Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:51:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rak  (Pročitano 78220 puta)
12. Jul 2006, 10:59:01
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
      Pod vladavinom vjecito promjenjivog Mjeseca Rak je osjecajan,lako i brzo mijenja raspolozenje.Kao vodeni znak duboko senzibilna osoba,koja ima jaku potrebu za domom,porodicom i emotivnom sigurnoscu.
       
      Rakovi su nepovjerljivi  prema novim licima,ali kome postanu prijatelji  vijerni su i iskreni.Posjeduju jako imaginaran intelekt,sklonost učenju i govorništvu.

      Osjetljivi su i melanholični ali nikada tmurni i utučeni..Brzo se raznježe i zaplaču ali se brzo i utješe.Vole reći istinu u lice ma koliko bila gorka.

     Rak ima najbolje pamcenje na ovoj planeti.
 
     Parapsihološke karakteristike Raka: od samog  rodjenja počinje da osjeća okolinu i da o njoj razmišlja.Ima istančan osjećaj za ljude sa kojima dolazi u kontakt,pa odmah zna koliko je ko prema njima iskren i sposoban za pravo prijateljstvo i ljubav.Zbog uticaja Mjeseca izuzetno su mocni medijumi,jer ovu planetu povezujemo sa nesvjesnim,intuicijom,magijom, i sl stvarima.Često se dešava da predvide i ono što je njihjov sagovornik htio reci.Snovi im daju odredjene znakove,a skloni su i predvidjanju sudbine.
       
          RAKU odgovaraju oblasti s puno rijeka,potoka,mora, zemlje:Francuska(Šampanj),SAD (provincija),Njemačka(Bavarska)Tunis,Kina,Škotska,Argentina
          Sto se tice posla,Rak je dobar socijalni radnik.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja Rakove prosto obozavam! To su mi najodaniji prijatelji  Smile
Inace, devojke su tako promenljivog raspolozenja ali su veoma prijatne i zenstvene, mnogo su fine i pune obzira. Negde sam vec rekla, njima kad ljubav u redu, nicim nisu zadovoljne.
A muskarci su jedni od najambicioznijih, vredni su, sve pamte, veoma analiticni (sve druge analiziraju, samo sebe ne ) Smile nekad umeju da budu neverovatno hladni, kao njihova senka-Jarac. U svakom slucaju, najbolji su ocevi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 858
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia krs
U poslednje vreme, dosta tema na ovom delu foruma posceceno je vodenim znacima, pretezno rakovima. Drago mi je  zbog toga. Naravnosve ove osobine koje su navedene mogu prepisati i sebi kao i analiticnost.
IP sačuvana
social share
Gentlemens good morning, ladies good night...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Rak

da
... priredite mu lijepu, romantičnu večeru ili mu donesite cvijeće iz Vaše bašte.
... posvetite im se, njima je potrebna pažnja.
... naučite da volite tihe, intimne večeri provedene kod kuće. Rakovi će Vam zauzvrat pokazati, kako to može biti lijepo i ispunjeno vrijeme.
... pamtite sve važne datume, rođendane i godišnjice.
... uživajte u njihovoj potrebi da Vas štite.
... poklanjajte mu ljubav i pažnju na sve moguće načine kojih možete da se sjetite.

ne
... nikad, nikad nemojte ismjevati Raka, čak i kad to radite iz najbolje namjere ili iz nježnosti. Oni sve shvataju veoma lično i mogu se zbog toga jako uvrijediti ili naljutiti.
... nemojte dozvoliti da na Vas utiču promjene njegovog raspoloženja. Njemu se to često dešava, ali se njegove emocije ne mijenjaju.
... nemojte biti grubi prema njemu ili previše navalentni. U tom slučaju Rak će se zauvijek povući u svoju kućicu.
... nemojte porodicu prihvatati neobavezno, niti se prema domu odnositi ležerno.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
iako sam dupla skorpija,dupla voda,ja ne mogu sa rakovima,ali opet sve zavisi i od podznaka..
nervira me to sto moram dobro da razmislim kako cu im pozeleti dobro jutro odnosno kojim tonalitetom da se ne bi uvredeli.... Smile
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
 Smile eto me
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 858
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia krs
@Cosmic_girl nismo mi bas takve place i razmazenkovici, mozda si ti nabasala na neke, ali veruj mi takvi su u manjini. Ja se inace najbolje slazem sa skorpijama.
IP sačuvana
social share
Gentlemens good morning, ladies good night...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ma nisam ja generalizovala,imam ja super drugaricu koja je rak-blizanac,pa se super slazemo,i meni nesto ne odgovara kada se spomene za skorpije,hocu reci,nema veze sa mnom,tako da znam da nisu svi rakovi isti,kao ni svi ljudi....ah, da i moja mama je rak Smile
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 858
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia krs
e da i moja je skorpija, kao i najbolja drugarica Smile
IP sačuvana
social share
Gentlemens good morning, ladies good night...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
e da i moja je skorpija, kao i najbolja drugarica Smile
  isti slucaj   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:51:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.