Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Posle telefonskih pretnji Vlade Divac otputovao iz Srbije  (Pročitano 9875 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Divac: Neka druga pravila u Srbiji
Novi Sad -- Vlade Divac izjavio da je odustao od investicija, jer u Srbiji vladaju neka druga pravila u kojima se on ne snalazi


"Što se tiče investiranja u Srbiji, tu je priča završena. Nemam strpljenja, ni vremena, ni entuzijazma da se moje korektne namere povlače po sudovima. U Srbiji vladaju neka druga pravila u kojima se ne snalazim", rekao je bivši košarkaški reprezentativac za današnji novosadski "Dnevnik".

On je kazao da je veoma ružno i da ga pogađa sve što se dešavalo u vezi s njegovim pokušajima da kupi fabriku vode "Knjaz Miloš", a zatim i dnevne novine "Večernje novosti".

"Shvatio sam da u Srbiji nema mesta za mene i ubuduće će me moji prijatelji nalaziti u Madridu, gde ću živeti i raditi narednih godina. Konačno, prihvatio sam angažman u 'Realu', potpuno ću se posvetiti radu u ovom košarkaškom klubu", rekao je Divac.

Ministar za dijasporu Vojislav Vukčević kaže da je razočaran zbog Divčevog odustajanja i rekao da Srbima u rasejanju niko neće moći da objasni o čemu je reč, niti će moći da se "opere" od svega što je Srbija uradila Divcu. "Ne znam ko je uticao na Divca da se povuče i hoću da verujem da to nije učinila vlast već neko drugi", rekao je Vukčević za "Dnevnik".


Izvor: B92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Moćnicima iz vlade Vojislava Koštunice smetaju čiste pare
Isterali Divca, pa peru ruke
- Akcionari će se držati zajedno jer su tako jači. Ne možemo da pretpostavimo ko bi mogao da se pojavi kao kupac, kaže predsednik Udruženja akcionara "Novosti" Novo Tomić

BEOGRAD - Vlada Vojislava Koštunice i drugi put uspela je da smisli ceo arsenal oružja kojim je sprečila da srpski proslavljeni košarkaš Vlade Divac kupi firmu u Srbiji. Posle propalog pokušaja da postane vlasnik "Knjaza" i postojala je neka nada da će Divac, kao "jedan od najpoželjnijih investitora iz dijaspore koji je sav novac zaradio u znoju lica svog", kako kaže ministar za privredu Predrag Bubalo, pokušati još jednom da svojom investicijom podigne na noge neku srpsku firmu.

Divac otišao u Španiju

Međutim, pre dva dana Divčev višemesečni trud naišao je na nove prepreke jer su u Agenciji za privredne registre jednu grupu akcionara koji su želeli da pristupe Divčevoj firmi upisali, a za drugu grupu je zatražena dodatna dokumentacija. Dragiša Okolišanov, direktor Agencije za privredne registre, rekao je da su oni pribavili dokumentaciju, ali je Divac, u međuvremenu, podneo zahtev da se povuče registracija. Akcionari tvrde da je od 37 odsto opredeljenih za Divca proces zastao kod 24 odsto. Da je upisano 25 odsto, to bi omogućilo da Divac kao vlasnik ima kontrolni paket koji bi sprečio da se manipuliše raznim odlukama na Skupštini akcionara. Rampu na ceo traljav posao koji su odrađivali državni organi stavio je sigurno anonimni telefonski poziv "savetnika" koji su Divcu objasnili zašto ne treba i neće moći da postane suvlasnik u "Novostima".
      
TUŽILAŠTVO DA REAGUJE

UNS i Sindikat novinara Srbije izrazili su zabrinutost zbog tvrdnji Divca da mu je iz "poverljivih i pouzdanih" izvora savetovano da se povuče iz trke za kupovinu "Novosti". U saopštenju, UNS i SNS ističu da je nedopustivo da mediji, a posebno velika kompanija kao što su "Večernje novosti", budu plen bilo kakve nelegalne privatizacije, čime bi bila dovedena u pitanje autonomija novinarske profesije i samostalnost uređivačke politike. UNS i SNS, kako se kaže u saopštenju, očekuje da nadležni organi, a pre svega tužilaštvo pokrenu istražne postupke protiv eventualnih vinovnika nelegalne i netransparentne privatizacije "Novosti".

