Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tebi...jedinom koji me je stvarno voleo...  (Pročitano 15102 puta)
25. Nov 2002, 01:23:48
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
Evo,citam pricu decka koji nesebicno daje sebe...I mislim o tebi...
Znam da je kasno za ono sto smo hteli...Ali ja samo hocu da napisem nesto tebi,iako znam da mozda nikada ovo neces procitati...Samo zelim da vrisnem,i da svi ljudi cuju koliko se kajem...

Ne,necu biti pateticna,jer ti to nisi voleo...Samo cu ti napisati nesto sto nikad neces cuti kako govorim...
Znas,tek sada shvatam koliko si me voleo...Tek sada shvatam zasto si na sve nacine pokusavao da me zadrzis,a meni je bilo interesantno sve to,pa sam ocajnicki pokusavala da pobegnem...

Secas li se....Rekao si mi jednom davno,i bio si u pravu,ali ja to ni sebi nisam htela da priznam...Nisam ja bila dovoljno jaka da tebe zadrzim...
Bilo mi je lepo dok sam gledala cure koje te na ulici gutaju ocima,i dok sam te drzala za ruku kao da si moje vlasnistvo...Kao da ja imam nesto sto sve one zele...A,kad bi bili sami,i kad si ti trebao neznost,ja sam ostajala slepa...

Smetala mi je tvoja ljubomora...Zamisli,ti-lutak,ljubomoran na sve one koji mene gledaju...U poredjenju sa tobom bila sam obicna skitnica...Ali,ti si voleo mene...Pravu mene...Blesavu,"naopaku",nikakvu...Voleo si kad ti ne popustam,voleo si kad se svadjam sa tobom i kad hocu da ti dokazem da sam u pravu...Znam da jos uvek pamtis svaki tren,znam da se secas i mog smeha i onog naseg:"Kajo,a sto ti mene ne volis?" Znam da ti nedostaje da vidis moje lice ujutru dok se budim...

Misu...Ne znam da li ce rec izvini zvucati dovoljno ubedljivo da shvatis da se kajem...

Zvala sam te...I pamtim svaku rec koju si rekao poslednji put kada smo se culi...I drago mi je da cu uvek imati mesto u tvom srcu...Drago mi je da znam da sam nesto posebno...Ali,nikad mi nisi dao priliku da ti objasnim...
Jesam te volela,Bog mi je svedok...Ali,i sam si priznao,tvoja ljubomora je prelazila u opsesiju...Nikad nisi hteo da saslusas sta ja imam da kazem...Pokusavao si da stvoris od mene lutku po tvom kalupu...Ali,zar nije sve ono sto je bilo u meni bilo bas to sto si ti voleo...Zar nisi voleo moju nezavisnost,moju ljutnju koju si nazivao slatkom...Nekad si cak voleo da me nerviras,samo da bi se smejao dok se ja derem...

Ne znam...Odneo nas je vetar...I ovo njemu pisem...
Nismo zajedno...Pomirila sam se sa tim...I imam decka,znam da bi to nekako hteo da saznas...Da...ON postoji...I dobar je...Ali,nikad me nije poljubio kao ti,i nikad me nije pogledao u oci nezno kao ti...Nikad nije obracao paznju na sitnice koje si ti voleo...Mladez na obrazu...kod pupka...

Sve je to ostalo samo tvoje...Sve si to uzeo sebicno,i ostavio oziljke...

On ce biti tu...Dok meni bude trebao...Znas,stvarno sam postala skot posle naseg raskida...Ne zato sto me ti ne volis,ne zato sto si me povredio,vec samo zato sto sam mogla da povredim osobu kao sto si ti...

"Samo zelim da znas da te sanjam i kada sam budan..."
Da,jos mi odzvanja u usima...I molim se Bogu da bar ti zaboravis tu pesmu,da zaboravis na sve,kad ja vec ne mogu...Jer,OSTACU TE ZELJNA CITAV ZIVOT SVOJ...

Nadji neke druge oci,koje ne lice na moje...Nadji neku drugu ruku,koju ces drzati neznije od moje...Nadji mirnu curu,koja ce biti sigurna i predvidiva...Nadji moju suprotnost,i tek onda sebi dozvoli da volis...

Ali,molim te...Nemoj dozvoliti da ti se ovakva greska jos jednom ponovi!!!

I ne znam zasto uvek kada cujem ove stihove,cujem tvoj glas...

"Podigni zid bezbroj godina dug
tako da ne vidim preko
da te ne vidim
i da ne osjetim
da za tebe ima jos neko
meni nepoznat..."

Ne brini...Tvoja Kaja ce doci na svet...Ali mene nece poznavati Smile


Evo zaklinjem se ja pred svima,svim na svetu i svime sto imam da te nikad nisam htela,da te nisam volela i da ne bolujem...
Pred svima se zaklinjem...
Pred svima,al pred Bogom ne smijem...


P.S." Prica je napisana i kao odgovor Serbian Fighter-u,cisto da shvati da svaka prica ima 2 strane...I,iskreno receno,on je mnogo lepsi od nje,ali me je to samo podsetilo na mene i mog...misa:)"
IP sačuvana
social share
Za svaki slucaj,jos uvek samo svoja...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sve sto imam reci ja , reci ce smajliji:


Citat
P.S." Prica je napisana i kao odgovor Serbian Fighter-u,cisto da shvati da svaka prica ima 2 strane...I,iskreno receno,on je mnogo lepsi od nje,ali me je to samo podsetilo na mene i mog...misa:)"

