Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako znakovi dozivljavaju veze i prekide  (Pročitano 15346 puta)
Ucesnik diskusija


ajde da se salimo

Zodijak
Pol Žena
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma sve potice iz mozga,a pitanje je koliko smo jake licnosti da prihvatimo realnost,ono sto nije zapoceto nikada se nece zavrsiti,ko se nije rodio nece ni da umre,tako je i sa vezama,sve ima svoj pocetak i kraj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1552
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 
Jarci   
Stidljivi su i vrlo teško pronalaze partnera. Kada im se to jednom dogodi, teško da će raskinuti postojeću vezu. U takvim situacijama teško da će s bilo kime podijeliti svoju tugu, radije će to riješiti sami u tišini svoje sobe.

Rak   
Oplakuje i žali zbog prekida iskreno i dugo. Kada se raspadne veza, Rak ima osjećaj da se raspao cijeli njegov svijet kojeg više nikada neće moći sastaviti. . Bez obzira koliko prekid bio bolan, nikada neće oprostiti nevjeru.

Lav   
Teško pokazuje osjećaje, tako da vam sigurno neće pokazati koliko ste ga povrijedili, jer bi to za jednog Lava značilo manjak samopoštovanja. Taština je ono što najteže liječe, pa osjete li da se veza bliži kraju, požurit će se ostaviti partnera samo zato da im se ne bi dogodilo da oni budu ostavljeni. Nisu zlopamtila tako da im loša iskustva neće uništiti vjeru u ljubav.


...pa da i cinilo mi se da to dozivljavam trumaticno.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Seren Kjerkegor:
" Samo onaj ko u tekobi strepi, mir svoj nalazi, samo onaj ko u donji svet silazi,
 voljenu spasava, samo onaj ko noz vadi Isaka dobija."


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
Jarci   
Stidljivi su i vrlo teško pronalaze partnera. Kada im se to jednom dogodi, teško da će raskinuti postojeću vezu. U takvim situacijama teško da će s bilo kime podijeliti svoju tugu, radije će to riješiti sami u tišini svoje sobe.
 

Nisam stidljiva, samo sam gabor Smile
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8

Pa dobro analiziramo to je tacno - ali da ne oprastamo - ma daaaaaaj - pa mi smo jedini znak koji se ljuti 5 minuta i posle dajemo mali prst i idemo ispocetka. Velika je razlika da li vodilija raskida ili je inicirano sa suprotne strane. Najlakse se raskida sa nama tako sto nam kazes da te gusimo i pritiskamo - za 5 minuta cemo sami da odemo i neces nas videti bar sledeca dva milenijuma. Mi raskidamo uglavnom kada nas guse - price tipa - koliko cemo dece da imamo, a kad ces da upoznas moju mamu, a zasto stalno gledas druge devojke kad sam ja jedina koju volis i slicno.

Odlazimo uglavnom necujno i bez mnogo buke - u bilo kom slucaju. Ako varamo to cemo uvek da kazemo - nema lazi nema prevare. Varanje je uglavnom posledica nekog pritiska u vezi koji nam daje osecaj zarobljenosti. Ako imamo osecaj slobode i intelektualne ispunjenosti u vezi, bicemo verni do kraja zivota.


Bravo decky, ziva istina  Smile Smile Smile

slažem se potpuno  Smile
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
ima istine, ima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung D500
Citat
Djevice   
Nisu jako emotivne, ali se čvrsto vežu za ljude i to je razlog zašto teško podnose prekide. Raspad veze doživljavaju kao da im se srušila kula koju su dugo gradili. Promjenu životnog prostora i kruga Djevice doživljavaju kao licni neuspjeh.

Ribe   
Prekidom sve pada u vodu. Nakon prekida slijedi dugo razdoblje prihvaćanja da su napuštene. Zatim slijedi dugo razdoblje plakanja u društvu srodne duše koja će im pružiti rame za plakanje. A prijatelji će provesti sate i sate u razgovorima o propaloj ljubavi.

Djevica s podznakom Riba ne zove nikoga, teško se povjerava ~~ ne mogu shvatiti zašto neuspjeh, to je kao sramota, nisu se dokazali. Teško se izražava i radije tuguje negdje gdje ju nitko ne vidi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 315
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Djevice
Nisu jako emotivne, ali se čvrsto vežu za ljude i to je razlog zašto teško podnose prekide. Raspad veze doživljavaju kao da im se srušila kula koju su dugo gradili. Promjenu životnog prostora i kruga Djevice doživljavaju kao licni neuspjeh.

Ribe
Prekidom sve pada u vodu. Nakon prekida slijedi dugo razdoblje prihvaćanja da su napuštene. Zatim slijedi dugo razdoblje plakanja u društvu srodne duše koja će im pružiti rame za plakanje. A prijatelji će provesti sate i sate u razgovorima o propaloj ljubavi.

Djevica s podznakom Riba ne zove nikoga, teško se povjerava ~~ ne mogu shvatiti zašto neuspjeh, to je kao sramota, nisu se dokazali. Teško se izražava i radije tuguje negdje gdje ju nitko ne vidi.

Sny, u pravu si! Ja sam Devica podznak Rak, ali mi je Mesec u Ribama, u potpunosti je tacno sve sto si napisala, bar u mom slucaju! Pozdrav! Smile
IP sačuvana
social share
"...dok te nisam upoznala, moj zivot nije imao nikakvog smisla, nikakvog cilja. Znam da je na neki nacin svaki korak koji sam napravila od momenta kada sam prohodala, bio samo korak ka tebi..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1255
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a kako vodolije ili vodolije-vage doživljavaju veze i prekide? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nista

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens 
Ne moze biti tacnije za lavove
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Svi bi mi bolje kada bi mogli...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kod mene je kombinacija vaga SO, škorpija Asc. i bik MO i svi opisi mi odgovaraju, osim one vagine koketarije to svi kažu za vage ali se uopšte ne slažem, kada je ljubav u pitanju krajnje sam ozbiljan čak možda i previše...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.