Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Aleksandar Djuric i Milan Dozet - gde su?  (Pročitano 4754 puta)
22. Okt 2004, 11:31:40
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Da li neko zna zasto su i gde otisli iz Zvezde ova dva igraca, koji su po meni bili jedni od najboljih uz Jeretina i Rakocevica?



(02. May 2007, 21:47:36)
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dozet u Vojvodinu, Djuric u Bon Telekom.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa sto to? Smile  E stvarno sve teze kapiram kako Zmago razmislja. Ne kazem da je Dozet neki igrac, ali je bio jedan od boljih, ako nista drugo iskusnijih prosle godine. Pa zasto je otisao u Vojvodinu? Ajde da je otisao negde u neki veci evropski klub pa da kazes da je otisao jer Zvezda nije mogla da ga zadrzi, ali da ode u Vojvodinu, to ne kapiram. Djuric je bio po meni jedini klasicni centar u Zvezdi, jedini igrac koji je jak i visok i jedini koji je mogao da se gura pod kosem i Zmago onda proda jedinog igraca tog tipa, a pritom stalno kuka kako je Zvezda slaba pod kosem. Uopste ne kapiram Zmaga, u pocetku mi se cinilo da ima neku viziju, ali sada vise ne razumem sta on planira.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Takodje npr ja sam siguran da si ti jedini koji ce reci da je Djuric sa svim svojim ponasanjem klasican centar... covek apsolutno ne igra centarski... on je krilni centar a po mnogim stvarima i krilo...
Zasto je otisao ponajmanje je na nama da sudimo... posebno u situaciji gde zaista pojma nemamo za razloge
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Djuric jedini zbog svojih fizickih predispozicija moze da igra na poziciji centra. Znaci on je jedini koji je dovoljno visok i jak da bi mogao da se, ako nista drugo gura pod kosem sa ostalim igracima. Sta to znaci sto si rekao da se on nekako ponasa, ja to ne znam. Gledao sam skoro svaku utakmicu jadranske lige i moram da priznam da stvarno nisam primetio sta je to Djuric radio sto nije trebao da radi. Samo da se razumemo, on po meni nije neki tehnicar, ali ni O'Nil nije, pa mu to ne smeta da bude najbolji centar na svetu. Ko sada igra klasicnog centra u Zvezdi? Imaj Bjelicu, Mirkovica i tako dalje, ali to nisu centri, to su neki krilni centri. Znaci Zvezda nema klasicnog centra i to je cinjenica, a moje shvatanje kosarke je da u timu mora da bude jedan jak i visok igrac, poput O'Nila, Sabonisa, Divca i tako dalje.

BTW, sta je sa Dozetom, zasto je otisao u levi klub, koji igra u levoj ligi?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vojvodina nije nista vise levi klub od Zvezde , coveku se islo, sad je prvi igrac vojvodine pegla po 25 poena po tekmi i jebe mu se, sledece sezone ce da zapali negde napolje.
Problem nastaje sto se Vosa povukla iz uleba zbog finansijskih problema, ali jbg. ne mozes imati sve Smiley
A cak i ako se uzme u obzir da Djuric ima 210 i 120 kila skoro, to i dalje ne znaci da on moze da igra kao centar... sustina centarske igre je da se guras, uzimas mnogo lopti pod kosem i igras aktivnu odbranu pod kosem... a on to nije umeo. Mada je bio sasvim solidan igrac, njega ubaciti u tim u kome nema bar jedan bedem pod kosem je besmisleno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa Dozet je koliko ja znam igrao prilicno mnogo u Zvezdi, a i ako nije postizao 25 poena, imao je priliku, niko ga nije sprecavao. Koliko ja znam nije imao problem ni sa trenerom ni sa bilo kim drugim, a opet nije otisao u neki evropski klub, nego u Vojvodinu koja ako nista drugo ima mnog manji renome od Zvezde. Nije mi to jasni, ali verovatno ima neki razlog za to. Opet ne znam koji motiv ima da igra u ligi gde je derbi Vojvodina-Lavovi, kada je mogao da igra sa ipak, mnogo boljim klubovima, a igrac da bi napredovao treba valjda da igra u jacoj konkurenciji, a ne u nekoj nizerazrednoj ligi.

Djuric nije bio neki tehnicar kao sto sam rekao niti neki centar kao sto je O'Nil, ali sada je on otisao i ko je sada centar u Zvezdi? Onaj Vukosavljevic je po meni losiji od Djurica, a i on igra nekog krilnog centra. Zmago stalno prica kako nemamo pravog centra, kako nam je slab skok i ostalo, a prodaje jedinog igraca koji to mzoe da uradi, a pritom ne dovede nikoga ko bi ga eventualno zamenio.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.