Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ima li neko Nokiu E61 ili nesto u tom fazonu sa QWERTY tastaturom?  (Pročitano 720 puta)
06. Jul 2006, 21:53:48
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 220
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC Desire + Nok.E61
Dakle, posle dosta razmisljanja, sasvim slucajno sam naisao na E61 koji mi se prilicno svideo, sem cinjenice da je zaista malo preglomazan i da nema kameru.

Ne kazem da je kamera neophodna, ali nije lose nesto dokumentovati, kada se ukaze potreba. Jednostavno covek ne mora da nosi aparat sa sobom!

Velicina je u sustini ono sto me najvise koleba kod ovog telefona. Do juce sam bio za K750i/N70/N80 ali nekako je ovo prava stvar.

Kada bih kupio N70/80, iskreno, nikada ne bih koristio nista od dodatnih fukncija osim imenika i mozda WAP browsera jer me jednostavno mrzi da kucam bilo sta osim najneophodnijeg na numerickoj tastaturi. Navikao sam na QWERY i nikada se necu odvici od toga. Sve drugo mi je smor totalni. Mobilni imam vec deset godina i sada trazim samo sto posto funkcionalnosti za poslovnu upotrebu. Sadasnji telefon mi je Sony Ericson star 4 godine, uz koji imam Floats mobile agent instaliran i tu radim redovan backup imenika, poruka i svega ostalog sto mi je bitno. Naravno, vreme mu je za penziju i sada mi treba novi telefon za naredne 3-4 godine, koji bi trebao da buze zaista odlican.

Zato molim nekoga ko ima ovaj telefon ili nesto slicno sa QWERY tastaturom da se javi i kaze svoja iskustva.

Znam da je ovo prvi Nokijin QWERTY telefon a da nije komunikator, pa me zanima da li bi nesto od Blueberry ili Motorole mozda bilo znatno boji izbor???

Hvala svima!


(01. May 2007, 10:44:23)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy 3
Tel je extra!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 76
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia X6 32G, X3
Treo 600 ili 650. Mada su povukli 650 iz prodaje po Evropi, kazu ne odgovara nekim standardima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.055 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.