Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: mislim da ortak pokusava da memuva,sta da radim?  (Pročitano 20663 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
ne raspravljaj se sa njim nabodi ga Smiley  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Ne mogu da verujem da on koji ima toliku misicnu masu ima potrebe da se pederise (sorry na izrazu) ,malo je nabildovanih gayeva ,mozda on time prikriva svoju slabost na muskarce.

Deki dobro si uradio sto si mu poslao taj SMS,sada mislim da te nece ni zvati vise od sramote.Kako li je onim vojnicima sa kojima sluzi vojsku i deli spavaonu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
a tek sa onim sa kim se kupa  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 316
Smile: posalji mu SMS sta ti mislis i da si hetro    ako ti je neprijatno da mu kazes licno  jer doci ce taj dan kad ces morati da ga sretnes- znaci bice mu jasno na cemu je- bolje budi iskren jer ako ima osecanja neka prema tebi vise ce da te ceni sto si iskren i ostacete samo drugari i na dalje  Smile good luck
IP sačuvana
social share
:hug:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Sto se tice da mu kazem licno,to bih najvise voleo,jer mi je trulo porukom.
A sada sto se tice toga kako je u vojsci,meni je samo cudno kako li je otisao u vojsku,kako ga na onim pshiho testovima nisu provlaili da je gay(ako je gay).
E sada...nisam pametan da li bi za nastavak druzenja bilo bolje da je D. bi sex,mislim glupo mi je da se izadjem sa nekim ko bi se okretao samo za muskarcama.
Mada smo par puta  i izasli,ali lik se kazem,sasvim normalno ponasao,okretao za ribama,cak im je i prilazio.

A da update za prvi post:Meni je bio smunjiv prvi put kada me je zimus u teretani onako u zajebanciji ali iz citog mira pitao koliki mi je k***c?
Mada je posle tu moju sumnju razbio kada se isamarao jednog pravog gay-a(Baletana) koji ga je prethodno izvacario(napisao sam to napocetku mozda nista procitali)
Nikako mi nije jasno zasto bi on to uradio ako je gay.Jos nas je u svalicionici,kada je preslisao tog gay-a pesnicama,bilo vise(razdvajali smo ga i posle smirivali).Mada je taj lik stvarno imao da izvinete pederatu facu jos je bio i baletan,i da ga sa 100m vidis rekao bi vidi pedera.Dok je ovaj moj ortak D.potpuna suprotnost.Garantujem da bi on mogao da smuva koju oce ribu(i stariju) i na izgled i na kintu(vozi Golf4)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
uuf brate...ja bih rekao da se malo zajebo u imeniku telefona...   mozda ipak nije hteo tebi da salje   nego,jel odgovorio na onaj SMS
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
nije odgovorio.Nisam pametan.'ebiga,njegov problem pravo da ti kazem moda mu trulo malo,sto je ostvaio takav utisak,mada je o tome trebao da razmislja ranije,Nije bitno sta da mu radim,ako se javi-javi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
e pa,ko mu je kriv  
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Hmmm... gadno... stvarno gadno. Ako je decko oduvek bio gay, i ako je konacno skupio hrabrost da se "otvori" (zna se da je to neshto shto se dugo potiskuje), poslednje shto treba da uradish je da ga omalovazish i raskinesh prijateljstvo, i na taj nachin potupno ga ponizish...
Mislim, hvala Bogu, strejt sam, i zaista ne znam kako bih se postavila da mi dobra frendica predlozi nesto "kinky"...  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Uputi je na Zrenjaninca da joj promeni ubedjenja Wink  
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.