SAPLITANJE DIVCA LOŠ SIGNAL ZA INVESTITORE

- Odustajanje Divca loš je signal za investitore. NJemu se očito smučilo, jer je, koliko znam, dobio sve presude u svoju korist, ali opet je praktično nemoguće da se bilo šta uradi. U našoj zemlji se uopšte ne vodi računa o dijaspori i našim ljudima iz inostranstva koji imaju novac. Pitanje je i zašto se vlast mije zainteresovala za ovaj slučaj i pokušala da otkloni problem. Ovako ostaje gorak ukus u ustima i utisak da je korupcija još veća nego što stvarno jeste - kaže ekonomista Milan Kovačević.      
   
   



Dakle, iako je Vrhovni sud presudio da Divac radi sve po zakonu, što je morao da dokazuje preko ove institucije, ali ne i druga grupa akcionara naklonjenih glavnom i odgovornom uredniku Manojlu Vukotiću, koja je, i bez pomoći ove institucije, upisala akcije kao udele. Divčevu nameru preko Agencije za privredne registre zaustavila je svojim zaključkom Vlada Srbije. Da ne bi akcionarima kvario planove i otezao prodaju njihovih akcija, Divac je digao ruke od svega, zahvalio se za strpljenje i otišao u Španiju, jer ga tamo uvažavaju i kao sportskog stručnjaka.
Na pitanje šta će sada raditi akcionari i kakve su reakcije, Novo Tomić, predsednik Udruženja akcionara "Večernjih novosti" koji su svoje akcije nameravali da prodaju našem košarkašu, kaže da su svi duboko razočarani i da će sada čekati da direktor Vukotić potpiše prospekt čime će omogućiti da se akcijama Novosti trguje na berzi.

- Akcionari će se držati zajedno jer su tako jači. Ne možemo da pretpostavimo ko bi mogao da se pojavi kao kupac. Miroslav Mišković, vlasnik Delte je, ako mu je verovati, rekao našim predstavnicima da je nezainteresovan za kupovinu, biznismen Duško Knežević je takođe porekao da mu je to cilj, a Milan Beko nije ni demantovao ni potvrdio. Ne znam ko bi od domaćih poštenih i uglednih privrednika mogao da ima interesa da kupi Novosti. Našeg potencijalnog kupca Divca su proglasili nepoštenim i neuglednim - rekao je Tomić i dodao da Manojlo Vukotić nije glavni igrač već samo figura, a da konce vuče neko mnogo moćniji.

Bubalu žao zbog svega
Ipak, ti moćnici peru ruke od svega, pa je ministar za privredu Predrag Bubalo juče izjavio "da se može sporiti da li je nešto pravi put", ali ubeđivanje da neko odustane od kupovine je najoštrije osudio. - Čim je Divac reč "dobronamerno" stavio pod navodnike, reč je o nečem još gorem - kazao je Bubalo i saopštio "da mu je jako žao što se to dogodilo". Sudeći prema reakcijama iz ovog Ministarstva, ono neće preduzeti ništa jer su, kaže, Odluku suda uredno prosledili Agenciji za privredne registre.

Prema Divcu su primenjeni drugi aršini i kada je kupovao "Knjaz". Ovaj košarkaš se tada žalio što se u vezi nezakonitih radnji FPP "Balkana" Komisija za hartije od vrednosti pozvala na manjkavost zakona koji ne propisuje sankcije, dok je u slučaju njegove firme "Apurna", ista Komisija te radnje sankcionisala.


Izvor: Glas Javnosti \ S. Jovičić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
KO PRETI DIVCU
Političari traže od našeg proslavljenog košarkaša da kaže imena progonitelja

BEOGRAD - Demokratska stranka zatražila je juče od nadležnih organa da hitno sprovedu istragu o tome "ko preti našem proslavljenom košarkašu Vladu Divcu i ko je odgovoran što je Divac doveden u položaj da ode iz zemlje"! S druge strane, SRS i DSS takođe osuđuju napade na Divca, ali traže od njega da jasno kaže ko mu preti. Podsetimo, naš proslavljeni košarkaški as Vlade Divac najavio je juče u izjavi Kuriru da odustaje od kupovine akcija Kompanije "Novosti" i da napušta državu Srbiju, jer mu je, kako saznajemo, prećeno smrću!

- Dobio sam "stručno" obrazloženje zašto ne treba i neću moći da postanem akcionar Kompanije "Novosti" i savet u nekoliko "dobronamernih" rečenica da se povučem - rekao je Divac i dodao da su poruke stigle od "poverljivih i pouzdanih izvora".

Portparol DS Đorđe Todorović kaže za Kurir da je "nedopustivo da se čoveku koji je Srbiju predstavljao na najbolji mogući način, i u zemlji i u inostranstvu, preti u sopstvenoj zemlji".
- Takvo ponašanje je poruka koja ne ide samo u domaću javnost, već i u svet, i sramota je da se tako ponašamo prema čoveku koji u svetskim krugovima važi za legendu i dobrotvora - kaže Todorović, dodajući da bi Vlada Srbije trebalo da "objasni šta se tu događa".

