Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 222 223 225 226 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 660496 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Avantura počinje u 2017: “Kong: Skull Island”

Legendary Pictures, Warner Bros. Pictures i Jimmy Kimmel Live! predstavili su trailer za Kong: Skull Island koji nam donosi novu filmsku ekranizaciju o King Kongu. Sa radnjom smeštenom u sedamdesete godine, ostvarenje nas vodi natrag u misteriozni, tajanstveni i opasni dom kralja majmuna. Prati tim istraživača na njihovom putu ka praiskonskom ostrvu na jugu Pacifika kako bi pronašli brata lidera ekspedicije koji je krenuo u potragu za mitskim serumom koji navodno liječi sve bolesti. Od trenutka kada se susretnu sa divovskim majmunom, njihova potraga pretvara se u borbu za opstanak.

Glumačku postavu predvodi Tom Hidleston kao lider ekspedicije, kapetan James Conrad, a osim njega tu su i Samuel L. Jackson, Brie Larson, Jing Tian, Corey Hawkins, Jason Mitchell, John Ortiz, Shea Whigham i Toby Kebbell.

Film je režirao Jordan Vogt-Roberts (The Kings of Summer, Single Dads, Successful Alcoholics) prema scenariju kojeg su napisali John Gatins i Max Borenstein. Producenti su John Jashni, Thomas Tul i Mary Parent, a sniman je na području Vijetnama, Havaja i Australije. Na području SAD-a će biti objavljen 10. marta 2017.



https://www.youtube.com/watch?v=h9y6oPka3us

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
7 razloga zbog kojih treba da pogledaš 'Očevi i kćeri' novi film Rasela Kroua

Očevi i kćeri je italijansko-američka koprodukcija u kojoj glavne uloge tumače Rasel Krou i Amanda Sejfrid. U Italiji je zabeležio veliki uspeh i preko 3,5 miliona dolara.

Džejk Dejvis (Krou), je pisac koji je dobio Pulicerovu nagradu, udovac je, sam podiže svoju petogodišnju kćeku Kejti i istovremeno vodi borbu sa teškim mentalnim stanjem izazvanim gubitkom supruge. Nekoliko godina kasnije, Kejtini demoni iz prošlosti prete da ugroze vezu sa zgodnim i dobronamernim momkom Kameronom (Aron Pol).

Dajemo vam 7 razloga zbog kojih bi trebalo da pogledate ovaj film:

1. U filmu zvezda do zvezde, oskar do oskara

Kao podrška Raselu Krou i Amandi Sejfrid, u glavnim ulogama, u filmu “Očevi i kćeri” pojavljuju se velika glumačka imena poput Dajen Kruger, Oktavije Spenser, Aaron Pola Brusa Grinvuda i neponovljive Džejn Fonde, kao i neizmerno talentovane devočice Kvezan Volis.

2. Film je bio na Crnoj Listi (The Black List)

Crna lista je, da vas podsetimo, godišnje filmsko istraživanje koje nominuje najbolji scenario koji nikad nije produciran u Holivudu. To znači da kada određeni ljudi pročitaju scenario, dođu do zaključka da od njega treba što pre da se snimi film. Scenario Očevi i kćeri je napisao Bred Deš, a 2012. ovaj scenario je dodat na Crnu listu. Ako to nije dobar znak, ne znamo šta jeste…

3. Les Mis (Jadnici) su ponovo zajedno...

Amanda i Rasel su zajedno igrali u mjuziklu Les Miserables -tj. Jadnici. Evo prilike da ih vidimo kako ponovo igraju zajedno mada bez pevanja, na žalost, ili možda na sreću J

4. Amanda Sejfrid i Aaron Pol ponovo zajedno posle Big Love

Od početka svoje karijere, je zaista radila sa mnogima (počela je sa glumom kao tinejdžerka, sećate se?) Ponovo igra sa glumcem Aronom Polom (zvezdom serijala Čista Hemija -Breaking Bad), koji ovde igra njenu neizbežnu ljubav. Nekako im je ovo partnerstvo baš leglo jer su zajedno igrali u HBO seriji Big Love. Ah, ta mladalačka ljubav.

