Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 232 233 235 236 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 660479 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
„Слепи путник на броду лудака“ oд сутра у Дому синдиката и „Вилином граду“


После премијере на 45. Фесту, филм редитеља Горана Марковића „Слепи путник на броду лудака“, снимљен у продукцији РТС-а, од сутра може да се погледа и на великом биоскопском платну. У наредна три дана филм се бесплатно приказује у београдском Дому синдиката и биоскопу „Вилин град“ у Нишу.

На таласу промоције културе, Радио-телевизија Србије гледаоцима поклања филм о последњим месецима живота знаменитог српског приповедача Петра Кочића, снимљен у сусрет обележавању стогодишњице његове смрти као и стогодишњице Великог рата.

Филм Слепи путник на броду лудака, у потпуности рађен у продукцији РТС-а, својеврстан је пример светског тренда. Велике телевизије постају продуценти значајних филмских дела која су саставни део великих светских фестивала.

РТС као јавни сервис оживљава нашу историју и ликове, бележи ствари које биоскопски филмови ретко бележе. Снимајући садржаје који нису комерцијални, доприноси очувању културне баштине.

Дугометражни играни филм Слепи путник на броду лудака, настао из дводелног телевизијског дела, добар је пример како и ТВ продукција, у добрим салама, гледаоцима може да пружи својеврстан биоскопски доживљај.


IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Novi trejler za “Transformers 5: The Last Knight”

Sudeći po najnovijem trejleru koji je upravo objavljen, “Transformers 5: The Last Knight” će biti vrlo interesantan dečiji film. Ono što su nam prikazali Hasbro i Paramount Pictures u ovih dva i po minuta ne liči na prve Transformerse.

Majkl Bej potpisuje režiju i ovog ostvarenja, za koje kaže da će mu biti poslednje, što se ove franšize tiče. Možda je i vreme.

Premijera filma zakazana je za 23. jun, a vi pogledajte drugi zvanični trejler za film “Transformers 5: The Last Knight”.



https://www.youtube.com/watch?v=IaAoZ74WggI

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Филм са „Интеракције“ на фестивалу у Дубаију


окуметарац „Украс света“ Стефана Красића, снимљен у оквиру кампа „Интеракција“, приказан је у такмичарском програму филмског фестивала „Ориџинал наратив“ у Дубаију, саопштио је Независни филмски центар „Филмарт“.

На фестивалу, који се завршава данас, приказано је 39 документарних, кратких играних и анимираних филмова из различитих крајева света.

Украс света до сада је освојио неколико награда, између осталих и Златну плакету Београда за најбољи домаћи филм у селекцији краткометражног документарног филма на прошлогодишњем Београдском фестивалу документарног и краткометражног филма („Мартовски фестивал“).
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Trejler sa Nikol Kidmen za biografski film “Queen of the Desert”

Iako je prošlo dve godine od premijernog prikazivanja na filmskom festivalu u Berlinu, film “Queen of the Desert” će ove godine početi sa prikazivanjem na području SAD-a. Shodno tome izašao je trejler za ovu biografsku priču, koja prati život Gertrude Bel, a koju je režirao Verner Hercog.

Gertruda Bel je bila veoma svestrana žena, što govori činjenica da je bila putnik, arheolog, pisac, istraživač, kartograf i britanski politički ataše. Film hronološki prikazuje njen život od ranih 20-ih godina, pa sve do njene smrti.
Ovu legendarnu ženu u filmu glumi Nikol Kidmen, a u glumačkoj postavci osim nje su i Džejms Franko, Robert Patinson i Dejmijan Luis.
Premijera filma “Queen of the Desert” u SAD-u najavljena je za 14. april 2017. godine.



https://www.youtube.com/watch?v=SU-bdMPV0V4


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Prvi zvanični trejler za “Valerian and the City of a Thousand Planets”


EuropaCorp donosi nam prvi zvanični trejler za najnovije ostvarenje Luka Besona, “Valerian” sa kojim se vraća na velika vrata SF žanra koji je i sam obeležio tokom proteklih godina ostvarenjima “The Fifth Element” i “Lucy”.
“Valerian and the City of a Thousand Planets” je nastao na osnovu francuske strip serije “Valerian and Laureline”. Radnja filma je smeštena u 28. veku, pri čemu dva agenta, “Valerian” i “Laureline”, putuju kroz svemir i vreme, kako bi zaštitili interese ljudske vrste. Oni obavljaju raznorazna svemirska spašavanja, međuplanetarna istraživanja, razne diplomatske zadatke i pregovore sa galaktičkim vanzemaljcima. Pri tome poštuju jedno posebno pravilo: nikada ne menjati tok događaja.

Međutim, kada Gradu hiljadu planeta zapreti opasnost, oni će morati da stanu u zaštitu svih vrsta koje u njemu žive.
U glavnim ulogama nalaze se Dejn Dehan i Kara Delevinj, a uz njih igraju i Klajv Oven, Metju Kasovic, Itan Houk, Rutger Hauer, Kris Vu, Alan Šabat, Rijana i mnogi drugi.
Premijera je najavljena za 21. jul 2017. godine.



https://www.youtube.com/watch?v=cPeqNTqZNN0


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
Izasao trejler za jedan od ocekivanih fimova IT.

