Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Online trgovina ~ Moneybookers, PayPal, Google checkout  (Pročitano 421923 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
na moneybookers sajtu je idiot friendly napisano na koje sve nacine se moze preko njihovog servisa moze vrsiti trgovina
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kako da se kupuje preko E bay-a kad oni samo prihvataju Pay Pal a nas nema tamo ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
@ddd017:iskuliraj malo sa tim postovima,nije ti ovo chat...konsultuj se pre postovanja sa pravilnikom foruma

ps:paypal=(u najkracim crtama,jedna od opcija) visa virtuon kartica rajfajzen banke-moneybookers-paypal
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Nije tacno Visa classic vojvodjanske banke radi 100% a visa interne ne jer su uveli zastitu da mogu da se koriste samo kartice sa kojima se mogu podizati sredstva na bankomatim,provereno 13feb07 moneybookers je imao male problem ali su sada reseni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
naravno da ne  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 32
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sta je E-passport,ccbill,ibill i segpay?,zanima me kakav racun treba da otvorim da bi mogli da mi posalju check iz inostranstva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Nokia ngage
Oko bankovnog transfera i pitam  Smile

Tehnicki moze, ali zakonski ne.
Naime ako naletis na nekoga kome bas i nije najjasnije sta ti zelis da uradis, onda ce ti i proci (meni jeste jednom).
Bug je u tome, da ti kao fizicko lice mozes da saljes pare u inostranstvo samo svom rodjaku (mislim 3 ili 4 koleno). Kao fizicko lice nemas prava da vrsis devizno placanje preko bankovnog racuna (samo kartiocom).
Banka mi je to jednom uradila, ali kada sam dosao ponovo, vise nije moglo, cak su se i cudili kako je kolega to smeo da uradi, posto oni onda na*ebu ako im dodje kontrola iz NBS.
A i ne isplati se za mali iznos, posto koliko god para da prebacujes (osim ako nisu u pitanju par hiljada EUR) uzimaju ti 1000 dinusa za transfer.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Nokia ngage
Sta je E-passport,ccbill,ibill i segpay?,zanima me kakav racun treba da otvorim da bi mogli da mi posalju check iz inostranstva.


Sve sto si nabrojao su sistemi za placanje.
Ako hoces da unovcis cek iz inostranstva, treba ti samo devizni racun u nekoj banci.
Najbolje resenje (nije reklama) ti je nekadasnja Jubanka (mislim da je sada Alpha ili tako nesto).
Jedino ti oni odma isplate cek, s tim da potpises neki dokument, ako ne uspeju da naplate cek da ces vratiti pare.
Provizija za unovcavanje ceka je 300 din.
Kod drugih banaka ces cekati 3-4 nedelje, dok oni stvarno ne naplate cek.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Pozdrav svima...Hteo bi da kupim premium acount na rapidshare-u...Da li je to moguce ako uzmem Visu Virtuon iz Raiffeisen-a ? ? ?
Pitam , posto sam video da tamo kad odaberem tu opciju, nema Srbije na spisku zemalja... Smile
Hvala unapred...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
u "zadnje" vreme paypal pravi dosta problema sa karticama iz nase zemlje tao da....tesko.Sa druge strane pogledaj malo po forumima raznim,postoje ljudi i firme koji prodaju rapidshare acc-ove za cenu malo vecu nego sto bi ga ti platio ovako
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.