Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta je Zinedin cuo prije nego sto je zaradio crveni?  (Pročitano 22112 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone 3Gs
Zidanova majka: Materacijeva mu*a na tanjiru


Majka francuskog kapitena Zinedina Zidana, koju je navodno u finalu Mundijala opsovao italijanski fudbaler Marko Materaci - pa dobio glavom od Zidana, izjavila je da želi osvetu.

"Želim njegova mu*a na tanjiru", rekla je Malika Zidan, navodeći da prema Materaciju oseća samo "prezir i gadjenje".

Majka francuskog kapitena i fudbalske legende, koji je zbog incidenta sa Materacijem isključen sa svoje oproštajne utakmice u Berlinu, istakla je da je sinu "zahvalna do groba" što je "branio čast svoje majke". "

Nijedna osoba na svetu nije zaslužila takve uvrede i baš me briga što je bilo finale Svetskog prvenstva", rekla je Malika Zidan, a prenosi "Blic".

Zidan je ranije potvrdio da mu je Materaci u finalnoj utakmici Svetskog prvenstva vredjao majku i sestru, a Italijan je izjavio da nije vredjeo Zidanovu majku.

FIFA je najavila da će pokrenuti istragu kako bi se utvrdio pravi krivac, dok su pisma podrške Zidanu poslali Dejvid Bekam i alžirski predsednik Abdelaziz Buteflika.

Muslimanske organizacije širom sveta najavile su osvetu Marku Materaciju, a većina francuskih fudbalera poručila je da bi Italijana rado udarila u lice. Prvu priliku Galas, Trezege i Anri imaće već 6. septembra kada "trikolori" u Parizu dočekuju Italiju u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2008.

Izvor: MTS-Mondo


Materaci: Nisam vredjao Zidanovu majku

Italijanski fudbaler Marko Materaci, koga je glavom udario francuski fudbaler Zinedin Zidan na finalnoj utakmici Svetskog prvenstva, demantovao je da je Zidanu vredjao majku.

"Nisam mu ništa rekao što se odnosi na rasizam, religiju i politiku. Nisam mu ni majku pomenuo. Ja sam izgubio svoju majku sa 15 godina i još i danas me pogadja da pričam o tome. Naravno, nisam znao da je njegova (Zidanova) u bolnici i želim joj sve najbolje", rekao je Materaci u intervjuu sportskom listu "Gazeta delo sport" (Gazzetta dello Sport).

Materaci je posle podne dao intervjuu listu, čije izvode prenosi agencija Ansa. "Zidan je oduvek bio moj idol i mnogo mu se divim", rekao je Materaci.

Zidan se izvinio na francuskoj televiziji "Kanal plus" zbog toga što je udario Materacija jer je "uvredio njegovu majku i sestru".

U drugom produžetku finalne utakmice, Zidan i Materaci su, posle jedne neuspele akcije Francuske, nešto razgovarali, posle čega je Zidan počeoo da se udaljava. Materaci je, medjutim, nastavio da priča, a Zidan se potom vratio do njega i udario ga glavom u grudi.

Francuski kapiten je dobio crveni karton zbog tog postupka, a u finalu je na kraju pobedila Italija boljim izvodjenjem penala (5:3).

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Muslimanske organizacije širom sveta najavile su osvetu Marku Materaciju, a većina francuskih fudbalera poručila je da bi Italijana rado udarila u lice. Prvu priliku Galas, Trezege i Anri imaće već 6. septembra kada "trikolori" u Parizu dočekuju Italiju u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2008.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ovde ce i El-Kaida imati posla Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


GoNe WiTh ThE WiNd

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11180
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC Desire HD
Citat
Muslimanske organizacije širom sveta najavile su osvetu Marku Materaciju

E tek sada ce da bude nesto  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Enjoy life today, yesterday is gone, and tomorrow may never come!!!!

Život je kratak, umetnost duga, prilika brza, pokušaj opasan, odluka teška.     Hipokrat, grčki lekar, otac medicine (460–377. p. n. e.)
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ako mislis pobediti ... ne smes izgubiti

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2529
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Motorola 
mozda cu se ponovim od ranije ....al samo mi je zao sto ga nije puko u glavu da se ono go....no od coveka vise ne digne sa zemlje...i to sam reko odmah posle tekme i sad sam jos vise uveren posto je materaci reko to sto je reko...verovatno bi svako od nas tako ili slicno reagovao da je na zidanovom mestu....
IP sačuvana
social share
"Samo su dve stvari bezgranicne: Univerzum i ljudska glupost. Mada za ovo prvo nisam siguran." - A. Einstein
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
E,a Zidanu ce uzeti zlatnu loptu zbog ovog pustupka.Milina! Mislim,ne volim ni ja Materacija,obicna cepanka,al'mi Zidan tako ide na k***c.Uostalom bas me zabole sta mu je rek'o.Sto bi to trebalo,uopste,nekog da zanima.Ma oni se (fudbaleri) stalno stipaju,bodu i pljuju po terenu,al' sad' je,zaboga,neko uvredio Zidana,a Zidan je "faca",pa sad' treba nekog da boli glava zbog toga.Meni je to glupo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2617
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung S4
da, a da  ti igras profesionalno fudbal vec 20 i kusur godina i da ti neko kze nesto veoma fino za majku i sestru, mislim ti bi ga potapsao po ramenima i otisli bi zajedno na pice????zar ne? ma daj, sta pricas gluposti...
nas zanima zato sto mozda pratimo fudbal, i nije fer prema tako jednom dobrom igracu to da se desi, a tebi ako se ne svidja niko ti ne brani da ne pratis.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Partizan u srcu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1504
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D500