Ostali sagovornici Kurira ocenjuju da je sramno i žalosno to što se Divcu dešava, ali mu zameraju što još nije rekao javno ko mu radi iza leđa, ko mu ne da da kupi Kompaniju i ko mu preti.
- Neka Divac kaže ko mu preti. Voleo bih da čujem ko stoji iza svega, pa da ih sve zajedno stavimo na stub srama. Kada bismo znali imena i prezimena tih koji čine protivpravne radnje i ko mu je smetao, drugačije bi stvari izgledale.

- Ovako, imamo samo neke žalopojke. Danima žalimo" Prvo sedam, pa četrdeset dana žalosti, a ne znamo ko je kriv. Neka Divac kaže u čemu je stvar, ko je kriv i šta je razlog, a ne da izigrava velikog diplomatu u rukavicama - kaže generalni sekretar radikala Aleksandar Vučić.

Sličnog misli je i funkcioner Demokratske stranke Srbije Nebojša Bakarec, koji predlaže Divcu da pretnje prijavi nadležnim organima da bi se procenilo da li je zaista i od koga ugrožen.
- Ogavno je sve to što se dešava, jer Divac je, ipak, naš proslavljeni košarkaš i osoba koja je više nego poželjna u Srbiji. Međutim, proces privatizacije je prljava igra u svim zemljama u tranziciji, gde ima svačega, pa i udaranja ispod stola, i Divac pored značajnih finansijskih sredstava, ugleda i imena mora da ima i stomak da proguta mnoge stvari.

- Divac jeste ozbiljan ulagač u našu zemlju, međutim, ja mu savetujem da se više pozabavi svojim savetnicima - kaže Bakarec dodajući da su "možda, savetnici i tim koji za njega radi činili neke greške za koje on ne zna, jer je košarkaš i nije stručan za sve poslove".

- Divac ima ima podršku javnosti, a lično mislim da Vlada Srbije nema ništa protiv njega. Ipak, u procesu privatizacije ne preza se ni od čega, a posebno ne u našoj zemlji - konstatuje Bakarec dodajući da se nada da Divac neće otići iz zemlje.

Loša poruka dijaspori

Ekonomista Milan Kovačević kaže da "sve što je dosad rađeno u vezi s Kompanijom 'Novosti' nije bilo u skladu sa zakonom".
- Interesantno je da se u toj igri pribegavalo krajnje neobičnim optužbama na račun Vlada Divca, kad je neosnovano optužen da je oštetio državu, što apsolutno nije tačno. Svi sudovi presudili su u njegovu korist, ali je on izložen neobičnim pritiscima da se povuče i odustane od kupovina. Sve to ukupno govori o korupciji u našoj zemlji i nespremnosti Vlade Srbije da neguje odnose s našom dijasporom, od koje, prema podacima, dobijamo 4,5 miliona dolara u doznakama. Ovo je loš glas za našu dijasporu i znak da ne investira u Srbiju - kaže Kovačević.
   

Izvor: Kurir / (D. N.)
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Ministarstvo za dijasporu očekuje probleme zbog "slučaja" oko prodaje Novosti

Divac: U Srbiji nema mesta za mene

Žao mi je što se ovakve stvari dešavaju bilo kome, a kamoli čoveku kakav je Divac. Reč je o dobroj i odgovornoj osobi koja voli ovu državu - istakao je ministar za dijasporu Vojislav Vukčević

MADRID - U Srbiji vladaju pravila u kojima se ne snalazim, rekao je legendarni košarkaš Vlade Divac pošto je definitivno odustao od kupovine akcija Večernjih novosti, jer mu je "dobronamerno" savetovano da se povuče i iz ovog posla. - Savest mi je mirna, svima želim sve najbolje - kratko je rekao za novosadski Dnevnik Vlade Divac i, na insistiranje, dodao da je "sve ovo ružno i veoma ga pogađa". - Shvatio sam da u Srbiji nema mesta za mene, pa će me moji prijatelji nalaziti u Madridu, gde ću živeti i raditi narednih godina. Konačno, prihvatio sam angažman u "Realu", i potpuno ću se posvetiti radu u ovom košarkaškom klubu - kazao je on.

