Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 02:59:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Seks već sa 14 godina  (Pročitano 30181 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.5
"slusa neku metaliku"

Sinko metalika kako je zoves nije vrsta muzike vec engleska grupa koja svira hard rock i metal muziku,ne samo za tebe vec i za ostale sirom zemlje Srbije koji nikako da shvate
« Poslednja izmena: 21. Jul 2006, 16:04:35 od sez »
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a od kud ti znas da sam ja to rekao za vrsu muzike mozda sam rekao i za grupu da slusa neku metaliku to moze da ima 2 znacenja!
a ti ces da odredjujes sta je za plavi most pa ti si za ludnicu ili manastir onda?
ko tebi daje pravo da kazes da devojcice koje su normlno obucene u 21 veku da su za plavi most i da ih neko vrati kuci ti tvoju cerku oblaci kao da ide u meku ali pusti nas da zivimo kako hocemo i nemoj nesto sto se tebi nesvidja da omalovazavas a znas i sam da mnogo maje vredis od toga!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Metallica je US grupa.
Igrom slučaja često putujem, u razna doba dana, pa vidim svašta oko plavog mosta, pa valjda imam oči da uporedim.
Živi ti kako hoćeš,buši uši,nos,pupak,glavić,drogiraj se,skoči sa litice u provaliju ako hoćeš, sve dok ne dotakneš u zabranjeno, a devojčice od 14 godina su zabranjene, može se i na robiju zbog toga, jer tu nema onoga "ona htela", jer po zakonu, nije sposobna da donosi takve odluke, znači da si je nagovarao, a ako si je nagovarao, onda ćeš i da odgovaraš, jer ne verujem da ona dođe i kaže: "Srkich, jebi me!", mislim da tu ima ubeđivanja, koje se može tumačiti i kao navođenje na blud.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC Sensation
Srki, Srki, lepo si napredovao sa uzvichnicima, pokushaj da stavljash velika slova, tachke i zareze. Samo napred.
Prvo, ti ne znash kako se ta moja drugarica obukla i doshla u shkolu. Svako se okretao da ih vidi i da se krsti.
Gola ledja, neka providna bluzica za koju ne znam kako se drzhi na koncu, pantalonice tesne... Razredna je dobro uradila shto ju je poslala da se presvuche, zamisli da je neko od iskipelih hormona pokushao da je siluje? Zashtitili bismo mi nju, ali ona je nepopravljiva, na takav nachin se oblachi josh od 1 godine. A nokte kakve ima, da te bog sachuva, Fredi Kruger joj nije ni do kolena.
A to za Meku, takva je religija, ja protiv nje nemam nishta, nemam nishta ni protiv devojachke mladosti, ali da je pokazuju u lepom svetu i da je ne ruzhe nekim scenskim shminkama, preteranim doterivanjem i ostale trice i charolije.
A za ono shto si rekao da devojke same dolaze kod tebe????   Smile Smile Smile
Ma kako da ne, verovatno si im tutnuo Rufinol u sok i ...
« Poslednja izmena: 21. Jul 2006, 17:55:02 od DavidB1988 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile

pa jeste to skakljivo pitanje... po prirodi stvari, zena je cim dobije menstruaciju sposobna da radja
teoretski, naravo... dok se ustali menstruacija i hormoni usaglase kako treba, prodje tu jos godinica-dve...
ali svakako da se i telo, tj. citav organizam razvija jos godinama nakon dobijanja menstruacije- ko ne veruje neka uporedi 'zenu' od 13, 16 i onu od 20 godina  Smile

naravno, danasnji civilizacijski tokovi ne idu u tom pravcu, tj. tako rane reprodukcije, jer se zivotni vek poprilicno produzio...
i naravno, ima drugacijih primera
e.a.po se ozenio svojom rodjakom kada je imala 13 godina, a on bese na domak tridesete
i u njegovo vreme se to smatralo neobicnim cinom, a doticna za veoma mladu i nedozrelu devojku... inace, pozivela je samo do svoje 19. godine
cigani se i dan danas vencavaju i radjaju decu veoma mladi...