« Poslednja izmena: 30. Mar 2017, 16:55:01 od Alreadydead »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Љубивоје Ршумовић позајмљује глас јунаку филма „Мали шеф“


Часовнику који прича и даје савете, једном од јунака цртаћа „Мали шеф“, глас је позајмио Љубивоје Ршумовић. У синхронизацији се први пут опробала водитељка Рада Ђурић. Анимирани филм студија „Дримворкс“ биће премијерно приказан 8. априла, у више домаћих биоскопа.

Мали шеф је оригинална и атрактивна комедија за све узрасте. Носи поруку о важности породице. Прича је испричана из перспективе маштовитог седмогодишњака Тима, који је имао савршен живот све до изненадног доласка његовог малог брата који носи одело и пословну ташну.

Тим због њега креће у мисију да поврати пажњу својих родитеља, али убрзо схвата да његов брат није баш обична беба већ успешни бизнисмен коме је потребна помоћ у борби против бебиних највећих непријатеља – куца.

Филм је синхронизован на српски, а глас главном јунаку Малом шефу позајмљује Срђан Тимаров, кога је студио „Дрим воркс“ одабрао за ову улогу.

Задатак му није био нимало лак, с обзиром на то да је морао да замени чувеног Алека Болдвина, који је у оригиналној поставци синхронизовао Малог шефа.

Глас његовом старијем брату Тиму позајмио је Никола Брун, мама и тата су Марко Марковић и Ивана Кнежевић, док гледаоце кроз цео филм води наратор Матеја Вукашиновић, млади певач и миљеник тинејџера.

Како Тим има веома бујну машту, верује да је његов најбољи пријатељ сат, који прича са њим и даје му корисне савете – а њему је глас позјамио Љубивоје Ршумовић.

Део поставке су и млади утицајни људи на друштвеним мрежама, међу којима су се неки први пут опробали у синхронизацији анимираног филма.

Међу учесницима су Данило Дабић, познат по каналу на Јутјубу „Звогањ“, јутјуберка из Новог Сада и ауторка књиге Мој слатки живот Марија Жежељ и твитераш Милан Вучићевић.

У синхронизацији се први пут опробала и водитељка Рада Ђурић, а редитељка синхронизације је Теа Пухарић.

Лик Малог шефа је након појаве првог плаката изазвао велико интересовање код публике, а синхронизовани трејлер погледало је преко 330.000 људи.

Филм Мали шеф у биоскопе широм Србије стиже од 13. априла, у два-де и три-де форматима, у дистрибуцији „Мегаком филма“.



https://www.youtube.com/watch?v=nrWhjbPkRsI
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Филм о породици која девет векова чува крст Светог Јована Владимира


У крипти Храма Светог Саве, премијерно за београдску публику, приказан је документарни филм „Чувари“. Прича прати породицу Андровић из Вељих Микулића код Бара, која већ девет векова чува крст Светог Јована Владимира. Само два члана породице, они најстарији у свакој генерацији, знају где је крст сакривен.

Породица Андровић чува крст Јована Владимира, владара Дукље и Србије, првог српског владара који је после смрти уврштен међу свеце. Према предању, кнез је крст држао у рукама када је погубљен. Реликвију је сачувао свештеник, а затим његова ћерка која је крст, као мираз, унела у фамилију Андровић.

„То се чувало да нико није знао где је, само два члана, годинама. И само се једном у току године износио на планину Румију“, истиче Никола Андровић, додајући да је свестан тежине коју имају, коју морају да поднесу и тако умру.

Није било лако задобити поверење чувара крста и снимити документарни филм. Инспирисан љубавном причом између кнеза Владимира и Косаре, ћерке његовог противника цара Самуила, редитељ Миљан Гогић стигао је до Андровића и спознао одговорност коју већ девет векова носи ова породица.

Редитељ открива да су они скромни и да скромно живе. „С друге стране су све време у страху, јер вековима покушавају тај крст да украду и сви хоће да га имају, а они га чувају. Код њих је дошао случајно. Нису они тражили крст, крст је нашао њих“.

После премијерне пројекције у крипти Храма Светог Саве, филм Чувари живот наставља на фестивалима у Севастопољу и Подгорици.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
Izasao novi trejler za reboot The mummy.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Пловидба кроз време: Пут живота


Пловидба кроз време: Пут живота, документарни филм награђиваног филмског продуцента, сценаристе и редитеља Теренса Малика, познатог по филмовима. (Voyage of Time: Life's Journey, 2016)

Овај документарни филм се фокусира на истраживање времена, простора и свемира, слави живот и грандиозну историју космоса и гледаоце води на путовање које почиње од Великог праска, преко периода диносауруса, па све до данашњег времена и изван њега.

Улоге: Кејт Бланшет, Џамал Кавил, Маиша Дијата...
Режија: Теренс Малик



IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 232 233 235 236 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.