- Što se tiče investiranja u Srbiji, tu je priča završena. Nemam strpljenja, ni vremena, ni entuzijazma da se moje korektne namere povlače po sudovima. U Srbiji vladaju neka druga pravila u kojima se ne snalazim - kazao je ovaj košarkaš. Republički ministar za dijasporu dr Vojislav Vukčević, povodom definitivne odluke Divca da odustane od kupovine Novosti kazao je da "nijedan predstavnik ovog Ministarstva neće moći Srbima u rasejanju da objasni o čemu je reč, niti će moći da se 'opere' od svega što je Srbija uradila ovom istaknutom sportisti i izuzetno velikom patrioti".
      
OBILO MU SE O GLAVU

Bivši ministar pravde i predsednik DHSS-a Vladan Batić, komentarišući pretnje Divcu, kaže da se naš pravosudni sistem "odavno pretvorio u seoski vašar, u kome nema nikakvih normi".
- Ipak, ne razumem ni Divca, jer je i on menjao tabore. Jednostavno obilo mu se o glavu. Zna se da Srbijom vladaju tajkuni i da je Koštunica samo fasada, a da neki drugi imaju stvarnu moć. Oni su verovatno Divcu rekli da će oni da kupe Novosti, i ko će da ga zaštiti, pita se Batić.

INSTITUCIONALIZOVANO NASILJE

Predsednica Jukoma Biljana Kovačević-Vučo kaže da je nisu začudile pretnje upućene našem košarkaškom asu. - Divac, nažalost, nije jedini kome prete, takve poruke dobila je i predsednica Vrhovnog suda. To je način komunikacije, karakterističan za sve segmente društva - kaže Vučo.
Funkcioner Demokratske stranke Srđan Milivojević ističe da je on samo jedan od mnogih građana koji nemaju poverenja u pravosudni sistem, ali ga, kako kaže, ipak čudi da Divac nema dovoljno hrabrosti da kaže ko mu preti.
- Kada se zna ko se nalazi na čelu ministarstava pravde i policije normalno je da ljudi nemaju poverenja u pravnu državu i bezbednosni sistem. Da sam na Divčevom mestu rekao bih u kom kontekstu i kojoj formi mi je prećeno. Loša poruka za svet je da se jedan Divac povlači iz Srbije kao investitor i to bi trebalo da zabrine sve u Srbiji - smatra Milivojević.
S. D.      
   
   



On podseća da je naš košarkaš "jedan od najdobrodošlijih investitora iz dijaspore, čovek koji je sve što ima zaradio u znoju lica svog i za koga ne postoji pitanje odakle mu pare".

- Žao mi je što se ovakve stvari dešavaju bilo kome, a kamoli čoveku kakav je Divac. Reč je o dobroj i odgovornoj osobi koja voli ovu državu- istakao je Vukčević.

Na pitanje zašto tvrdi da vlast nije uticala ni na jednu odluku u vezi s Divčevim potencijalnim investicijama u Srbiji, ako se dobro zna da je ona imala svoju ulogu i u "Knjazu", kao i da je tužila Divca u vezi s Novostima, što drugim srpskim biznismenima nije radila, ministar Vukčević odgovara da ne zna "šta stoji iza cele ove priče".

- Pošto je vlast pogrešno procenila da je prekršen Zakon sud je utvrdio da je Divac bio u pravu i to je ispravio. Svako, pa i vlast, može da pogreši. Sud se, a i to je deo sudske vlasti, objektivno postavio u odnosu na Divca, a ne znam da je vlast posle negativno na to reagovala. Šta sada stoji iza cele ove priče i da li ovi koji su sada zvali Divca imaju "dil" s vlašću, zaista ne znam, ali i ne verujem da je to u pitanju. Znam samo da će nam to kao Ministarstvu stvoriti neprilike, i da će biti primer kojim će se mahati, i koji će nam otežati posao u okupljanju naših ljudi iz rasejanja i njihovom pozivanju da ulažu u otadžbinu", objasnio je Vukčević.

Ministarstvo za dijasporu je, kako kaže ministar, pripremilo prikaz stotinu opština u Srbiji i na "tacni" dalo ponudu koja ih čeka. "Ima se ovde šta i za male pare raditi, neka pođu od plastenika, od izvora vode u Srbiji... Neka krenu s tim i neće ih nikakva mafija zbog toga prozivati niti vijati", poručio je Vukčević, prenosi Fonet.

