Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:54:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Test: Proveri da li si alapača  (Pročitano 2248 puta)
21. Jul 2006, 16:43:39
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Test: Proveri da li si alapača

Voliš da ogovaraš uz kaficu ili sokić; priznaj? Ne? Ma je l' tako? Da se ne bismo više sada raspravljali ovde, uzmi lepo olovku, zavali se na pod ili u krevet ili gde god voliš da se zavališ i počni da rešavaš ovaj test. Budi ISKRENA ili će te stići strašna kletva Glasove rubrike "tinejdžeri": svidećeš se jednom mnogo slatkom dečku, ali... Ali.

1. Petak. Profesor završava čas i, taman kad je krenuo da izađe, vraća se i počinje da ispisuje nešto po tabli. Malo pomalo, i ispisa čovek celu tablu. "Domaći", kaže. "Kakav, bre, domaći", svi ste u čudu. Kako ti reaguješ?
a) "Dajte, bre, profesore, je l' vi to ozbiljno da mi radimo to za vikend? Vikendom se odmara!"
b) samo prevrneš očima i duboko udahneš
v) počinješ da prepisuješ sa table, ali posle svega ga dobro izogovaraš sa drugaricama

2. Neko je na vratima. Ortakinja, prebledela. Daješ joj čašu vode i ona ti posle dve sekunde kaže najžešći trač koji su u životu čula. I kaže ti da to NIKOME, ali NIKOME NIKAD ne ispričaš. Ti:
a) ne govoriš nikome, tajna je tajna
b) čim ona izađe, uzimaš telefon u ruke i ne smiruješ se dok ne obavestiš sve
v) kažeš samo Zorani i Jeleni; i Andrijani

3. Ispravka pismenog iz srpskog. Ti dobro znaš da keva one glupave Milice radi kao lektor i da baš zna da piše, i znaš da joj svaki put napiše strava sastav. I još provereno znaš da joj je pisala i ovaj. Rekla je Tamarinoj kevi. Ali, Milica ti se juče baš zamerila; kome bre ona "ćurko"? Profesorka čita ocene i tebe ostavlja za kraj. Kaže "mnogo lep sastav", ali potom i "ali Miličin je ipak za klasu bolji". Ti:
a) ništa, ćutiš, ali je kasnije na mrtvo ime izogovaraš
b) kažeš kevi kad stigneš kući
v) momentalno ustaješ i vičeš "alo, bre, koja bre Milica! Pa svi znaju da joj keva piše pismene još od jaslica!"

4. Je l' te matorci stalno gnjave zbog telefona?
a) da, uvek; nisu normalni
b) dešava se
v) nikad

5. Sa drugaricom si na bazenu. Ona se oštri da skoči u vodu sa daske. Skače i... KATASTROFA! Okliznula se, udarila je dupetom u vodu, izvrnula se na leđa i još joj je iz gornjeg dela kupaćeg ispalo nešto što su svi dečaci videli. Ona izlazi iz vode, sva crvena. Šta joj kažeš?
a) pitaš je je l' sve OK; kasnije ćeš zajedno s njom da se smeješ
b) ništa, praviš se da se ništa nije dogodilo
v) ništa, ne možeš da pričaš jer se previjaš od veoma glasnog smeha

6. Kada neka drugarica ima problem, ona:
a) obavesti te o tome pošto ga je rešila
b) pita za savet, ali samo kad je reč o problemčićima
v) uvek pita, bez obzira da li je nešto ozbiljno ili neozbiljno

7. Ortakinja se skroz zaljubila u tog pogubljenog tipa. Kako da joj pomogneš?
a) pokazuješ joj neke opasne zavodničke fore
b) ideš da pričaš sa tipom i opasno hvališ ortakinju
v) namestiš, kao slučajno, zajedničko druženje

8. 'Ajde sad iskreno: kad se vodi razgovor, ti si definitivno glavna.
a) jeste, tačno
b) pa... ponekad
v) ma ne, ma kakvi

9. Oštro si se pokačila sa matorcima.
a) nikom ne pričaš, porodica je porodica
b) svima si ispričala, i najsitniju pojedinost
v) rekla si samo Zorani i Jeleni
I. Ć.

BODOVANJE:

1. A-3, B-1, V-2, 2. A-1, B-3, V-2, 3. A-2, B-1, V-3, 4. A-3, B-2, V-1, 5. A-1, B-2, V-3, 6. A-1, B-2, V-3, 7. A-1, B-3, V-2, 8. A-3, B-2, V-1, 9. A-1, B-3, V-2.

TVOJ REZULTAT

do 10 poena: ma daj...
11-16 poena: pa ti si prava svetica; ne mešaš se u tuđe stvari, gledaš svoja posla, u se i u svoje kljuse i tako to; svaka čast
17-22 poena: pa ok, može se reći da si u granicama normale; nisi zavisna od tračeva, ali voliš ponekad dobro da "opleteš"
23-26 poena: uuu, pa ti baš voliš da ogovaraš; znači, nema toga što se dogodilo a da ga tvoje usmeno predanje nije prenelo dalje
27 poena: da se Marsovci iskrcaju na Zemlju i pitaju "šta je to alapača", trebalo bi ih poslati kod tebe.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Netscape 7.2
17-22 poena: pa ok, može se reći da si u granicama normale; nisi zavisna od tračeva, ali voliš ponekad dobro da "opleteš"

xaxaxaxa pa ko ne voli da "oplete" makar malcice?  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia the best
17-22 poena: pa ok, može se reći da si u granicama normale; nisi zavisna od tračeva, ali voliš ponekad dobro da "opleteš"

nije lose...oblacak mozemo da popjiemo kafu ponekad? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Naravno  Smile nismo opasne alapacice  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K530i
Od jedan do cetiri - tri! Ali s obzirom na pol, ja sam ALAPACH
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 858
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia krs
ja imam 16 poena, na granici sam, dakle svetica sam  Smile mada ponekad, ali samo ponekad Smile

IP sačuvana
social share
Gentlemens good morning, ladies good night...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:54:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.