 Smile  Smile  Smile  Smile
nisam ja toga vredan ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ti si beznadezno nesrecno zaljubljen a ne da nisi vredan.
Gledace te ocima kakvim sebe gledas, zato nemoj reci da nisi vredan.
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vidi to sto sam zaljubljen nije jedina stvar zbog koje matram da nisam vredan ....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Da znam... i to je ono najgore...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
Pazi,nisam ovu pricu napisala tek onako...
Ako malo bolje procitas,i razmislis,(i ako mene postavis na Dajanino(?) mesto) onda ces shvatiti sta sam htela da kazem...
Meni se desilo isto sto i tebi sa njom...Ali,ja sam resila da necu da budem sa njim i tu je bio kraj...
Sto ne znaci da ga nisam volela...Naprotiv!
Ali,kada shvatis da neka osoba nije za tebe,jednostavno odes,da ti posle ne bi bilo jos teze...
Ja se kajem,jer sam to uradila na idiotski nacin...Ali,otisla bih pre ili kasnije,pa je bilo bolje sto pre,da ne bih mucila oboje...
Procitaj onu pricu,kao da je tebi napisana...( I onako je onaj kome je napisana mozda nikada nece procitati!) I onda probaj da razumes i nju,nemoj gledati samo na sebe...
A,veruj mi...Zauvek ces joj biti najdraze bice na planeti...Ali,zauvek!!!
IP sačuvana
social share
Za svaki slucaj,jos uvek samo svoja...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
A,veruj mi...Zauvek ces joj biti najdraze bice na planeti...Ali,zauvek!!!

Ne u ovom filmu draga....

Razumem je ... ali to ne znaci da ne bih pogazio svoja moralna nacela zbog nje... da je tako kao sto mislis veruj mi i ona bi zbog mene... toliko je znam.. ali nije tako kao sto mislis.
Tacka[size=36].[/size]
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
Opet cu te ispraviti...
Ja nisam ovde da mislim...bar ne u tvoje ime...
Ja sam ovde samo da ti ukazem na neke cinjenice koje, ruku na srce,ne moraju biti opste...
Reci cu ti jednu stvar...
I sigurna sam da necu pogresiti...
Ti si postao siguran u njenu ljubav toliko da si jednog dana prestao da obracas paznju na to sta ona oseca...
Ili si je davio ljubomorom,ili radio stvari koje su nju nervirale,misleci da ce ona to prevazici i da ce sve biti po starom...
Misleci,ustvari,da vas dvoje nikada ne mozete zamisliti zivot jedno bez drugog...
I kad je njoj bilo dosta svega,i kad je kroz suze pokusavala sve da ti objasni,kad ste se satima svadjali,a ti jednim poljupcem pokusavao sve da izgladis,ti si bio siguran da ce ona vec sutra zaboraviti sve sto se desilo,i "da ce vasa ljubav pobediti sve to"...
Greska!!!
Jer ona je cekala na razumevanje toliko dugo...I kada je shvatila da ga od tebe nece dobiti,i kada je shvatila da na sve njene primedbe ti ostajes gluv,jednostavno je prekinula to mucenje...
Prvo si mislio da je to privremeno...da ce je proci...
A,onda si shvatio da se ne zeza,da je stvarno kraj,i jednog dana seo i razmislio kakva si sve sranja pravio...I bilo ti je zao...
Sve bi joj priznao,i to da si ponekad "tezak",i da si neshvatljiv,i da nisi slusao dok je ona pricala,a da se sad zbog toga kajes...Sve!
Ali,ona ti nikad vise nece verovati...
I kajace se..
Ne zato sto je raskinula sa tobom...Vec zato sto je sve to moralo da se desi...
Sigurna sam da je bar jedan deo ove price i vasa prica...
Ako i nije tako,bilo bi mi drago da gresim...A,i ljudi smo...
A,greska je za coveka,zar ne?
Budi dobro,i cuvaj se sebe...
Najiskrenije...

Nameless
IP sačuvana
social share
Za svaki slucaj,jos uvek samo svoja...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nisam takav.. i nije bila takva situacija, da sada pricam sa tobom oci u oci u nekom kaficu znala bi kako je bilo, posto je forum javno mesto necu, ali znaj da nisam ni na sekund mislio to sto ti kazes niti je ona cekala na razumevanje.
Nikad se nismo satima svadjali niti smo poljubcima resavali probleme...
Ja sam samo imao problem koji niakda dok mi nije rekla zbogom nisam mogao prevazici, a za koji je ona kriva, a kada me je ostavila shvatio sam koliko je u stvari minoran.... no ne bih o tome dalje zaista.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
Nije mi bila namera da cackam po tvojoj intimi...
Samo sam pronasla reci svog bivseg decka u tvojim recima upucenim njoj,i morala nesto da napisem...
Kao sto sam rekla "da vrisnem"...
Mozda sam ti i postala smor...Sorry zbog toga...
Ali,zapamti da prvo moras biti svoj da bi bio neciji...
I dok sebe ne ubedis da nije vredna toliko koliko sada mislis,cim je zbog minornog problema mogla da raskine sa tobom,bices neko koga treba zaliti,a to ne bi trebalo sebi da dozvolis...
Znas...SUDBINA PAMETNE VODI,GLUPAVE VUCE...
Nista licno,ali samo rasmisli o toj recenici...
I...da...
Covek veruje u ono u sta zeli da veruje!
Okreni se,pogledaj malo bolje,i shvatices da ako ni u cemu drugom,bar si u fizickom izgledu bolji od nje...
Sto ne igra veliku ulogu,priznajem...Ali je ipak jedan plus za tebe:)
I nemoj vise da sam te cula da pises kako si skenjan,jer ce, u ovom slucaju, to samo biti hrana za njenu sujetu...
Je li ovo bilo jasno?!:)))
Salim se,naravno:)

SAMO SE CUVAJ  SEBE...

Nameless
IP sačuvana
social share
Za svaki slucaj,jos uvek samo svoja...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.