ali ipak, ovde nije rec o romeu i juliji 
danas zavoditi tako mlade devojke (posto se uglavnom i oblace i doteruju i ponasaju kao devojke)
nije vise pitanje morala, vec psihickog zdravlja
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dolaze dolaze same ja nikoga ne nagovaram na nista a te tvoje drugarice i sam kazes kako se ttako oblace od prve god sto znaci da njih niko ne nagovara na sex nego to same zele od malena razmisli malo sta pricas i ja sam ti reko stose seljaci i zaostali ljudi krste i to je normalima i naprednim normalno a ja vidim da ovde ovaj madzik master je iz bg a razmislja kao da je iz prizrena ili djakovice!
pa samim tim sto nemas nista protiv te religije gde zene moraju da nose marame nesmeju da idu zenska deca u skolu itd sam si sve reko sta sa tobom covek ima vise da razgovara nisi zvanicno musliman ali ti je ispran mozak kao i njima i imas istu filozoviju zivota kao oni da covek treba da se muci da se odrice zadovoljstva jel to zadovoljstvo koje ja imam ovakvim nacinom zivota to ti nikad neces moci da imas e to mi je reko jedan musliman!tvoja slika i prilika!
aq da mi ti mozda neces kazes magic master dali cu ja da radim nesto zabranjeno ili ne covek koji ne krsi nikad zakon iz bilo koje oblasti nije covek a cak se smem i kladim da si i ti nekad prekrso zakon ovako ili onako tako da te gluposti nije po zakonu sacuvaj za sebe i za neku opet islamsku drzavu ali ovoje evropa a srbija je jos i istocna evropa tako da to ne prolazi jel postoje stvari za koje niko nikad nije odgovarao razumes ako hoces bas o zakonu navescu ti primer jednog tvog beogradjanina koga znam i koji ima 28 god i bio je sa jednom klinkom 8 razred i njeni roditelji ga tuze i sta je dobio kao kaznu nista oslobodjen optuznice mozda nesto malo uslovno i gotovo!
tako da 99 posto slucajeva niko te nece tuzi a iako te tuzi prolazis bez posledica pa covece nedokazani 90 posto silovanja prolazi nekaznjeno a ti ces nekoga da tuzis jel bio dobrovoljno o ljudi moji ovo nema nigde!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Lepo si rekao, ovo je istočna Evropa, tako da je imao sreće, jer da je naleteo na nekog, dobio bi tako jedno lepo premlaćivanje, pa kad mu malo zacele kosti, onda opet malo jedno lepo premlaćivanje, i tako.... Postoje i neki paralelni nepisani zakoni....

Citat
nego to same zele od malena

Ne verujem da deca u tom dobu znaju šta žele, a koleginica forumašica je to lepo formulisala:

Citat
Klinci se ne tucaju iz zadovoljstva vec zato sto im je neko reko da je to kul i da ce na taj nacin odrasti i biti pametniji i bogatiji.

Mislim da je jasno, samo oponašaju "idole", a nema ko da im kaže da to nije u redu.

A postoje ljudi koji to zloupotrebljavaju, i pri tom KRŠE zakon.


Nije OK!

P.S. Dobro, videli smo da si savladao uzvičnike, 'ajd sad nešto drugo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.5
"Metallica je US grupa."

Naravno moj agreska,lapsus naravno da su ameri

"a od kud ti znas da sam ja to rekao za vrsu muzike mozda sam rekao i za grupu da slusa neku metaliku to moze da ima 2 znacenja!"

zato sto nisi napisao sa 2l recimo i zato sto uopste nisi razlikovao metal od metallice,ok ako i jesi svala cast ali reci mi dali je mozda "lose" slusati Iron Maiden,Megadeath,ili mozda CAb A,recimo Pat Methenya,ili mozda smataras za jeres slusanje Pogorelicha,Gershwina

Mali savet za klince,ninanko ispod 14god ako vec stupas u te akcije,mada sumnjam Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile cim nema srkija, zamre tema...

uz krajnje ustupke, treba curice koje idu u osnovnu skolu ostaviti na miru- bar sacekati da postanu srednjoskolke
naravno, u svakoj generaciji ima curica koje su spremne na seks i svasta nesto i vec krajem osnovne... ali takve bi bilo fer ostaviti njihovim vrsnjacima
ovi punoletni momci imaju pod sapom malo siru skalu devojaka (godista),
uostalom i devojke od 18- 19 god. su jos uvek piletina, pa ne treba bas traziti djavola sa curicama ispod 15-16
mozda jesu one naoko fizicki zrele, tj. razvijene, ali ih ne treba je*ati u nedozreli mozak, ostavlja posledice...
mislite i o tome

« Poslednja izmena: 23. Jul 2006, 23:01:09 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Only Rock

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
meni je to potpuno normalno...mislim samo da pogledate mog naj ortaka i sve vam je jasno!
sa kakvim se on devojkama druzi,moje je god...znaci ima 15 godina
IP sačuvana
social share
I'm Gonna make a change,
for once in my life
It's Gonna fell real good.
Gonna make a diference
Gonna make it right...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 02:59:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.