Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uputsvo za gajenje trave  (Pročitano 25982 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 51
Tako ce biti i za marihuanom I ostalim lakim dorogama , kada dileri pokupe mnogo pare onda ce  lako napraviti monopol oko vutre, i naterace politicare da legalizuju, zbog toga se marihuana danas ne legalizuje, cisto sto dati imaju oslonac u tkz politickoj eliti. A ne slazem se sa tobom da se sa lake prelazi na tesku, ipak si decko mnogo poceo da prepricavas price koje plasiraju na televiziju i ostalim mas medijima. Tamo idu price koje odgovaraju nekom , i koje dati plasiraju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Decko.... hehe ovo je dobro, odavno ovo nisam cuo hehehe, hvala ti na komplimentu.

Sto se tice toga, dali ja prepricavam, nisi u pravu. Ja zivim 26 godina u gradu, gde droga vlada na veliko, a pored toga imam dosta poznanika koji koriste drogu i veruj mi jednu stvar, TO je provereno da je TAKO !!!!

Ali, to se naravno ne odnosi na SVE korisnike droge. To ipak zavisi i od karaktera onoga koji koristi bilo kakvu drogu. Nisu svi oni presli sa meke na zescu, ali ima ih dosta koje znam, koji su prvo poceli sa hasisom, pa sa kokainom, pa su poceli da puse kokain (crack) pa su presli i na Heroin i eno ih sada po ulicama propali klosari. A SVE je tzo pocelo naravno od cigare i alkohola. A naravno ima i dosta njih koje znam koji kadkad popuse po jedan joint i to je to. Ima cak i onih koje poznajem koji nikad u zivotu nisu popusili jednu cigaru a puse joint, smesno ali tako je.

Znaci ako ti pusis travu i mislis da ti je to dovoljno i da si zadovoljan sa tim, onda ti ne treba nista drugo i naravno da neces ni prelaziti, ali CINJENICA je ta, da su te lake droge povod da se predje na zesce.

Imao sam dosta prilika da se uverim u to i nemoj mi pricati dali je tako ili  ne DECKO.

Znaci, zivim maltene u centru evrope sto se tice trzista droge, gledam bedu svaki dan pred ocima, interesujem se za to jel imam dva sina od 11 i 8 godina, centar mi je pred nosom gde se valja droga i moram da pazim decu da mi ne zalutaju tim putem, imam dosta poznanika koji koriste droge, i TI ce da mi kazes dal ja DECKO nesto pocinjem da prepricavam ?????

Hmmmmm, stvarno  provociras po malo DECKO !!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
A da i jos nesto, mislim da sam dovoljno zreo da znam sta da verujem medijima a sta ne. Ne treba mene niko da uci o tome, jer ipak imam par godina vise na grbaci nego sto mnogi misle Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Bolje je pusiti travu nego sisati motku.
                                                        KAJAK KLUB "MOTKA"
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 51
Kao prvo nemoj se naci uvredjenim , jer sam pomislio zbog godina clanova ovog foruma da si im blizak, no ok. Nisam nista lose mislio. A ovo prosto nije tacno, jer bolje pusiti joint nego cigare (samo mozes rak da zaradis ), a podgotvo bolje nego piti. A oni koji predju sa lakih na teske droge, b zavrsili sa alokolom, pa ti je svejedno. Ja samo kazem svoje misljenje iz iskustva , to svoje ok. Samo pogledajmo holandiju, poslelegalizacije trave u padu je bila upotreba takozvanih teskih droga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
OK nije problem, ali nemoj biti vise brzoplet, nego prvo malo razmisli pa napisi, jer vidim da opet pocinjes.
Pocinjes opet da tvrdis da nesto sto kazem nije tacno, a evo sa cim:
Citat
A ovo prosto nije tacno, jer bolje pusiti joint nego cigare (samo mozes rak da zaradis ), a podgotvo bolje nego piti.


Pazi prijatelju, stvarno ne volim da me neko postavlja ovde da pricam gluposti i da pricam nesto sto nije tacno, zato bih te molio da prestanes MOMENTALNO sa tim, OK??? Ovde smo da pricamo i diskutujemo o nekim stvarima, a ne da se vredjamo, svadjamo i provociramo druge, a ti vidim da si sklon time da vredjas i provociras druge, samo ja bih te lepo zamolio, da to samnom ne radis.
Odgovor na tvoj citat mozes naci u mome pretposlednjem postu, a recenica je lepo izdvojena i nemozes je promasiti. Nemoj mi sad samo reci da sam ja tamo govorio o hasisu a ti ovde o travi, jer to je onda siromasno razmisljanje. Ja tamo napisem to, a ti mi dodjes ovde i sa MOJOM recenicom hoces meni da dokazes da nije tacno ono sto ja pricam????? Nemoj, nemoj tako, nije lepo.....


Sto se tice Holandije, slazem se i delim misljenje, u stvari je to i cinjenica, ali mislim da svodis na to, da ako se legalizuje "meka" droga i kod nas, da ce samim tim pasti konzumacija "teskih" droga, DA tu se slazem.


Mozda nisi dobro procitao post, neznam........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 37
Ja sam ipak za vinjak, jer ako se posle teskih droga zavrsi na alkoholu, bolje je odmah poceti s njim, zar ne?
ZIVEO RUBIN KRUSEVAC I NJEGOV ORIGINALNI VINJAK!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
lol

Hodac = narkoman
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Ne bih se složio sa legalizacijom marihuane. Možda je istina da je manje štetna od cigareta, ali ima i drukčije djelovanje. Jedan aspekt toga je i to da je prvi korak prema teškim drogama i ovisnosti o njima. Naglašavam neće svatko tko puši "travu" završiti na heroinu, ali nijedan narkoman nije počeo s heroinom. Dakle zar treba zbog užitka većine omogućiti da određena (a nažalost ne tako mala) manjina upropasti život sebi i svojim bližnjima? Da na kraju ubiju sebe? Nikako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
e vodnik......svaka cast......I love you :Smiley))))
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.