Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Namestanje svetskog prvenstva!!!  (Pročitano 15381 puta)
Svakodnevni prolaznik


zapamtićete vi mene..´oćete!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 213
Zastava albukerki
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Au,Mile,ti uvuce i Hitlera u sve ovo Smile

I meni je ta utakmica sa Argentinom sumnjiva,ali ajde,nek bude da nije namesteno... Ali,ne lezi vraze - Italija prodje u finale,osvoji SP u Nemackoj,a Nemci osvojise SP '90 - u Italiji...Slucajnost? Mozda...

Znaci,ako osvoje Nemacka ili Italija - jeste namesteno Smile

Nadam se da sam vas malo prosvetlio... Smile
Falzone.....pa nije to Sicilija!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Namestanja je uvek bilo,uvek ce ga i biti i to ili prihvatis ili se nerviras zbog toga,a znas da ne mozes nista postici...tako da izbor se sam po sebi namece.
Kroz istoriju svetskih prvenstava se vidi da su domacini vrlo cesto osvajali prvenstva ili stizali do same zavrsnice...
Urugvaj 1930 (osvojili su ga lagano,a golove su davali i policajci koji stoje oko terena),
Italija 1934 (e to je tek bila festa Musolinija,u finalu mislim da su igrali protiv CzehoSlovakia i mislim da je bio produzetak sudija je postavio nogu i skrenuo loptu u gol posle udarca Italijana),
Svedska 1958 (dosli do finala,izgubili od Brazila),
Chile 1962 (osvojili trece mesto pobedivsi nase),
Engleska 1966 (sudija koji je svirao finale dokazano da je primio pazi sad-valjda 2 odela,1 kg kavijara i neku stotinu funti,a i gurao je Engleze prvo do produzetaka,posle do titule),
Nemacka 1974 (valjda je svima jasno ko je osvojio to prvenstvo  Smile a cini mi se da se istorija ponavlja),
Mexico 1970 i 1986 (njihova reprezentacija je ostvarila najvece uspehe upravo kao domacin kada je stizala do cetvrt-finala nikad vise nisu prismrdeli blize od toga),
Argentina 1978 (prvo su nadrukali Peruance 6:0 ne znam da li je bila grupa ili kvalifikacije da bi prosli dalje i dobro dresili kesu,a onda je doslo finale sa Holandjanima prema kojima je pre tekme primenjen cista Gestapo tehnika-losi uslovi za trening,losi uslovi u hotelu,nisu dozvolili njihovim porodicama da ih vide,a pred utakmicu bez obezbedjenja su ih provezli po ulicama grada kroz mase navijaca-vrlo prijatno zar ne?),
Italija 1990 (osvojili trece mesto),
Francuska 1998 (pa vise je ova selecija iz 2006 zasluzila da osvoji prvenstvo),
Koreja i Japan 2002 (Japanci ako se ne varam prvi put u istoriji prosli grupu,priznavali su im golove iz ofsajda,pustali ih da igraju i rukama,da biju itd. e Koreja je vec slag na torti,svako ko je gledao mogao je da vidi makar 10ak popusta na njihov racun,prvo izbor grupa,dalje tekme u grupi-protiv Poljaka gol iz ofsajda,nesviranje faulova,protiv Portugala kisa zutih i 2 crvena kartona naravno Portugalcima,a i gol za pobedu je cini mi se bio neregularan-i odose oni kao prvi u grupi dalje na Italijane,na toj tekmi sudija je svirao penal za Koreju ja mislim vec u petom minutu,nego su dunsteri promasili,pa je sudija morao da zapne iz petnih zila da bi prosli,pao je i crveni za Italijane i ponistena su im 2 cista gola-sa Spancima slicno,da ne pricam o neujednacenom kriterijumu sudjenja,isto 3 ponistena cista gola Spancima,2 u regularnom delu,jedan u produzetku...mislim da je Koreja ubedljivo najveca sramota FIFA u istoriji,koja tesko da ce se ponoviti),
Nemacka 2006 (prvo formiranje grupa,a onda formiranje kostura-koliko se ja secam,svetski prvak bi trebalo da bude nosilac prve grupe i otvori prvenstvo,a ne domacin-i ne znam da li je neko primetio da je kostur sastavljen potpuno drugacije nego 2002,izgleda da ga FIFA sastavlja svaki put kako im se cefne...na strani gde su Nemci samo jedna ozbiljna repka i to Argentina,eventualno moze i Italija da se racuna mada pucaju veceras 1000%,ovo ostalo raspadanje,a na drugoj strani Engleska,Portugal,Holandija,Brazil,Spanija i Francuska?!?...u tekmama sa Kostarikom,Poljskom i Svedskom su imali igraca vise,da ne pominjem koliko im se mnogo tolerisu grubosti u igri itd u svakom slucaju rade to mnogo suptilnije nego Korejci)
Ubedjen sam da Nemci idu u finale,e sad ne znam da li ce da osvoje...setite se da su i domacini gubili finala...Brazil 1950 (izgubili finale od Urugvaja 1:2),Svedska 1958 (vec sam pomenuo gore),a ima i primera za evropskim prvenstvima da ih ne pominjem sve,najsveziji su Portugal 2004 i Holandija 2000 (kad su ucinili bukvalno sve da osvoje,ali corak...mada sami su krivi,kad ne mogu da pogode dva poklon penala u plufinalu protiv Italije)...
Za zakljucak se vracam na pocetak teksta...Namestanja je uvek bilo,uvek ce ga i biti...bolna cinjenica,ali surovo istinita.Na proslom prvenstvu 2002 sam pogubio sve zivce i rekao sebi,nikad vise,tako sam lepo prihvatio gore pomenutu cinjenicu i sad gledam fudbal radi fudbala...zabole me za Nemce i njihovo namestanje,da se nerviram zbog nemam nikakve koristi samo stete...zato je moja poruka svima,uzivajte u igri koliko je god to moguce u danasnjim uslovima.
Nadam se da nisam mnogo smorio
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia E72
Ja se baš i ne bih složio da ukoliko domaćin uradi dobro na prvenstvu to mora da bude namešteno. Sa ostalim se slažem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
@ cornerfreaks

