Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tebi...jedinom koji me je stvarno voleo...  (Pročitano 15091 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nisi me smorila....
Ali sam skenjan i to cu dugo jos ostati i ni ti niti bilo ko moze tu mnogo promeniti ... ovim piva.... viva la vops! Smiley
Ajd ajd...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
Predajem se...
A ja sam samo htela da ti pomognem...smrc... :painting:

hahaha
IP sačuvana
social share
Za svaki slucaj,jos uvek samo svoja...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
For Nameless

Koliko sam shvatila i mojom nekom procenom imas preko 20 godina, znaci presla si pubertet i pocela da gledas svet nekim drugacijim ocima. Na stvari gledas zrelije i ne tako crno, sf ima 17 godina i tesko ali tesko da ces mu objasniti bilo sta. da hoces, objasnices mu ali tesko da ce te on shvatiti onako kako ti zelis da te shvati. On je beznadezni slucaj zaljubljene osobe, koji idealizu Dajanu i njihovu vezu, ne prihvata cinjenicu da zivot ide dalje i posle ruznih stvari i boji se da prihvati sadasnjost jer u njoj nema doticne osobe.Mozda se boji da koraca ovim svetom sam?! Mozda se boji sebe svoje inteligencije. Mozda se jednostavno boji da se opet prepusti nekome da opet ne bi bio povredjen.(veruj uvek je neko povredjen, i kad ostavljas povredjen si) Bojazan da prihvati sebe kao takvog, povredjena sujeta, bojazan da zivot nastavi sam, ili cisto neki mazohizam?! Probala sam da ga shvatim, da nadjem neko opravdanje u svemu sto radi i kako se ponasa, znas mozda je sve to i zajebanica...jedino odraz njegove nezrelost. ne prihvatanje cinjenica i zivot u nekom izmisljenom svetu. Ok svi mi smo to prosli i mi nismo slusali starije, mislili smo da ce ta nasa ljubav vecno trajati, i prosli smo kroz sve to sami, tako da mi je i to jasno.
Pusti ga nek pati i nek sebi unistava zivot. Mi smo mu rekle, probale, ne nismo digle ruke od njega, on je od nas.
Lepo si i sama rekla da kako vidis sebe tako te vide i drugi, ali znas, sigurna sam da je to njemu uslo na jedno a izaslo da drugo uvo. i dalje misli da je njegov zivot beznadezan da nema zivota bez njegove D i da on zivi samo zobg foruma i sacice prijatelja... moje pitanje njemu, a gde je ono da zivi zbog sebe?!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@SAnja&Nameless :
Citat
Mi smo mu rekle, probale, ne nismo digle ruke od njega, on je od nas.
Lepo si i sama rekla da kako vidis sebe tako te vide i drugi, ali znas, sigurna sam da je to njemu uslo na jedno a izaslo da drugo uvo. i dalje misli da je njegov zivot beznadezan da nema zivota bez njegove D i da on zivi samo zobg foruma i sacice prijatelja... moje pitanje njemu, a gde je ono da zivi zbog sebe?!

Da ne mislis malo da previse ocekujes .... da slusam i verujem osobi koja me ne poznaje, samo misli da me poznaje ... preko neta je upoznala jednodimenzionalni karakter lika SerbianFightera a u realnom zivotu niti je ikada videla niti cula Ivana Minica koji stoji iza tog lika.
Ne mozes ljubav generalizovati, osecanja uopstiti ... da mozes koja bi poenta postojanja ljubavi bila?
Zivim za sve sto mi donosi srecu a to su trenutno jedino forum prijatelji posao i ona ...
Citat
Ok svi mi smo to prosli i mi nismo slusali starije, mislili smo da ce ta nasa ljubav vecno trajati, i prosli smo kroz sve to sami, tako da mi je i to jasno.

Ja ih ne slusam jer mislim da sem sto su me napravili nista pametno u zivotu nisu uradili... a i to koliko je pametno pitanje je ... Zasto to smatram? Ucili su 20 godina svoiga zivota da bi sa faklutetima spali na platu koja ne moze da pokrije ni moj racun za mobilni.
Da oni su krivi jer su sa svojom znanjem mogli sebe da obezbede makar osnovnu egzistenciju...
Inace ne pricam sa starijima na ulici o svojim licnim problemima ... tako ni sa dve nepoznate osobe na ovom bulevaru domaceg interneta koje o meni nista ne znaju tesko da mogu da razmenim neku duboko izkrenu informaciju. Zna Dusko, Dragan, Nesa i ostali da bez oci u oci nema bilo kakve ozbiljne i intimne price ... trucanje ok... ali nesto ozbiljno i iskreno nikad....
Citat
Mozda se boji sebe svoje inteligencije.