5. Režiser Gabrijele Mućino je takođe režirao i “U potrazi za srećom“ (The Pursuit of Happyness)

Italianski režiser Gabrijele Mućino (Gabriele Muccino) je zaslužan za hit koji je Vilu Smitu doneo drugu nominaciju za Oskara. Takođe ćete posle ovog filma imati potrebu da zagrlite svog oca. Posle sjajnog filma Gabrijel nije imao nikakav problem da napravi još jedan sjajan film ali sada o snazi ljubavi između oca i kćerke.

6. Možda najvažnije od svega, ovo je ljubavna priča. A šta nam treba više od ljubavi u ovo vreme?

Iako film nosi naziv “Očevi i kćeri”, i dočarava istinsku ljubav oca i kćerke. Prava priča se vrti oko tridesetogodišnje Kejti, koja shvata da mora nekako da se oslobodi straha da će izgubiti svakog koga voli i istovremeno mora da nauči ponovo šta znači voleti.

7. Pesma Majkla Boltona

I na kraju, Majkl Bolton je zaslužan za neverovatnu muzičku numeru iz filma. Bolton, autor originalne muzike za ovaj film, iskusni muzičar i šarmer, kaže da je napisao pesmu čim je pogledao Očeve i kćeri. Takođe je priznao da ga je film dirnuo do suza. Pesma dočarava višeslojnu ljubav između oca i kćerke.

izvor prolog


IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Unlocked (2017)

Radnja se odvija u Londonu – Noomi Rapace je CIA inspektor koja na prevaru teroristima daje poverljive informacije, koje oni žele iskoristiti za ubojiti napad biološkim oružjem. Na inspektorku, bez njenog znanja, pada sena sumnje i optužbe za umešanost u planiranju zločina…




https://www.youtube.com/watch?v=FRJ-L4vfHDI

izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Pogledajte trailere za borilački film “Blade of the Immortal”


Takashi Miike (13 Assassins, Audition, Yakuza Apocalypse) ponovo udara. Warner Bros. je objavio dva teaser trailera za “Blade of the Immortal” (Mugen no Junin), poslednji film redatelja Takashi Miikea. Reč je o adaptaciji istoimene vrlo popularne mange autora i ilustratora Hiroakia Samure. Manga se prvi put pojavila u magazinu “Afternoon”, a prvi svezak objavljenje je 25. lipnja 1993 godine. Do 2012. godine, objavljeno je 29 izdanja. Anime verzija nastala je 2008. godine i ima 13 epizoda, te nije stekla ni približnu popularnost kao manga.

Radnja se odvija oko samuraja koji nosi prokletstvo besmrtnosti. Prokletstvo se ne može dignuti sve dok sa svojom oštricom ne saseče 1000 zlih ljudi.

Glavne uloge tumače Hana Sugisaki, Ebizô Ichikawa, Sôta Fukushi, Hayato Ichihara, Erika Toda, Kazuki Kitamura, Min Tanaka, Takuya Kimura i Tsutomu Yamazaki.

Film u japanska kina stiže 29.aprila 2017. godine.



https://www.youtube.com/watch?v=duK3294PGdg



https://www.youtube.com/watch?v=YL3S2Tveo1M


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
“Sleepless”, žestoka akcija, u svetskim bioskopima

Kada policajac sumnjivih moralnih načela sazna da mu je kidnapovan sin, on kreće u potragu za njim. Kao neminovan rezultat sledi nemilosrdni obračun sa ljudima kojima se zamerio, na njihovom terenu.
Open Road Films donosi nam novi trejler za akciono ostvarenje “Sleeples” sa Džejmijem Foksom u glavnoj ulozi.
Ovo je rimejk francuskog akcionog filma pod nazivom “Sleepless Night”.
U ostalim ulogama videćemo Mišel Monahan, Dejvida Harbora, Dermota Malronija, Gejbrijel Junion, T.I-ja i Salu Bejker.
Režiju potpisuje švajcarski reditelj Baran bo Odar (“The Silence”, “Who Am I”) dok je scenario napisao Andrea Berlof (“Blood Father”, “Straight Outta Compton”).