Pada ti teorija u vodu... razbila se ko jeftina staklena čaša... naime, Talijani (koji 1000% pucaju večeras) upravo pobijediše Švabe i to u produžecima, i to... vidi čuda... bez sudačkih intervencija...

A i u ovoj tvojoj priči činjenice ti baš nisu usklađene sa realnim zbivanjima...

Navodiš da je prvenstvo '90. u Italiji namješteno u korist domaćina i to dokazuješ činjenicom da je Italija osvojila treće mjesto... a ja bio u Italiji 1990. i na svoje oči vidio kako cijela zemlja mjesec dana plače, slomljenog srca jer su njihovi izgubili od Argentine na penale u polufinalu... toliko o "namještenom prvenstvu u korist domaćina"

O prvenstvu '66. u Engleskoj pričaš bajke... u finalu su Englezi vodili 2:0 a Švabe ko Švabe izjednačili na 2:2 pa se išlo na produžetke u kojima su Englezi zabili 2 gola... toliko o sudačkom "navlačenju" u korist Engleza koje je on navodno "povlačio" do produžetaka... ako se ikog provlačilo, to bi trebale bit Švabe... zar ne?

Dakle, filozofe, provjeri činjenice pa onda razvijaj teorije zavjere...
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2323
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
fora je što polovina onih koji komentarišu ovde ili ne gledaju utakmice ili ne razumeju fudbal, a i ne sećaju se baš nešto prošlosti, . . . sve namešteno pa namešteno, pa nije Svetsko Prvenstvo Meridijan Super Liga, . . . Italijani su bili mnogo bolji večeras od mog favorita Nemačke i zasluženo prošli, ja im čestitam Smile . . . a da sad bih ja trebao da napišem da su Italijani uz pomoć zaverenika namestili da domaćin ispadne, . . . jer moram biti u skladu sa temom Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
fora je što polovina onih koji komentarišu ovde ili ne gledaju utakmice ili ne razumeju fudbal, a i ne sećaju se baš nešto prošlosti, . . . sve namešteno pa namešteno, pa nije Svetsko Prvenstvo Meridijan Super Liga, . . . Italijani su bili mnogo bolji večeras od mog favorita Nemačke i zasluženo prošli, ja im čestitam Smile . . . a da sad bih ja trebao da napišem da su Italijani uz pomoć zaverenika namestili da domaćin ispadne, . . . jer moram biti u skladu sa temom Smile Smile Smile