Obilato je zloupotrebljavam vec 17 godina...
Citat
Mozda se jednostavno boji da se opet prepusti nekome da opet ne bi bio povredjen.(veruj uvek je neko povredjen, i kad ostavljas povredjen si)

Nemoras mi ti crtati zivot, mislim da je prilicno smesno jer vrlo dobro znam kako izgleda ostaviti osobu koju volis ... po bilo kom aspektu.... prijateljski, rodjacki i na onaj drugi nacin.
Citat
Bojazan da prihvati sebe kao takvog, povredjena sujeta, bojazan da zivot nastavi sam, ili cisto neki mazohizam?!

Jeli, a kakvog to? Kakvog ti to mene znas?Smiley Nije meni provredjena sujeta sto me je ona ostavila, meni je samo zao neizmerno sto sam je ja prisilio na to ne znajuci sta radim i to zelim da ispravim...
Trenutno mi ne treba neko drugi jer ne mogu osecanjima da upravljam... jos manje zelim vezu u kojoj ce mijedina veza i trenutak sa devojkom biti kad dobro izjebem ili nesto slicno .... ne vidim poentu takve veze a za drugu vrstu jos nisam a kako vidim po svom okruzenju i necu uskoro naci adekvatnu devojku...
Citat
Lepo si i sama rekla da kako vidis sebe tako te vide i drugi, ali znas, sigurna sam da je to njemu uslo na jedno a izaslo da drugo uvo.

Ne moras me uciti necemu sto vec odavno znam .....
Ne znas kako ja sebe vidim .... a mislim da si mi prijatelj da bi to znala uveliko pa to sto pricas ne bi bilo normalno u najmanju ruku.
Vidi moram ti reci nesto... ja nisam najpametniji na svetu ... ali ni ti nisi, a to sto si starija 4 godine je samo jedan broj razlike u licnoj karti i na trci zivota ti ne donosi maltene nikakvu prednost...
Previse stvari pogresno zakljucujes o meni ... valjda nedostatak relevantnih cinjenica na osnovu kojih bi i mogla u to zakljucivanje ici, a cinjenice koje mozes naci na ovom forumu nisu dovoljne da sagledas realno ni SerbianFightera .... a kamoli o Ivanu Minicu u kome nema ni pomena...

Pozdravljalju vas...

SerbianFighter maska sa mnogo lepih etiketa po sebi...sa 20ak moderatorskih titula po forumima sirom sveta, sa 5 admin i co-admin statusa po najelitnijim mestima, 30ak programa i igara isprogamiranih iza sebe i mnostva drugih svakakvih djakonija... Lik koji nema datum rodjenja i rok trajanja koji ce i kada mene ne bude bilo biti tu.