https://www.youtube.com/watch?v=ujSGvs7OfjU

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
„Панк на филму“ од сутра у Југословенској кинотеци


Серијом пројекција, од среде 18. до недеље 22. јануара, Југословенска кинотека обележава 40 година панка. Филмска ревија „Панк на филму“ биће приказана у Музеју Југословенске кинотеке, саопштила је та установа.

Филмови ће бити приказивани у терминима од 18 и 21 час, а публика ће видети девет филмова, наводи се у најави.

У среду од 18 сати на програму је филм о британској панк-рок сцени и одломцима из филма Јубилеј, док ће од 21 час бити емитован Панк рок филм у режији Дона Летса.

У четвртак су на програму филм Сид и Ненси у режији Алекса Кокса и Панк режија Теда Хејмса, док ће у петак бити приказани Жесток момак у режији Џека Хазана и Дејвида Мингеја и Течно небо Слава Цукермана.

У суботу су на репертоару Заплењивач Алекса Кокса и Врана 2: Град анђела режисера Тима Поупа, док ће у недељу бити емитовани филмови Јубилеј у режији Дерека Џармана и Легенде панка и Њу Вејвја.

Циклус филмова организују Југословенска кинотека и Дејан Д. Марковић. Цена улазнице је 150 динара.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Robert Rodrigez proslavlja svoje početke sa novim filmom od 7.000$

Robert Rodrigez odlučio je da proslavi 25-godišnjicu svog prvog filma, “El Mariachi” tako što će režirati još jedan film sa budžetom od 7.000$, a sve ovo počeće da se realizuje sledeće godine. Za podkast Nerdist, reditelj je izjavio: “Neću imati ekipu glumaca, radiću sa prijateljima. Imam sjajne prijatelje koje mogu staviti ispred kamere, ali i dalje – bez profesionalne ekipe, bez para”.

Ostvarenje iz 1992. godine “El Mariachi” trebalo je da ode direktno na DVD izdanje u Meksiku, ali ga je zapazila kompanija Columbia Pictures i preuzela ga. Ostvarenje je, sa gotovo nikakvim budžetom, uspelo da dođe do zarade od dva miliona dolara. To je Rodrigezu dalo vetar u leđa i sledili su nastavci, “Desperado” sa Antoniom Banderasom i Salmom Hajek i njegov nastavak”Once Upon a Time in Mexico”.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Split (2017) - uskoro

Dok je mentalna podeljenost onih koji imaju disocijativni poremećaj ličnosti dugo fascinirala i zbunjivala naučnike, veruje se da neki mogu da manifestuju i jedinstvene fizičke atribute za svaku od ličnosti, kognitivnu i psihološku prizmu unutar jednog bića.

Iako je Kevin (Džejms Makavoj) iskazao 23 ličnosti svom psihijatru, dr Flečer (Beti Bakli), jedna je još uvek u senci, ali se sprema da se ispolji i nadvlada sve ostale. Primoran da otme tri tinejdžerke koje predvodi svojeglava i promućurna Kejsi (Anja Tejlor-Džoj), Kevin započinje borbu za preživljavanje sa svim ličnostima unutar sebe, kao i onima okolo, dok se zidovi među njegovim identitetima ruše.

Glumci:    James McAvoy, Kim Director, Haley Lu Richardson
Režiser:    M. Night Shyamalan



https://www.youtube.com/watch?v=yAjjmStTXVQ

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Руски филм „Викинг“ биће приказан у Србији


Филм о руском кнезу Владимиру, чије снимање је коштало 20 милиона долара, пробио се међу десет најгледанијих филмова у свету. Преко 60 земаља је откупило права за његово приказивање.

