Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako znakovi dozivljavaju veze i prekide  (Pročitano 15356 puta)
Hronicar svakodnevice


Future is to those who believe into beauty

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 704
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens mc60
Bik 
Prije svega cijeni mir i udobnost duge veze. Pravi Bikovi dobro će razmisliti prije nego se odluče na prekid, a postoji li u vezi i najmanja sitnica koja je može održati na životu, sigurno se neće odlučiti na prekid. Dođe li do najgoreg, vrlo brzo će 'uletiti' u novu vezu u kojoj će na silu stvoriti sklad i harmoniju.

Sve je tacno, osim ovog da posle raskida ulecem u vezu. Posle raskida obicno teze ulazim u nove veze, jer sam po prirodi sumnjicava. Ono sto 100% mogu da tvrdim je da se nikada ne okrecem za onim sto je bilo. Kad je kraj onda je zauvek kraj Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Girl Next D00r .. lol

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1321
Zastava u centru paznje (:
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung U900
ah..ja sam vodolija..znam da je tako... :-| nazalost..
IP sačuvana
social share
Life is a pain and when you die pain will go.
Death promises release from the struggle.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Lav   
Teško pokazuje osjećaje, tako da vam sigurno neće pokazati koliko ste ga povrijedili, jer bi to za jednog Lava značilo manjak samopoštovanja. Taština je ono što najteže liječe, pa osjete li da se veza bliži kraju, požurit će se ostaviti partnera samo zato da im se ne bi dogodilo da oni budu ostavljeni. Nisu zlopamtila tako da im loša iskustva neće uništiti vjeru u ljubav.

Totalno pogreshno ... na zhalost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens s45
Jao, ono za Sco > pa nije bash da chu svu krivicu da svalim na drugu stranu > chesto sam se zderala oko sopstvenih postupaka  Smile
I da, volela sam da se svetim  Smile
IP sačuvana
social share
Da su visoke shtikle tako super, mushkarci bi ih josh uvek nosili
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


* Provokator *

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 25950
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia C3
Potpuno tacno za Jarceve.

Izlazila sam sa jednim prelepim Jarcem ( ja sam Vaga ) (ja sam raskinula jer ga tada nisam razumela Smile )
Vratio mi se kao bumerang, primetila sam da nemoze da me ostavi. 
IP sačuvana
social share
"Everybody lies.The only variable is about what." 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Citat
Škorpion   
Vrlo teško i bolno preživljava prekide. Vrijeme provode u analiziranju svoje veze ne bi li na vrijeme otkrili poreškoće koje bi mogle dovesti do prekida. No, nijedan pravi Škorpion neće sebe optužiti za probleme, uvijek je kriva ona druga strana.
  Smile Smile

Za analiziranje  je verovatno i tacno, mada intuicija igra veliku ulogu u zivotu skorpije koliko ja cenim ...
No, ovo drugo ne ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Citat
Djevice   
Nisu jako emotivne, ali se čvrsto vežu za ljude i to je razlog zašto teško podnose prekide. Raspad veze doživljavaju kao da im se srušila kula koju su dugo gradili. Promjenu životnog prostora i kruga Djevice doživljavaju kao licni neuspjeh.

Istina....a ako pogledam i ASC
Citat
Lav   
Teško pokazuje osjećaje, tako da vam sigurno neće pokazati koliko ste ga povrijedili, jer bi to za jednog Lava značilo manjak samopoštovanja. Taština je ono što najteže liječe, pa osjete li da se veza bliži kraju, požurit će se ostaviti partnera samo zato da im se ne bi dogodilo da oni budu ostavljeni. Nisu zlopamtila tako da im loša iskustva neće uništiti vjeru u ljubav.
Opet velikim dijelom istina  Smile

Dodano u 1:14 Smile

Citat
Jarci   
Stidljivi su i vrlo teško pronalaze partnera. Kada im se to jednom dogodi, teško da će raskinuti postojeću vezu. U takvim situacijama teško da će s bilo kime podijeliti svoju tugu, radije će to riješiti sami u tišini svoje sobe.


E vala Anđelina, potpuno sam smetnula s uma Mo Smile ....po  mjesecu  ovaj mi opis najviše odgovara od sva tri  Smile
« Poslednja izmena: 14. Nov 2006, 01:16:20 od grtalica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ljudi ,gledajte uvjek znak u kom vam je Mjesec i podznak,eto meni npr odgovara tekst za Jarca i Raka ,to su mi Asc i Mjesec,a tekst za Blizanaca,suncev znak, mi ne odgovara. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Ljudi ,gledajte uvjek znak u kom vam je Mjesec i podznak,eto meni npr odgovara tekst za Jarca i Raka ,to su mi Asc i Mjesec,a tekst za Blizanaca,suncev znak, mi ne odgovara. Smile

Imaš pravo, baš sam htjela reći kako ja jesam djevica i nije baš tako. Znog mjeseca u ribama itekako sam osjećajna i osjetljiva. Često znam reći kako uz sunce u djevici i ascendent jarca bi bilo sve jednostavno i ne toliko bolno, da nisu tu takve riblje emocije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson W610

Pa dobro analiziramo to je tacno - ali da ne oprastamo - ma daaaaaaj - pa mi smo jedini znak koji se ljuti 5 minuta i posle dajemo mali prst i idemo ispocetka. Velika je razlika da li vodilija raskida ili je inicirano sa suprotne strane. Najlakse se raskida sa nama tako sto nam kazes da te gusimo i pritiskamo - za 5 minuta cemo sami da odemo i neces nas videti bar sledeca dva milenijuma. Mi raskidamo uglavnom kada nas guse - price tipa - koliko cemo dece da imamo, a kad ces da upoznas moju mamu, a zasto stalno gledas druge devojke kad sam ja jedina koju volis i slicno.

Odlazimo uglavnom necujno i bez mnogo buke - u bilo kom slucaju. Ako varamo to cemo uvek da kazemo - nema lazi nema prevare. Varanje je uglavnom posledica nekog pritiska u vezi koji nam daje osecaj zarobljenosti. Ako imamo osecaj slobode i intelektualne ispunjenosti u vezi, bicemo verni do kraja zivota.


Bravo decky, ziva istina  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.