I

Ivan Minic covek sa sacicom prijatelja koje kada bi upoznala shvatila bi da zivot ni u kom slucaju nije ni tuzan ni beznadezan., prijatelje kakve bi svako na ovom svetu pozeleo, a kakve malo ko moze da ima. Imati takve ljude oko sebe je vise nego dovoljan razlog da sebe bezgranicno volis... ako ti tako ne mislis nadji prijatelje zivot ce ti biti i laksi i lepsi ... prijatelje koji te nece ostaviti kad ti je najteze kao vecina, prijatelje koji disu kako ti dises i kada prestanes disace za tebe!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ne nisam rekla da treba da me slusas, ko sam ja da slusas mene, nisam ni rekla da treba da se povodis mojim iskustvom, mojim godinama, ni svojim najboljim prijateljima to  ne govorim. svako zivi svoj zivot onako kako misli da je najbolje, ja mogu samo da ti kazem svoje misljenje, iskustvo ili razmisljanje, a na tebi ostaje da li ces ti to prihvatiti ili ne, da li ces me saslusati u ovom slucaju procitati li ne.
Ne nisam rekla da sam ti prijatelj. daleko od toga. Ne zato sto je to ne moguce, zato sto ne zelimo, vec si i sam lepo rekao da par razmenjenih reci preko neta ne mogu zbliziti toliko koliko moze kontakt oci u oci. Nije mi cilj da ti postanem prijatelj, to se desi ili se ne desi...
Kazes da ne pricas sa ljudima o svojim problemima?! A sta radis na ovom forumu?! Da ne govoris o svojim dubokim iskrenim osecanjima, problemima, stanjima u kojima se nalazis, a zasto onda bilo koji post da otvorim vidim njeno ime i vidim kako ti patis za njom?Zasto gde god da se okrenem nekako nazirem da se ispod tih tvojih prica krije neka tuga?! Zasto je stalno spominjes kad ne zelis to da delis sa ne poznatim ljudima?! Zasto si na svaku moju pesmu, ili pricu napisao nesto u stilu 'kako sam bio zaljublejn ali eto to se zavrsilo". Nemoj pricati jedno a onda se pravdati da nisi takav. Suze su ok.
Uredu, ovo je tvoj forum i mozes da pricas i pises sta god hoces, ali nemoj mi govoriti da ne iznosis licne stvari pred strance a upravo to radis, jer isto kao sto ja nista ne znam o tebi isto tako ti nemas pojma ko sam ja.
I ne ne i ne, ne teram te ja da imas devojku, ali gusis malo tom pricom o njoj, ok ostavila te pogresio si i sta sad. Ti hoces da ispravis gresku, ona nece i to smo svi shvatili. Mislim cemu i uopste poenta ove nase price kad se vrtimo oko jednog istog.
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ne nisam rekla da treba da me slusas, ko sam ja da slusas mene, nisam ni rekla da treba da se povodis mojim iskustvom, mojim godinama, ni svojim najboljim prijateljima to ne govorim. svako zivi svoj zivot onako kako misli da je najbolje, ja mogu samo da ti kazem svoje misljenje, iskustvo ili razmisljanje, a na tebi ostaje da li ces ti to prihvatiti ili ne, da li ces me saslusati u ovom slucaju procitati li ne.

Gresis Anja... ti kazes  svoje misljenje pa ga na drugpoj temi ponovis pa ponovis .... to se nikako ne moze nazvati samo saopstavanjem misljenja.
Citat
Da ne govoris o svojim dubokim iskrenim osecanjima, problemima, stanjima u kojima se nalazis, a zasto onda bilo koji post da otvorim vidim njeno ime i vidim kako ti patis za njom?Zasto gde god da se okrenem nekako nazirem da se ispod tih tvojih prica krije neka tuga?!

Ne,ne govorim... samo govorim ono neizbezno sto se  na licu videti moze ono sto je unutra niti govorim na forumu niti ikada mislim reci.
Citat
ili pricu napisao nesto u stilu 'kako sam bio zaljublejn ali eto to se zavrsilo"

to nikada nisam napisao jer da je tako ova tema ne bi ni postojala ...a ti razmisli na sta mislim.
Citat
Nemoj pricati jedno a onda se pravdati da nisi takav. Suze su ok.
Uredu, ovo je tvoj forum i mozes da pricas i pises sta god hoces, ali nemoj mi govoriti da ne iznosis licne stvari pred strance a upravo to radis, jer isto kao sto ja nista ne znam o tebi isto tako ti nemas pojma ko sam ja.

Ne iznosim...rekao sam vec iznas...ali postoji jedna vise nego znacajna stvari u nastavku te poruke.... NEMAM POJMA KO SI TI I NE PRAVIM SE DA ZNAM! Ono sto znam znam savrseno, ono sto ne znam priznam da ne znam... pretpostavka nije dovoljno da kazes znam... a ti tesko da mozes i nesto predpostaviti...
Citat
I ne ne i ne, ne teram te ja da imas devojku, ali gusis malo tom pricom o njoj, ok ostavila te pogresio si i sta sad. Ti hoces da ispravis gresku, ona nece i to smo svi shvatili. Mislim cemu i uopste poenta ove nase price kad se vrtimo oko jednog istog.

Ko je rekao da me ti teras, ja sam sam rekao da to ne zelim, nisam smominjao nista u stilu da me ti teras... mislis da neko moze na nesto da me natera? ma ko u pitanju bio, grdno se varas.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Citat: SerbianFighter

Gresis Anja... ti kazes  svoje misljenje pa ga na drugoj temi ponovis pa ponovis .... to se nikako ne moze nazvati samo saopstavanjem misljenja.