Zidan o Materaciju: "Vrađao mi je majku i sestru"
12.07.06. 20:25

Zinedin Zidan je u sredu uveče u izjavi za Kanal Plus prvi put govorio o incidentu koji se dogodio na finalnoj utakmici Svetskog prvenstva. Najbojli igrač Mondijala nije konkretno izneo šta mu je Materaci rekao pre nego što ga je udario glavom.

- Izgovorio je vrlo mučne reči o mojoj majci i mojoj sestri. Pokušao sam da ga ne slušam, ali je on nastavio da ponavlja uvrede, rekao je Zidan.

Sada već bivši kapiten francuske reprezentacije je potom uputio izvinjenje zbog svog nepromišljenog poteza u finalu.

- Želim da se izvinim svoj deci koja su videla tu scenu. Za moj postupak ne postoji opravdanje, zaključio je Zidan.

IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia N86
FIFA pokrenula istragu i protiv Materacija

Medjunarodna fudbalska federacija (FIFA) saopštila je u četvrtak da je pokrenula istragu protiv reprezentativca Italije Marka Materacija da bi se utvrdilo da li je on, i ako jeste na koji način, isprovocirao Zinedina Zidana.

U saopštenju se navodi da je odluka o pokretanju istrage doneta nakon što je Zidan izjavio da mu je Materaci psovao majku i sestru. Pre dva dana Disciplinska komisija FIFA je pokrenula istragu protiv Zidana.

U drugom produžetku finalne utakmice Mundijala izmedju Italije i Francuske Zidan je dobio crveni karton nakon što je glavom udario Materacija u grudi.

Disciplinska komisija FIFA zakazala je za 20. juli saslušanje obojice fudbalera. Nakon što čuju njihove izjave i odgledaju snimak incidenta, članovi komisije će, kako je najavljeno, istog dana doneti odluku o eventualnim kaznama.

Prema proceduri FIFA, Zidan do utorka treba da pošalje pisanu izjavu, čija će kopija biti poslata Materaciju koji treba da odgovori na optužbe francuskog fubalera.

Nakon toga će obojica doći u sedište FIFA, a za sada nije poznato da li članovi Disciplinske komisije planiraju da 20. avgusta suoče aktere najvećeg incidenta na Mundijalu.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Jedan francuski advokat planira
da trazzi od suda da intervenisse u kontroverzi u vezi sa
iskljuccenjem Zinedina Zidana u finalu Svetskog fudbalskog prvenstva.

Advokat Meana Muu rekao je da bi finale trebalo da se ponovi ako se
ispostavi da je sudija koristio video-snimak da bi doneo odluku o
iskljuccenju Zidana possto je francuski reprezentativac glavom udario
italijanskog defanzivca Marka Materacija.

"Trazzichu od sudije da ispita sve pojedince umessane i rekonstruisse
sudjenje na utakmici. Ako se ispostavi da je ccetvrti sudija koristio
video-snimak, FIFA bi trebalo da ponovi mecc", rekao je Muu iz grada
Rena.

Advokat je rekao da dela u ime nekoliko klubova i udruzzenja, ccija
che imena otkriti kada tuzzba bude podneta Vissem sudu u Parizu.

Zidan je iskljuccen u drugom produzzetku nedeljnog finala sa Italijom,
possto je glavom udario Materacija u grudi, possto ga je italijanski
reprezentativac occigledno provocirao. Italija je na kraju osvojila
trofej posle boljih izvodjenja penala.

Glavni sudija nije video incident, kao ni njegovi pomochnici, ali je
glavnog zvaniccnika utakmice o tome obavestio ccetvrti sudija, koji je
rekao da je video incident.

CClanovi francuske reprezentacije pobunili su se, navodechi da je
ccetvrti sudija koristio video-snimak. Pravila FIFA zabranjuju
korisschenje ponovljenih snimaka prilikom donossenja odluka na
utakmici.

Izvor: Reuters - Beta
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Veruj u sebe!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.00
mob
Nokia 6600
ma bre ja da sam bio na zidanovom mestu, ja bi se posle crvenog vratio na teren i prebio bi materacija na mrtvo, mamu da mi vredja???? nece moci ove noci!!!!!!!!   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.