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Apple Iphone 5
Svuda u svetu, da bi postao dobar biznismen potrebno je da imaš para, naravno.... samo kod nas prvo sa tim parama treba da dobiješ određeni  politički uticaj, pa tek onda da kreneš u ekonomiju, investicije; dok na zapadu preskačeš tu "političku stepenicu". ..po meni je on predugo živeo na zapadu, a zaboravio je stare srpske običaje, prvo partija (dobro, danas je to politika), pa tek onda sve ostalo...  Smile
Tu naravno ima istine, ali se Divac pokazao i oko kupovine Knjaz Milosa. Hoce za malo para mnogo toga da dobije. To vec nisu "zapadnjacka" pravila na koja je kako kazete navikao. To su vec gulanferska pravila. Ne kazem da nije imao mozda i pretnji, ali vala ne moze i oko druge firme da ispadne jedno te isto. Uostalom sud je sve odluke drzavnih organa ponistio, osnovalo se preduzece Divac & Co., akcionari Novosti poceli da prebacuju akcije i trebalo je samo jos par dana i da postane vecinski akcionar. Sad ispada da se usrao? Mogao je da kidne iz zemlje ako je vec tako i saceka da postane vlasnik pa posle da pusti tu pricu. Ali ne pustio je ovako pricu i sad oce da ispadne mucenik. ma mislim...
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Direktan potomak Kneza Mihaila

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Svuda u svetu, da bi postao dobar biznismen potrebno je da imaš para, naravno.... samo kod nas prvo sa tim parama treba da dobiješ određeni politički uticaj, pa tek onda da kreneš u ekonomiju, investicije; dok na zapadu preskačeš tu "političku stepenicu". ..po meni je on predugo živeo na zapadu, a zaboravio je stare srpske običaje, prvo partija (dobro, danas je to politika), pa tek onda sve ostalo... Smile
Tu naravno ima istine, ali se Divac pokazao i oko kupovine Knjaz Milosa. Hoce za malo para mnogo toga da dobije. To vec nisu "zapadnjacka" pravila na koja je kako kazete navikao. To su vec gulanferska pravila. Ne kazem da nije imao mozda i pretnji, ali vala ne moze i oko druge firme da ispadne jedno te isto. Uostalom sud je sve odluke drzavnih organa ponistio, osnovalo se preduzece Divac & Co., akcionari Novosti poceli da prebacuju akcije i trebalo je samo jos par dana i da postane vecinski akcionar. Sad ispada da se usrao? Mogao je da kidne iz zemlje ako je vec tako i saceka da postane vlasnik pa posle da pusti tu pricu. Ali ne pustio je ovako pricu i sad oce da ispadne mucenik. ma mislim...

Ma sigurno je tako Smile
To si cuo kada su ti pevali ocenas
Ti znas da je izvrno pricu

Pitanje za moderatora:
da li je tema o V Divcu izdvojena da bi se po njoj sirila sektaska demagogija krimnalaca kao sto su Vojislav Kostunica i ostala bagra oko njega.
Naravno da su Divcu pretili BIA-ni, Kostunicin Radovicevi i Pavlovi izvrsioci bivsa JSO eskadroni smrti koji jos uvek sluze Vladi, Karadjordjevicima i crkvi
IP sačuvana
social share
Direktan potomak Kneza Mihaila
Zoran Dimitrijevic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Ova tema nije odnikud izdvojena vec postavljena kao zasebna vijest!
Inace kako ti meni ono rece Dobrodosli na slobodne internet diskusije zato  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1032
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
@ Goran Smith - upravo tako! Znaci gde smo - tamo gde smo bili pre 15 godina, bruka i sramota!

 Takvih kao sto je Divac ima puno , najgore se osecam kad cujem "pocepacu pasos i nikad vise necu tamo......jebam im mater onu nenonrmalnu". Nekima je problem sistem , puno nijh ne moze u svoju zemlju zbog vojne obaveze.Kako sam cula poslednji put 200.000 hiljada  Smile znaci jos vise Smile
 
Dobar primer nove Demokratske bande.Sve je isto samo njega nema Smile

O bando naradnzasta ili zuta , kakvi su vec nemam pojma...............

Auu Janaa jel to ono sto ti najvise mr...izliv osjecaja ups  Smile
IP sačuvana
social share
"Uspjeh nije slučajan"
"Uspjeh je stanje uma.
Ako želite uspjeti, sami sebe
počnite smatrati uspješnim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Lafcina koliko imas godina ups , tlinaest zaboravila sam.

Inace je Divac kao i mnogi sportisti ogranicen tip, ogranicio se covek da kupi to i gotovo.Tako bogat i nepametan je mogao tri fabrike poput Knjaza da napravi i eto ko bi tu sta; nego to se rodilo za loptu.Patriote sa skracenim pogledom  Smile

Sportisti su mislim

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1032
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Teta Janaa ti uvek neto zabolavis..
IP sačuvana
social share
"Uspjeh nije slučajan"
"Uspjeh je stanje uma.
Ako želite uspjeti, sami sebe
počnite smatrati uspješnim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.