I sta  je tu problem?! Drzim se svog misljenja a ponavljam ga jer ti iznosis iste probleme i ista osecanja samo mozda na malo drugaciji nacin?! Moje ponavljanje smatras kao sta i kakvo?!... ne razumem sta tu ne valja?!...

Citat
pretpostavka nije dovoljno da kazes znam... a ti tesko da mozes i nesto predpostaviti...


Nikada nisam rekla da znam nesto u vezi tebe, rekla sam samo predpostavljam, a moje predpostavljanje ne iskljucuje ne znanje a isto tako i znanje necega. I zasto da ne mogu da predpostavljam?! Mogu ja da predpostavljam sta god hocu. pitanje je samo da li je moja predpostavka tacna ili ne. Zaboravljas da sam matematicar:) Cela ta nauka se zasniva na predpostavci, naravno ima pogresnih a ima i pravih, ja nisam nista tvrdila, ja sam smao predpostavljala Smile  Smiley

Koliko sam shvatila ovde treba da se zezamo i opustimo od nekih svakodnevnih problema a ne danima da filozofiramo na istu temu i da pricamo jedno te isto samo na drugi nacin.... mislim... what's the point?!... Smile  :wink:
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
sobzirom na cinjenicu da se poslednjih 10 dana bavim pixel-artom veruj mi ovo je opustanje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Onda znaci nastavljamo?!:)

Sinoc dok smo se Vlada i ja vracali kuci na jednoj nasoj lokalnoj stanici petkom uvece ide emisija romantik i izmedju ostalog javi se neki tip koji je trucao o nekim ne bitnim stvarima i u celoj toj prici spomene devojku koja se javila pre njega i posto je i ona sama i nesrecna kao i on, i posto je ona  trazila pesmu od Djoke i on ce traziti, cisto eto da joj vrati sa nekom sentimentalnom pesmom; u tom momentu ta pesma me je neverovatno podsetila na tebe... sigurno je i sam znas ali morala sam je napisati....

Vesnik svadbe po sokaku svuda je
brinu snajke sta ce koja mesiti,
neko mi  se kanda skoro udaje,
moralo se  i to jednom desiti.
Tu livadu ja sam prvi kosio,
pricam vise nego sto bih smeo.
Ajde odavno bi je zaprosio da sam samo hteo.
Vetric glanca krune granja,
Tamis nosi par lokvanja,
racun sredi sta sad vredi mladost tricavu,
nevazno je to sve skupa,
secanje je smesna lupa
koja sitne stvari uvelicava.

Oprezno s tom violinom,
ona cezne za tisinom
ko da skakljas andjelcice vrhom gudala,
a nju nemoj pominjati,
nece svet zbog toga stati,
ma nece biti prva sto se udala.

Nista lakse nego sebe slagati.
Nista lakse nego se na smrt opiti,
i nista teze nego zalud tragati.
Od sto drugih nju sam prob'o sklopiti,
srce cupka al' misao okleva,
cekam da se stvari same dese,
a tuga lepse zvuci kad se otpeva.
Eh pesma sve podnese,
bog je katkad pravi sere,t
na strmini dodaj teret
i potura nedohvatno da se do'vati.

Bog je dobar kako kome,
bolje ne pitaj o tome,
ucutacu ili cu opsovati.
Polagano Sanji baci ti si znao sta mi znaci,
ko da heklas paucinu  vrhom gudala,
kad pred crkvom baci buket,
neka padne kao uklet,
neka bude zadnja sto se udala.

Samo bol je u zivotu siguran,
srecu nosi neki postar jako spor,
neka samo ovu noc da izguram,
a sutra cu vec naci dobar izgovor.
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Simpaticno ...

Godine lete kao komete
donose razne nemire
a ja se trudim ostati dijete
jer tako manje boli me
Kao a-mol, kao staniol
među prstima
tako boli sve
kad pozelim te ja

Ja trebam tvoju ljubav Tamara
iako si već davno njegova
i njemu vedris svijet
a meni divlji cvijet
zauvijek si duso ostala
Ja trebam tvoju ljubav Tamara
pa makar ona bila nevjerna
i srusit' ću taj svijet
i ubrat' divlji cvijet
jos jednom Tamara

U pola pjesme, bas kad se ne smije
misli mi bjeze do tebe
ulice ove postaju tijesne
u svakom licu vidim te
Kao a-mol, kao staniol
među prstima
tako boli sve
kad pozelim te ja
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.