Ja sam samo primetio da se po ovom forumu dosta prica o namestanju. Tacnije u svakoj temi o svetskom prvenstvu neko prospe da je utakmica namestena. To je u meni postavilo pitanje da li je moguce namestati utakmice i kako.  Pa sam zato otvorio ovu temu, koja netvrdi da je prvenstvo namesteno, nego samo to dovodi u pitanje i sve sto trazim je vase misljenje, bilo ono pozitivno ili negativno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung i5700 + D880
fora je što polovina onih koji komentarišu ovde ili ne gledaju utakmice ili ne razumeju fudbal, a i ne sećaju se baš nešto prošlosti, . . . sve namešteno pa namešteno, pa nije Svetsko Prvenstvo Meridijan Super Liga, . . . Italijani su bili mnogo bolji večeras od mog favorita Nemačke i zasluženo prošli, ja im čestitam Smile . . . a da sad bih ja trebao da napišem da su Italijani uz pomoć zaverenika namestili da domaćin ispadne, . . . jer moram biti u skladu sa temom Smile Smile Smile

Ja,dok sam bio mlad i lud,sam verovao u postenje i ta sranja,ali,otkako su zazivele kladionice,sve je otislo u kurac...E,sad,ne verujem da je na SP bilo namestanja,ipak je to iznad ovih nacionalnih liga i evro takmicenja,ali jebem li ga,ko ce ga znati...

E,da,vi sto ste pricali da Nemacka prolazi 100% - pojma nemate Smile Alo,Italijani su to,kakav Svajnstajger...
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@ cornerfreaks

Pada ti teorija u vodu... razbila se ko jeftina staklena čaša... naime, Talijani (koji 1000% pucaju večeras) upravo pobijediše Švabe i to u produžecima, i to... vidi čuda... bez sudačkih intervencija...

A i u ovoj tvojoj priči činjenice ti baš nisu usklađene sa realnim zbivanjima...

Navodiš da je prvenstvo '90. u Italiji namješteno u korist domaćina i to dokazuješ činjenicom da je Italija osvojila treće mjesto... a ja bio u Italiji 1990. i na svoje oči vidio kako cijela zemlja mjesec dana plače, slomljenog srca jer su njihovi izgubili od Argentine na penale u polufinalu... toliko o "namještenom prvenstvu u korist domaćina"

O prvenstvu '66. u Engleskoj pričaš bajke... u finalu su Englezi vodili 2:0 a Švabe ko Švabe izjednačili na 2:2 pa se išlo na produžetke u kojima su Englezi zabili 2 gola... toliko o sudačkom "navlačenju" u korist Engleza koje je on navodno "povlačio" do produžetaka... ako se ikog provlačilo, to bi trebale bit Švabe... zar ne?

Dakle, filozofe, provjeri činjenice pa onda razvijaj teorije zavjere...
Sto se tice Engleske,ne pricam bajke raspitaj se malo dokazano da je covek primio mito i objavljeno pre nekoliko godina,nisam rekao da je prvenstvo u Italiji namesteno vec samo naveo primer da domacin uvek dogura daleko,a drugo teorija mi uopste ne pada u vodu zato sto nema nikakve teorije,vec suve cinjenice...domacin uvek dogura daleko i to je to,sudije su gurale Nemce i samo slep covek to ne bi video...e sad sto su neki dunsteri i idioti pa im ni sudija ne pomaze to je njihov problem...a da si citao tekst do kraja rekao sam i naveo primere da su i domacini padali cesto,da se ne ponavljam...
Nesto ne vidim da si kritikovao cinjenice sa ostalih prvenstava nego si se uhvatio ova dva kao pijan plota...da nemas mozda neki prigovor na Koreju 2002???
Dakle,kriticaru,proveri sam te iste cinjenice pa onda budi svakoj corbi mirodjija!
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Aha. Znači prema tvojoj "teoriji" potkrijepljenoj "činjenicama" svaki domaćin koji godura daleko je to postigao zahvaljujući namještanju, sucima i podmićivanju... a ne, na primjer, dobroj igri i zasluženim pobjedama.

Dakle, zemlja koja organizira svjetsko prvenstvo ne bi se smjela natjecat na tom prvenstvu i onda, samo onda bi to prvenstvo bilo regularno.

Jel to hoćeš reć?
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dan je tmuran,ja mamuran...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1224
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
HTC 
To nema veze...Domacin ima prednost domaceg terena i vecine publike,ali samo jake reprezentacije to iskoriste.Amerika je dokaz za to..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.