Преко 60 земаља је купило права за приказивање руског филма „Викинг“. Међу њима су Немачка, Шпанија, Белгија, Швајцарска, Чешка, Словачка и земље бивше Југославије. Потписани су уговори са Кином, Корејом и земљама југоисточне Азије и Латинске Америке.

„Изузетно је добро што су десетине земаља оцениле филм ’Викинг’ и купиле права за његово приказивање. То је велико признање када је реч о квалитету филма, али и доказ великог интересовања за руску историју. Нема сумње да ће приказивање у иностранству допринети већем финансијском успеху филма“ цитира агенција ТАСС продуцента Константина Ернста.

Снимање је коштало 20 милиона долара. Филм је премијерно приказан 29. децембра и током првог јануарског викенда је у Русији остварио приход од 6,7 милиона долара, више него америчка драма „Скривена лепота“ са Вилом Смитом у главној улози. Самим тим се „Викинг“ пробио међу десет најгледанијих филмова викенда, што се догодило први пут у историји руске кинематографије, саопштио је ТАСС позивајући се на агенцију „Роскино“.

„Викинг“ је снимљен по мотивима руских летописа из 12. века. То је прича о животу кнеза Владимира који је доспео на власт у Старој Русији и превео је у православље. Главну улогу у филму игра глумац Данила Козловски.

Треба рећи и то да филмски критичари и многи гледаоци нису одушевљени филмом, и поред његове почетне гледаности. У реаговањима на друштвеним мрежама корисници после посете биоскопу оптужују „Викинг“ за антиисторизам и русофобију. Они, наиме, сматрају да су у филму Руси приказани као примитивни и крвожедни Варвари који живе у прљавштини, за разлику од „аутентичних“ хришћана из Византије.

Тачну информацију о томе када ће се филм приказивати у Србији саопштићемо додатно.



https://www.youtube.com/watch?v=yJkuUSKd0pk

izvor ruskarec
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Poslednje pripreme pred sutrašnji veliki poduhvat


Pre nešto više od mesec dana obavestili smo vas o veroma interesantnom i komplikovanom projektu kojeg niko do sada nije pokušao da realizuje.
U pitanju je uživo snimanje i istovremeno emitovanje igranog filma.
Ovo ostvarenje, u kojem glavne uloge igraju Vudi Harelson, Oven Vilson i Vili Nelson, nosi naziv “Lost in London”, a pratiće se jedno veče u gradu sa puno događaja i interesantnih situacija koje proizilaze iz akcija glavnih junaka.

Harelson igra samog sebe, dok pokušava da ode kući, ali se susreće sa starim prijateljima, kraljevskom porodicom, pa i predstavnicima zakona. U celoj toj zbrci čini mu se da su se svi udružili da ga spreče da uspe u svojoj nameri.
“Niko do sada nije snimio film i istovremeno ga emitovao uživo u bioskopima. Niko nije bio toliko glup…do sada”, rekao je upravo Harelson povodom sutrašnjeg poduhvata.

Kakav originalan način da se uradi rediteljski debi, dodali bismo.

Harelson je do sada, osim glume, bio scnarista, producent, ali nikada reditelj.
Interesantna stvar je da će se film snimati sa samo jednom kamerom, a ceo projekat počinje za samo nekoliko sati, tačnije u 1.30 ujutru, u četvrtak 19.01. u Londonu.
Direktno emitovanje rezervisano je za američke i jedan britanski bioskop.
Još jedna zanimljiva stvar “prati” ceo projekat, a to je izjava Vudija Harelsona da će, ako projekat ne uspe, skočiti sa Voterlu mosta.
“To bi, otprilike, završilo moju karijeru”, našalio se on.



https://www.youtube.com/watch?v=sNh8rwHTlwE


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 222 223 225 226 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.