta drugo da radim, moram da poštujem sud i zakone ove zemlje iako znam da se već godinama vodi hajka protiv mene - priča general Aco Tomić
Zašto se baš Vaše ime našlo na ovom spisku?
- Kada me baš tako pitate, onda ću vam otvoreno i reći. Bez obzira na to što ne isključujem mogućnost da je sve krenulo odavde, sigurno znam da Amerikanci ne mogu da mi oproste hapšenje službenika Ambasade SAD Džona Dejvida Nejbora i generala Momčila Perišića u motelu na Ibarskoj magistrali. Ne kajem se, i danas bih isto uradio.
Možda je ovo i njihova osveta?
- Moguće, jer i oni, ali i ovi naši "amerikančići", dobro znaju da je Vojska sve činila da dokaže da ne skriva generala Mladića. A sve te priče da sam ga navodno ja štitio, netačne su i zlonamerne. Uostalom, Vojska i vojna služba nisu nadležne da štite penzionisane oficire, već samo aktivne. A Mladić je general u penziji. S druge strane, ako su mene oterali jer sam im smetao, zašto posle toga nisu uhapsili Mladića?! Biće da im je opet Aco Tomić kriv? Ma neka rade šta hoće. Nemam nameru ni da se krijem, niti da bežim. Znaju gde mogu da me nađu.
(S. V.)

Peticija za oslobađanje "jataka"

Nekoliko javnih ličnosti uputilo je zahtev premijeru Vojislavu Koštunici za oslobađanje Jova Đoga i ostalih "Mladićevih jataka" iz pritvora. Peticiju, u kojoj se hitno traži da "ova besmislena tortura građana" bude ukinuta, potpisali su Smilja Avramov, Slavenko Terzić, Momo Kapor, Kosta Čavoški, Miroslav Toholj, Žarko Komanin, Brana Crnčević, Gojko Đogo, Slobodan Šaketić, Ivana Žigon, Jelena Jovanović-Žigon, Marko Nicović, Rajko Petrov Nogo, Radislav Bratić, Petar Pajić i Isidora Bjelica.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Aco...milosevicevski bezbednjak..davno ga je trebalo strpati iza brave.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 04:29:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.