Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: estradne ličnosti,političari i fudbal=6:0  (Pročitano 4784 puta)
04. Jul 2006, 19:05:22
Svakodnevni prolaznik


zapamtićete vi mene..´oćete!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 213
Zastava albukerki
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Gubeći sate i sate po raznoraznim sportskim forumima,moja malenkost je imala najbolju nameru da bar malo učestvuje u biranju novog dresa Srbije,i zajedno sa mnogobrojnim  istomišljenicima uspeli smo da dođemo do javnosti,neki svojim originalnim komičnim kreativnostima,a neki sa konkretnim idejama.E,tu više za nas smrtnike nema  mesta.Na televiziji i u novinama sada glumci,pevači,političari,narkomani,pederi predlažu svoje varijante,naravno svi su visokoobrazovani i produhovljeni.Pominju neke nebulozne stvari o Vizantijskim korenima,pa ljudi moji ovo je fudbal.dres,šal,stadion-jednostavno.Nije samo dres važan,komentarišu svetsko prvenstvo pevaljke,glumci,bubnjari,trubači..
Hoću da ih pošteno ispljujemo,ja ću za početak onog furundžiju Darka Kostića,za kojeg tvrdim da je operisan od lopte...pa Zvonko Marković!Možda bi neki dekoltirani šorc od pozadi?.......mora za nešto da se pita i ona sirotinja raja koja navija,dokle više Šabani,Drljače,Cece?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2323
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Još kad bi "kreatori" novog Srpskog dresa otišli svi zajedno na FIFA-in sajt pa pročitali pravila za dresove reprezentacija, . . . kud bi im kraj bio Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Pa pogledaj samo onu emisiju o prvenstvu "uzvodno" na RTS-u,kad vidis koju ekipu dovode svaki dan da daju svoje "strucno misljenje" da ti se digne kosa na glavi  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zapamtićete vi mene..´oćete!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 213
Zastava albukerki
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma mi smo bre Indijanci,niko ne radi ono za šta je kvalifikovan.prvo mi tu trabunjamo o selektorima,dresovima,taktici,na pesmu evrovizije šaljemo glumce i tv voditelje,fudbaleri obnavljaju manastire,političari vterpolo-eksperti,direktor parking servisa vođa navijača,bubnjar revolucionar kuva kupus i svi najpametniji....Metalika je moj drrrruuug,metalika,metalika,metalika...... icon_userfriendly

RTS(uzvodno) samo gledam zbog one dve čavke,a i Memedović iskopa po nešto smešno :blah:
« Poslednja izmena: 05. Jul 2006, 20:18:10 od milemarsovac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zapamtićete vi mene..´oćete!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 213
Zastava albukerki
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo ga i Luis sa nekim nesvrstanim muzikantima,on se dobro razume u fudbal! Ko da je progutao 4 lopte Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2323
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
RTS(uzvodno) samo gledam zbog one dve čavke
upravo to Smile Smile Smile, . . . jer jadan je onaj kome su takvi novinari (svi naši novinari, jedino Topaloviću sa SOS-a skidam kapu, strašno je neozbiljan al zna mnogo, . . . a svi ovi ostali su novinari klubova ili saveza i pišu i pričaju onako kako im "tata" kaže) i takvi voditelji glavni izvor informacija.
« Poslednja izmena: 05. Jul 2006, 22:09:22 od rwaruwari »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung i5700 + D880
E,stvarno,Maratonac je legenda,ne znam zasto niko sa RTS-a ne skonta da bi on bio pun pogodak za njih,umesto da se smara na SOS-u...Covek zna fudbal i duhovit je,sta treba vise...
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
sad htedoh da kazem da nista ne razumem Smile  Smile ma salim se....Memedovic zna ponesto..to je tacno...mada coveku bolje ide ribolov od ruke nego sport, ali hajde  Smile a sto se estrade tice....Ma ajde bre..Veliki deo tih ufuranih estradnih likova je za fudbal cula posto je naprasno primetila da im je posecenost po diskotekama opala u vreme fudbalskog prvenstva , a pravila fudbala i uopste  bilo sta drugo vezano za bilo sta intelignetnije od mikrofona i bine je misaona imenica. Gosti koje dovode, umesto iz sveta fudbala bivaju Italijani koji su urednici playboy-a..ma sta bre on jadan debilko zna o sportu.Vazno da je sa sobom poveo prevodioca koji se uvija i trepce ocima a blage veze s mozgom nema.Dovedi bre nekog ko se razume u sport.Dovedi nekog ko nije navkao da (iskljucivo) bleji u vruce pantalonice i dekolte, dovedi nekoga kome mozak nije ispran bundama od nerca i kabrio porseima.Ako je sport, krajnje je vreme da ostane sport.Dosta je bilo politike i estrade u svemu ovome.
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma mi smo bre Indijanci,niko ne radi ono za šta je kvalifikovan.prvo mi tu trabunjamo o selektorima,dresovima,taktici,na pesmu evrovizije šaljemo glumce i tv voditelje,fudbaleri obnavljaju manastire,političari vterpolo-eksperti,direktor parking servisa vođa navijača,bubnjar revolucionar kuva kupus i svi najpametniji....Metalika je moj drrrruuug,metalika,metalika,metalika...... icon_userfriendly

RTS(uzvodno) samo gledam zbog one dve čavke,a i Memedović iskopa po nešto smešno :blah:
Evo ga i Luis sa nekim nesvrstanim muzikantima,on se dobro razume u fudbal! Ko da je progutao 4 lopte Smile Smile

Svaka cast,pogadjas pravo u srz...svi to je toliko smesno da postaje zalosno  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.